Hrůzostrašná noc (25.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wenda114

    wenda114 Pisálek fóra

    Nechápu proč to RT prodlužuje , když to stejně nefunguje..... postavičky nikde
     
    petaM2001, babina51 a Apachie1 tohle ocenili.
  2. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Super, akcia dokončená.. ďakujem za predĺženie.. málo vypadávatiek ako sa to posledne dosť často stáva..
     
  3. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    Tahle akce je super hard to bi ani clověk nevispal kvuli vstavaním z akcí za akcí.8)8)8)8)8)8)
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. alunk

    alunk Aktivní autor

    Z tajemna mám jelena, jupijou :D a ostatní ani nestojí za zmínku, zatím uklizeno v liště a třeba je někdy vytáhnu ;)
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Akci jsem měla hotovou 2 dny před původním termínem, nyní mám už 810 padátek navíc. Ovšem stát se mi to, co mnohým, tak s famařením okamžitě končím. Dát do toho reálné peníze ať už za SH, Zuzi, košíky nebo floreny, potom zjistit, že z rozmaru "kohosi" to byly naprosto vyhozené peníze, brala bych to osobně jako podvodné jednání za účelem vylákání finančních prostředků. Jsem mírný člověk, jen tak mě něco nerozhodí, ale za výbuch zlosti bych asi měla doživotní ban. Tudíž bych končila tak jako tak.
    Komu prodloužení pomohlo, raduje se. Já se ovšem domnívám, že v budoucnu někteří mohou spoléhat na opět "náhodné" prodloužení a tak se dostat do problémů s ukončením akce. A nebo nám příště akci zkrátí? Jak je vidět, náhod ve hře začíná přibývat.
     
  6. -mikik-

    -mikik- Pisálek fóra

    Tak akci i přez prodloužení nestihnu chybí padátka >:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(
    Nevím co dělám špatně ale z noční sklizně vypadlo asi 90 padátek a to jedu na pidi polích a jel jsem cibuli a lískáče.
    Asi se budu muset do toho dostat zpět začal jsem opět farmařit cca po 3 letech tak to musím vychytat.
    Všem co dokončili gratulka:p
     
  7. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj mikik, kolik ti chybí políček do konce. Když umeleš 90 obalů na cukrovinky a dáš je postavičkám tak přece poskočíš dopředu.
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  8. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    A co na náhodě není založené? Co pro někoho není vtipné? Co není úmyslné či zlovůlné?

    Otázka, jestli je to filozofování či výkřiky primitivních národů...a trapných pokusů zaujmout či odradit. Protože pod název sebevyjádření...no to byl ten druhý případ. :-*

    kimikimia má 61% a je spokojená se sazeničkou a čímsi nejspíše zas oranžovým. Kvůli lístkům se nepřetrhne. Tento měsíc snad bude vymyšlený lépe. Jinak to bude jen děsivka a šlechtění.
     
    petaM2001 a lenkaborna tohle ocenili.
  9. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    Podle mého názoru není problém v tom, že akci prodloužili, ale kdy - tedy na poslední chvíli a tak nějak velmi skrytě - žádné oficiální upozornění. Opravdu to budí dojem, že to nebyla náhoda, jinak by spousta hráčů klidně vyčkala a dokončila akci v klidu.
     
  10. Natalyk77

    Natalyk77 Pisálek fóra

    Prosíím,mám namletý posledný sáčok ale na žiadnej ploche sa mi nechce zjaviť čarodejnica :( len tie pažravejšie potvory sú všade .. tak ako to mám dodať?? >:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. myška353

    myška353 Pisálek fóra

    Ahoj, také nemám čarodejnice už 2 dny, můj mentor mi poradil zkusit jiný prohlížeč....
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  12. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    tak já zatím 94%.. na tajemný výběh nevím zda dosáhnu, vypadávátek mám zatím 0, za cca hoďku na mini polích vyroste šalvěj, ale 40 obalů asi nebude :(

    mně občas pomohlo stránku aktualizovat a přišli jiní ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně chybí ke štěstí už jen osm strašitašek, ale to záleží na tom, kolik mi vykvete na poslední chvíli kytek a kolik naskáče figurek.
     
  14. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    tak nakonec vyskákalo jen 12 obalů tzn na 3 bonbony.. takže já akci končím s 94% :) škoda akorát toho baha výběhu..
     
    dana9494, milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  15. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Tak tato hra mne děsně naštvala, poslední den jsem utrácel jak to šlo. Dostal jsem se až na konec a ouha, na splnění stonku mi scházela postavička na jeden strašidelný bonbon, 15 minut nepřišla !!! Tak proč utrácím floreny??? To není sázka do loterie, je to snad hra. Mít splněno a nedokončit hru, tak to je síla.
     
  16. Trackmania659

    Trackmania659 Zelenáč fóra

    dobry den, IT oddeleni, musim konstatovat, ze jsem velice rozhorcena a koncim s farmou. Celou dobu jsem poctive sazela a sklizela, ale ukol jsem bohuzel nesplnila, protoze vubec nic z pestovane akcni plodiny nepadalo. Byla bych rada, kdyby jste proverili muj ucet a dali mi vedet, co jsem delala spatne, ze jsem akci nesplnila. Jiste chapete, ze musim jit nekdy spat a chodit do prace. Uz vubec nechapu, ze nekteri po trech dnech psali, ze maji splneno a vzdy jim z aknich plodin do mlynu padalo!!!! Odpoved mi prosim poslete na mou farmu, nerada bych lovila v techto diskuzich. Dekuji.
     
  17. maruska75

    maruska75 Zelenáč fóra

    Prodloužení akce se tentokrát moc nepovedlo.Stonek bych a stihla,jen bych nesměla chodit do práce.V pondělí se kouknu na časomíru a bylo tam že do skončení akce zbývají 2 hod.Takže jsem sklidila a nasela dlouhorostoucí rostliny,a když jsem pak přijela z odpolední koukám jako blázen-akce prodloužena,Takže smůla farma nasetá do rána a ve stodole zbylo 16 kytek.Nestihnu napjestovat a takže ani dokončit akci.:oops::oops::cry::sleepy:
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.