Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už sem to také potrénoval a pokud se to nějak ještě nezhorší,tak OK.
    Ale čučel sem jak tele na nový vrata!:wuerg:
    Takže nejprve dát tam kam se dává jen jeden a pak už sem to zkoušel.Moc kombinací tam naštěstí není a někdy to jde samo.:)
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Technická už 5 min se zkouším nalogovat a nic
     
    Peto121 a hansicek tohle ocenili.
  3. hansicek

    hansicek Expert fóra

    aj u nas vsetko spomalene, polia pomiesané napr. krist vodopady na desivkovom pozadí, a do alp sa uz od obeda neda dostat, teraz uz ani do neba, zamrzne to na 100percentach
    pozbierat a osiat sa podarilo asi po 8 restartoch
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý večer,
    u mě vše v pořádku, nalogovala jsem se bez problémů jak v klientu, tak v Edge. Trochu zpomalenou farmu jsem měla odpoledne, teď je vše v normálu. V Alpách jsem sklidila, zasela, zadala výrobu....u mě dobrý. Kolegové rovněž hlásí vše OK. Nemůžete mít problém s internetem ?
     
    bačkora85 a sovicka64 tohle ocenili.
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Asi v hospodě doma na první pokus
     
    sovicka64 a Skali tohle ocenili.
  6. hansicek

    hansicek Expert fóra

    momentalne je pripojenie poslabšie, ale aj tak mam stabilne download okolo 115MB a upload 110MB, vsetky ostatne stranky idu standardne, aj forum ide na 1klik, uz aj farma sa polepsila, len to nebo a alpy nenabehnu
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Takže v tom nie som sám.Už včera večer som sem dal otázku a konečne niekto odpovedal.Tiež mi to viazne,pozadia pomiešané s plochami atď.
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Jen tak zkusmo první úkol optimální dodávka ;)
    [​IMG]
    Zatím nedodávám.
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Od včerejška odpoledne se mi hra načítá hóóódně pomalu. To je docela stresující :mad:.
    Minihra -první to byla v pohodě, druhá mi vůbec nešla. Zatím pěstuji a nestresuji se. Je to na akční ploše, ze stodoly nic nedodávám, takže pokud akci splním, budu ráda, pokud ne, sice mě bude mrzet, že budu bez stonku, ale hlavu si z toho trhat nebudu. A ještě ktomu, když o víkendu se k PC dostanu pouze ráno a večer. Přes den néééé. Tak zůstávám docela v klídku. Ono to nějak dopadne.

    Pěkný večer.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    U mně ,bez košíků,takhle:
    [​IMG] :)
     
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    No nevím kolegové, ale nějak mě tahle akce nezaujala.
    Ještě zítra se budu trochu snažit, a pak uvidím, co dál.
    Je na můj vkus trochu překombinovaná
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy upraveno: 26/10/23
    hansicek a sovicka64 tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    První úkol splněn, dodáno tolik jako u kutilka70, jen se musí dodávat postupně, když jsem zadal všechny 3, tak se přičetlo jen srdce.
    Nezdá se mi to překombinované, podobné jako na jiných plochách, jen jsou odlišné názvy. To bylo "nářků", že je na spešl ploše nuda a teď, když je něco nového, zase špatně.
    Edit:S farmou problém není, ale na vedlejší byl, to už jsem tady psal, ale tam moc nechodím, jen jsem zkoušel knihovnu a sklízet obrstromy.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/23
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali včera večer som sa sem už nedostal.Ráno som to skúsil a v pohode. Poobede som šiel na akciu a už boli problémy a teraz mi to zamrzlo na mape a nikam sa nepohnem.Už bol reštart,čistenie.... Nie som sám,čo má problém,tak neviem,kde je pixel zakopaný. :wuerg:

    Edit:Tak to vzdávam,skúsim opäť ráno.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/23
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - pokud by problémy trvaly i nadále, můžeš se obrátit na kolegy do technických dotazů, třeba ten zakopaný pixel najdete ;)
    Dobrou noc
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  16. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Peto121 - máš svoje samostatné připojení nebo je vás na 1 router víc? Třeba někdo stahuje filmík a to pak brzdí všechny ostatní. Hodila bych na ně bednu pixlů za to:(
    Knihy jsem poskládala v pohodě v limitu a dostala jsem nabídku od strejdy - chtěl by přerovnat i tu svoji obří knihovnu.:D
    Pro Bedlivé očko - vím, že minihra je krátká, ale víš co dokáže za pouhou minutu udělat takřka dvouleté torpédo v bytě za paseku?:cry::mad:
    Kutilko70 - díky, díky a ještě jednou díky. Večer už mi to nějak nesepíná...:wuerg:
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mne to ide dobre aj do neba som sa dostala ;):pNastastie tu nemame peklo tak ina moznost nebola :cry:
    K veceru to bolo trosku spomalene ale restart to poriesil :)
    Zahrala som si jednu hru aby som mohla rano zase pozbierat urodu, dynu mam este od vcera tak hrat budem az rano,este mrknem k bosorke a pojdem spinkat, doteraz som pozerala Tv so zavretymi ocami xD Vlastne este pojdem skontrolovat manzela lebo je chory a potom smer obyvak :wuerg: Prajem dobru noc :)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Optimální dodávky
    První stupeň: 4/12/1
    Druhej stupeň: 16/48/4.
    Třetí stupeň: 2/24/4
    Zajímalo by mně,proč po navolení nejdou dodat všechny komodity najednou?!?:wuerg:
    Jinak minihra jde hrát i na mobilu.Sice kapánek hůře ,než před ,,vylepšením,, ,ale de to.Je to takový kostrbatý,bo farma už nejde optimálně zmenšit(na široko) na celou obrazovku,jak bych potřeboval.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/23
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hmm, tak tahle by to nešlo, zdá se, že problémy s načítáním přešly na moji farmu. Zaplním (správně) knihovnu, nic, neukončí se. Odejdu, chci aktivovat kupón, opět nereaguje. Jdu zpět ke komiksům, poslední řazení vráceno zpět na police, složím znovu a už ukončeno. Kupón, ale nejde aktivovat ani v nebi, ani jinde. Hodně přihlášených?
    Uff, zpomalené, místo kupónu na 3 hod, tam mám 2x3=6 hod, jak jsem klikal opakovaně.
    Odcházím:p
     
  20. -nole-

    -nole- Rádoby autor

    Nejde mě zpustit minihra.Jak na to?Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.