Hrůzostrašná noc (25.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. WhiteCarrie

    WhiteCarrie Pisálek fóra

    Dobré odpoledne, farmáři. Tak vám tedy povím, že jsem krapet rozčarovaná. :( Prodloužení akce určitě super pro všechny, kterým chybělo ještě dost k dokončení, přeju jim, ať získají více odměn, ale... Ráno po sklizni jsem byla někde kolem počtu -40 obalů, tak jsem slupla bílou nevinnost, nadopovala pohopole s vytuněnýma růžema superhnojivem (které nekupuji a pohybovala jsem se tak kolem stovky, takže to dost bolelo), aby mi vypadalo fofrem zbytek padátek, dokonce poslední ještě koupila za 2 FL, protože jsem musela v jedenáct utíkat pryč a nenechám si uniknout stonek a 20 SK kvůli pár obalům, že. Po příchodu spustím farmu a koukám, časomíra stále běží a dvě hodiny před koncem akce o den prodloužená. Čert aby to spral... :(
    No nic, ulevila jsem si, vypnula temné pozadí ploch, aby mě už neprovokovalo, a hurá doplnit zásoby do stodoly a namlít nějaké krmivo, teď jsem ho zanedbávala :)
     
  2. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Pro Kristovy rohy, BP děkuji za prodloužení i když to nepotřebuji jen budu mít více padátek, ale nemělo koule prodloužit i děsivku, ta trochu k tomu Halloweenu patří. :music:
    Ha, už vím proč, posunutí času bylo důvodem, vývojáři na něj zapomněli a tak šup prodloužení o celý den. :D Neposunuli náhodou své hodiny o hodinu napřed? o_O
     
  3. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Zdravím všechny farmáře,kteří dokupovali. Také jsem dokupovala,abych splnila posledních 9%:(, prodloužení nikde nebylo koukala jsem kolem poledne, ne každý má čas v pracovní den koukat každých 5 minut do fora:( za mě tedy velké zklamání ani už nemám radost z toho stonku :(
     
  4. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Prodloužení je fajn, jen škoda, že informace nebyla k dispozici dřív. :( Krátce před polednem jsem musela odejít a protože mi chybělo posledních 40 padátek, dokoupila jsem je za floreny. Což mě nyní trochu mrzí. Asi to odnese Marigold, myslím, že tentokrát u něj moc nekoupím, vzhledem k dnešní investici nebude za co.
     
  5. holubička48

    holubička48 Zelenáč fóra

    Mám ten stejný problém ,ani jedno zvířátko.
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj holubučka48,

    a máš povolené zobrazování hajduláků. Tedy zatržené v okně akce. Viz. obrázek:
    [​IMG]
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jo tak poslední tajemno byl mravenečník šel do lišty;)aktuálně přes 400 padadel8)
     
  8. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Prodloužení? Asi prodali málo stonků. Ale jinak je to super pro Vás všechny kteří to zatím ještě nestihli.
     
  9. GAPY2

    GAPY2 Zelenáč fóra

    Akci mám hotovou 2 dny, ale prodloužení mi nevadí, alespoň to dodělají Ti, co jim chybělo jen málo. Ať vám to napadá
     
  10. juracka

    juracka Pisálek fóra

    Akci mám hotovou ale nejdou mi dát dekorace do stonku,ani jedna nevím co s tím.Díky za radu.
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    juracka - Zkus zrestartovat hru ;)

    Edit: zkoušíš ten správný stonek ? [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/10/16
    juracka, rolland64 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. juracka

    juracka Pisálek fóra

     
    petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  13. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Akcičku jsem zvládla a jsem tomu ráda.
    Hezká byla i akční kytička - hned rozzářila se má očička.
    Dekorky už mi také trůní v nebíčku - těším se na další akcičku.


    [​IMG]
    Příjemnou zábavu všem.
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj juracka,

    pokoušíš se dekorace vložit do správného stonku? Pokud jsi splnil akci a nekoupil žádný stonek ve výprodeji, tak první dva stonky jsou z výprodeje a ten získaný akční bude až třetí v pořadí.
     
    milostivas, juracka a petaM2001 tohle ocenili.
  15. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Vždyť píše, že už dekorace ve stonku má ,-)

    Edit: já to zase chápu jako zbytečnou odpověď ,-) viz příspěvek 632
     
    Naposledy upraveno: 31/10/16
    juracka tohle ocenil(a).
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    EdmondDantes: tož nevím, ale nějako tvůj post nechápu.
     
  17. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    akci jsem včera dokončil.Moc pěkné dekorace škoda že šli do stonku.To je tady vždy když za něco stojí tak jsou jenom jednou :cry:.
     
  18. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Akce se mi líbila. Stonek pracuje a doufám, že hodně farmářů díky prodloužení se k němu také dopracuje. Moc jim to přeji. Vůbec mi nevadí, že podivuhodné šly do lišty, jednou chybějící přijdou, jen si chvíli počkám. Přeji pěkný večer všem.
     
  19. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    dobrý večer tak to mě pěkně naštvali s tím prodloužením abych stihla dokončit akci musela jsem použít SH to nemohli dát vědět dřív :(
     
  20. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Škoda děsivky, taky ji mohli prodloužit.. a vědět to dřív, že je tolik času na pěstovačku, tak šetřím na začátku SH, vážně :eek:
    ale teda vrazit do toho fl ráno, to by mě asi trefilo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.