Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 já jsem nekupoval nic a na dokončení celé akce potřebuji ještě 27520 protihodnoty. Takže bych to stihl i bez prodloužení, ale je pravda, že tentokrát sklízím mnohem častěji než u běžných akcí.
     
  2. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    No, taky jsem koupila 2 košíky se vstupenkou. Ten první hned na začátku.
    A ten druhý bych si nekoupila, kdybych nezjistila, že mi kvůli změně času nenaskočily
    ty 2 pokusy. A protože jsem to nijak nechtěla extra řešit, a vypisovat se tady nebo na podpoře,
    tak jsem si koupila košík, že aspoň jedna vstupenka dobrá :)
    A pak mi odpoledne ty 2 pokusy stejně naskočily, ale co už :)
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jsem na tom stejně jako Skali, už jen kousek od cíle, čekám do tří na poslední sklizeň srdcí :)
    [​IMG]

    Přikláním se ke kaolínovi, taky jsem to extra neflákala, ale ani nekošíkařila, tak tím se to zřejmě vysvětluje :D
    Gratulka všem co mají ✔, ostatním přeji zdárné dosažení cíle a velký dík za rady, návody, videa a počty dodávek všem, co se na nich podíleli a Dobovi za krásně zpracované tabulky ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/23
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo ;)
    [​IMG]
    Koupen na začátku jeden košík za 17kč, ale stihla bych i bez něj. Pravidelná sklizeň byla nutná -.-
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Kde je komiksový obchod.

    Dinoalesi děkuji.Tohle mi uniklo.;)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/23
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Naposledy upraveno: 31/10/23
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Gratuluji úspěšným hráčům!:D Já stojím před posledními dvěma úkoly. Snad to dám do zítra. Samo mohu nahradit srdce plody a dýněmi. Pokud nezhasnu před půlnocí, tak by se to mohlo podařit už dnes... Uvidíme;)
    Já kupoval vstupenku 2x. Hned poprvé jsem si odehrál minihry a neaplikoval booster. Čekal jsem víc jak 17 hodin. A podruhé jsem si v práci pustil minihru ve chvíli, kdy měl být klid. Nebyl... :wuerg::mad: A rozhodně jsem chtěl 2 sklizně. To jsem netušil, že se akce prodlouží:D
    Aplikoval jsem kód k halloweenu a seznámil se s novou dekorkou na listopad. A hned jsem si ověřil zda mám všech 10 ještě v liště. Mám na všech farmách.:)
    Ká i É už čekají jen na poslední sklizeň. Tam jsem makal dle plánu Jana Svátka.
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zítra ráno po sklizni dodám do č.12 všechno co zbylo (mám ještě v zásobě bonusy) a hotovo.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stonek mám, do konce snad taky dojdu. Nekupoval jsem nic, v noci nevstávám nikdy, přes den hraju jak čas dovolí.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak já kupovala každý den lístek za 17 kč, namlela 6 krmení na den a pak všechno ostatní jsem tam házela do nuly i 5 kusů dýně navíc. O víkendu jsem po dlouhé době ponocovala, protože jsem nečekala, že to zvládnu celé :p držím palečky ;)

     
  11. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak i já mám hotovo ;). Zítra si i tak s chutí ráda zase zahraju i když už vlastně o nic :p, tahle minihra mě vážně bavila ;).
    Všem hotovsonům gratulace a těm, co finišují, přeji zdárné dokončení akce :).
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak hlavně, že jsem poctivě zasela, zalila a pohnojila :wuerg: ach ta setrvačnost xD

    [​IMG]
    Pohodový večer :)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hotové ;)
    hotovko.png

    A jasně, že jsem taky zasela a pohnojila a dokonce i herní automaty nakrmila a boosterem urychlila :music: A za dvacet minut mi ještě dozrají pixelové stromy, ty už asi tunit nebudu xD
     
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem tak už mám taky hotovo a to jsem si myslela ,že budu ráda za stonek a mám to celé.Všem hezký večer a dokončení akce.
     
  15. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj stonek mám,ale nejdou mi tam dát dekorky,poradíte...děkuji
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    papulice
    Nejdřív je hoď na plochu a vyber bonusy, pak zbourej a můžeš vložit do stonku
    ;)
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, nenené, takhle to vypadá když není moc času sklízet :). Ale jsem rád že řádek je hotov a co bude dál to už je nad plán. Přeci jen akce na akční ploše mají u mne největší procento nedokončení.

    Já si létám, já se vznáším ....:music:
    upload_2023-10-31_19-24-56.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ještě bych se rád omluvil za to brblání ohledně minihry. Tahle je 100x lepší než skládání pizzy(čeká nás nejspíše příští měsíc) či dortů. Pár vteřin a... hotovo! Super. Jen jednou jsem kvůli klientům nestihl limit, no ale to byla moje chyba. Měl jsem počkat, však mi nikdo za zády s bejkovcem nestál. Jojo, člověk je staré a hloupé;)
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zajtra by som mohol získať stonku.Uvidím kam sa dostanem do konca akcie.
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hurá! Všechny tři farmy mají glajchu. Ale určitě budu zítra rovnat knihovnu;):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.