Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evinana

    evinana Expert fóra

    Tak mám také konečně hotovo, jupííí ,a zase by mohla akční plocha být na dloooouho zavřená. Nebo tam povolit různé bonusyxD
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Peto, jako bys nevěděl, že mé rady ohledně toho kde vyroste florenovník nebo jak ošálit systém aby Ti přiděloval postřikovače je z říše farmářských bájí. Něco takového jako když se ještě šlechtilo v tulidomcích a každý měl místo kde zaručeně padali nejvyšší šlechtěnci, ale úzkostlivě jsme to před sebou tajili.xD
    Po poledni i přes prostoje akce dokončena. Zbyla protihodnota ale i boostery.
    [​IMG] Díky prodloužení akce o den a neplánovaně místo dvou dnů jsem měla na pravidelnou sklizeň 3 dny, bych asi stihla akci i bez nákupu 4 vstupenek.Ale plánuj na farme:p
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    .... som dokončil. 8)

    [​IMG]

    ...s jedným minikošíkom.
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno já jsem si myslela, že to dokonce nezvládnu, ale ještě jedna sklizeň a je hotovo :D a čas do konce je 26h... skvělý :)
    [​IMG]
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    S tím prodloužením musí komplet stíhat každý, kdo 2x denně sklízel stromy a automaty a aspoň trochu rozumně plácal bonusy :music:. Ráno budu, naprosto bez stresu 8):D.
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovo komplet.
    Jistě, opět jsem zasadil, nakrmil, to budu boháč :D. Vždyť to roste samo.
    Dekorace mohly mít kratší čas "dozrání", ale co se vleče, neuteče, řádek počká.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, pandí mince jsou doma, na poslední dekorku chybí cca devět tisíc. Až se vyspím, sklidím bedny, stromy, rostlinky a ještě mi toho hafo zbyde. Ale kdyby akce prodloužená nebyla, skončila bych jen s řádkem.
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak díky prodloužení akce jsem konečně dnes ráno akci dodělala, všem, veliká gratulace.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Konečně jsem došla ke stonku ale nemám druhou dekoraci.Asi jsem ji dala na nějakou plochu ale nemůžu ji najít:music::p
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Tak nakonec opravdu hotovo, mini hry šli v daném času dobře, ale proč jsem teď použila bloostery :D a nakrmila automaty to nevím haha
    Ale už jsem nezasela.. každopádně na to už nemusím myslet a budu se připravovat na další akci ;) finišujícím držím pěsti ať tuhle dodělají ;)
     
  11. ludpolda

    ludpolda Rádoby autor

    Ahoj, já jsem získala dekoraci Pod pixelovým stromem, ale stromy nikde nejsou - nemohu je najít / v děsivce nejsou/. Dekorace je už 3x vybraná a nyní dává jen body, tak jsem trochu zklamaná, protože děsivkové akce jsou bezva. Tak ahoj a všem hezkou hru
     
  12. Anel21

    Anel21 Zelenáč fóra

    Ahoj, prqsím stalo se někomu, že jste dqdělali akci, a když jsem chtěla obsadit stqnek, tak mi to píše, že jsem dekqraci na stqnek nezískala. díky
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som si myslel,že akciu dokončím včera ale zmýlil som sa.Aj bez tej knihovne som akciu dokončil dnes ráno.Neviem kde som urobil chybu,keď že som nemal v tej bočnej lište ani jednu vstupenku tak som akciu robil bez nich.Na druhej farme som ich mal,tak som tam mohol ukladať tie knihy.Ale na tejto iba na začiatku,lebo som mal stále šedé okienko aktivovať.Tak že aj bez bonusov sa dala splniť celá akcia.
     
    -Jara05- a kamienka tohle ocenili.
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Anel21 Dekorace napřed musíš dát na plochu až vybereš bonusy, tak ti půjde dát do stonku.
     
    -Jara05-, bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  15. makyna4303

    makyna4303 Rádoby autor

    Pro Anel21:
    Jo, už se stalo několikrát, teď hráči s kterým hrajeme doma. V Řece duší se mu otevřely všechny dárky a měl je i fyzicky /stromy, kupony/ , ale poslední bonusové jen problikly a zamkly se. Rada byla na forum, ale tiskopis neměl ten závěrečný bod a to je odeslání. Tak to zkus, my jsme si řekly, že je to jen hra, ale mrzí nás to. Ahoj
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    makyna4303 - zdravím, posíláš hráčku na podporu naprosto zbytečně ! Dekorace Pod pixelovým stromem (+) je bonusová (což je patrné už z toho pluska) a tak je potřeba ji dát někam na plochu a sklizněmi vybrat ty bonusy, co poskytuje (tedy 3x sklidit). Po vyčerpání bonusů ji zbourat a pak půjde umístit normálně do stonku (také ji lze umístit na plochu a zbourat do lišty ihned, ale tím by se hráč připravil o ty bonusy).

    A řekla bych, že tvým problémem, kvůli kterému jsi nemohla odeslat formulář na herní podporu, bylo to, že jsi měla nastavený ZOOM v prohlížeči, ve kterém se ti formulář otvírá. Řešení je prosté - snížit si ZOOM v prohlížeči na 100% (stačí použít CTRL a kolečko u myši). Pak se ti zobrazí formulář kompletně.
    Hezký den

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    lupolda - zdravím, nechápu jaké stromy nemůžeš najít. Můžeš to popsat nějak konkrétně ?
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož mi zkraje nešly minihry, tak jsem akci flákala, nechtěla jsem ji původně ani dělat ;) nakonec pomohlo prodloužení a dnes ráno akce na obou farmách hotová, tentokrát jsem se vším byla lepší na farmě vedlejší
     
  18. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Stonek mám ,poslední dekorku mít nebudu , ale to mi ani tak nevadí ! Pěkný den .;)
     
  19. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Mě se nějak nedaří zaktivnit bonusy. Použiju, ale vše zůstane při starém. Asi dělám někde chybu ale nevím kde. Zadám zkrácení doby automatu, ale doba je pořád stejná o_O
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Zdravím, tak toto zbylo ;)

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.