Hrůzostrašná noc (25.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Také myslím, že jde hlavně o dobrou přípravu - já měla převážně hlavně základní stromy a pár chlévů - a s padátky (220) jsem spokojená. Mimochodem košíky jsem nikdy nekoupila - dá se to bez nich, tak proč zbytečně utrácet !!! Pro je mě výzva se s každou akcí poprat vlastními silami, strategií atd.
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    si pajduláka vypni vlevo pod mapou zatím 211 padadel
    :p
     
  3. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Dekuju uz mam stazeno
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Košíky jsem nikdy nekupoval a kupovat nebudu:D
     
  5. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Díkes! :)
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    136 padátek - bohužel nemám žádné JC, pěstována cibule a lískové ořechy na pidipolích s MJS..
    Tak uvidíme, jak to bude padat z akčních
     
  7. daajen

    daajen Aktivní autor

    skalara - joo, jo kdybych tak přemýšlela, včera jsem měla pidipole a předělala jsem je na maxipole, bééé:oops:
    Díky, budu si to pamatovat, jako to, že rozpěstovávat je lepší na maxipolích
     
  8. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Tak to asi budeš mít největší počet citronu. :)
     
    dana9494, STYBI a petaM2001 tohle ocenili.
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj daajen,
    z pole 2x2 je po zasazení+ zuzi+MJS 9 sazenic, z 1x1 jich je jen 6.
     
  10. KamenacBill

    KamenacBill Zelenáč fóra

    Na první zátah 232, na to že jsem ošidil přípravu spokojenost :)
     
  11. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    pridam aj ja 236
     
  12. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    na začátek 202 padátek (karafiáty a cukrový meloun s 2JC). Po prvním rozpěstování 234 padátek. Spokojenost - podle zkušeností by to mělo napadat v pohodě. Akční je 6 otoček na pidipolích s MJS - asi až v pátek a pak farma do normálu (stromy+chlévy). Ať to padá
     
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    hubabuba1968--to by ti muselo vyskočit z jedné plochy 118 ks,
    mě jich vypadlo po první sklizni 240 jc mám 4 a ty jsem měla jenom v pralese nestěhovala jsem je na ostatních plochách jsem měla výrobny po stranách stromy
     
  14. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Prosím, můžete mi poradit jak vypnout pajduláky? Sice jsem si tu přečetla, že je mám vypnout dole pod mapou,ale nevím kde to je.Díky. Už jsem na to přišla
     
    Naposledy upraveno: 25/10/16
    dana9494, STYBI a petaM2001 tohle ocenili.
  15. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak mi trochu sklaplo:cry:, radovala jsem se svých 175 vypadávátek, ale oproti těm cifrách, které tady uvádějí ostatní, jsem břídil:(. JC nemám, tak mi nezbývá než doufat, že se doškobrtám k cíli včas.;)
     
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    gazela52 - Zatržítko vypni

    [​IMG]
     
  17. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    tak zatím 143 padátek,nic moc..
     
  18. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pěkné hrůzostrašné odpoledne,
    já jsem včera konečně odemkla karafiáty, tak jsem je dala na pidipole na hlavní a mýtinu, ostatní 3 plochy byly stromy plus několik málo chlívků. Srovnání výskoku z karafiátů a ze stromů - u mě srovnatelné zcela, liší se jen výpad z jednotlivých ploch, tradičně je Baha slabá a z farmy nejslabší mýtina. Karafiáty daly na hlavní 46 a na mýtině 35 obalů, stromy pak na divošce 42, na plantáži 23 a v pralese 29 obalů. Celkem mi z přípravy vyskákalo 175 obalů, na mě slušné, pokud bych mohla hrát bez prostojů, jak jsem některé akce zvládala, tak by nebyl důvod se nad tím dál zamýšlet. Teď prostoje budou a o víkendu min. jeden den mimo internet, tak je to opět větší otazník, zda to zvládne doskákat i při ztížených podmínkách. Se uvidí :), udělám, co budu umět. Za tento řádek jsem ke konci ochotná nějaké SH obětovat, v rozumné míře.
    A co se budoucích příprav týče, pokud budou zkušenosti podobné dnešní, tak budu raději sázet karafiáty, než stromy, protože karafiát s vodou vyroste za 15 hod,cca zatímco stromy mi plochu zablokují už před šestou večer, vzhledem k práci je musím vyhodit již dopoledne, zatímco karafiát stačí později večer. Uvidíme, budu to porovnávat několikrát a ono se ukáže.

    Škoda, že není nějaká halloweenská grafika, jsem se namlsala při děsivce, moc se mi to graficky líbilo a teď mi to přijde takové nemastné, akce s pěkným tématem a názvem a nikde na ni není vidět, škoda.
     
  19. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Padátek 94, sklízela jsem ráno bo akci nejedu. Asi to nemá cenu psát sousedům, hromadně nevím jestli se dá pošta rozeslat a jednotlivě se mi nechce. Padla dnes 2x vrtačka, pomalu přestávám vědět co s nimi. Tak ať vám to vyskakuje, když má někdo 50 žabáků je jasné že by se to mělo někde projevit buďte v klidu ti co nemáte takové počty na začátku. Koš jsem koupila kdysi 2x za 25kč když jsem s akcí začala později a nestihla bych ji. Uznávám že jsem nebyla normální ale bylo to v dobách kdy bylo celkově větší nadšení ze všeho a ne tajemno co 14 dni, výprodeje řádku a jiné akce tohoto typu. Uvidím, pokud by mi to ráno hodilo nějaký solidnější součet ve stodole tak se možná překonám ale farmář nepomůže, nestíhá a já si na farmu dala všechno tajemné co mám v malém počtu ve stodole. Navíc nechci blokovat mlýn, to že stopli možnost bahama mletí beru jako fakt že si za chvíli díky akcím ani nenamelem, maximálně pantem. Už tak moc neinvestuji, hodně jsem to zkrouhla a ještě vidím rezervy kde utáhnout kohoutky. Pá, mrskla jsem tam do večera mám dojem borůvky, a uvidí zítra, noční sklizeň stihnu, spát se nejde dřív jak ve 2 ráno. Těším se na nové plodiny po 100. levlu, aspoň zabavení se kdybych se náhodou nudila když vynechám akci. Fajn den všem. Martina
     
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    hm tak mě vypadlo obalů 176 po sklizení celé farmy,nevím jestli je to dobře nebo po přečtení od jiných,kolik jim padlo,je to špatné,nevím nevím,uvidíme,jsme teprve na začátku...hodně zdaru všem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.