Hrůzostrašná noc (25.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Také se mi to stalo,tak jsem se odhlásila a znovu přihlásila a hned jich bylo plné pole a pak už vyskakovali jako o závod.
     
  2. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Tak jsem akci teď dokončila, neurazila, nenadchla, ale je hotová. Tajemno jsem hodila na plochu, uvidím večer, co se vyklube. Ovšem s hrůzou v očích jsem zjistila, že ve středu začíná další akce. Už ani nemám čas hodit farmu do normálního režimu, dopěstovat zásoby a nějaké zvířata. Začíná mi celá hra připomínat nepřetržitou výrobu v kolbence, kdy se ještě čas od času ozve "nezastavujem, máme zpoždění".
     
  3. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    ahoj konečně hotovo ty vypadávatka mi dávají hodně zabrat akční rostliny mi zustslo 9540ks aspon jsem nasbírala nějaké to BZ děkuji sousedum a přátelum za posílání dárku je to velká pomoc :inlove::inlove::inlove:
     
  4. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mám taky hotovo, měla jsem obavy z padátek, ale po napěstování akčních, jsem vrátila výběhy a cibule s lískáčema to taky zmákly;):):)
     
  5. alunk

    alunk Aktivní autor

    Tak to asi nestihnu, chybí mi 40 padátek a z poslední sklizně to určitě nevypadá, šoupla jsem tam chmel, protože dlouhodobka by už nestihla vyrůst :cry:
     
    dana9494, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  6. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Tak jsem na 97%, ve mlýně se melou poslední potřebné bonbóny a akce bude hotová ;). Věřím, že se zadařilo i ostatním. Přeji všem pěkný den
     
  7. ZlomeneHrabe

    ZlomeneHrabe Pisálek fóra

    Uff... tentokrát jsem si myslela, že už to nezvládnu, rozpěstovávala jsem až druhý den a a skoro vůbec neměla čas... ale je to doma :)

    Pořád je nějaký čas, to dáte, farmáři! ;)
     
  8. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Ja vim, dekuju;) ale nejak se jim ke me tentokrat nechtelo, snedla jsem uplne vsechno, ale nestacilo to, nevadi dalsi akci zkusim stesti znova a snad to dam:D
     
  9. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Chtěl jsem si vyměnit obaly které mám navíc ale přestali mi vyskakovat strašidla. Je to tak nastavené že jsou při výměně bonbony za víc nebo je chyba u mně. Děkuji za odpověď .
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    pompo - a nevypnul sis ty postavičky sám? Jak vyskakuje lišta s kočičí čarodějkou, je tam okénko se zeleným zatržítkem, jestli ho tam nemáš, nezjevují se
     
    Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    nn, taky po naskoceni 100% splneno nemam postavicky ... aspon je klid :)
     
    dana9494, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  12. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Čarodějku mám zapnutou ale to bude asi tím že obal se vymění za 5 BZ a bonbon za 180 BZ.
     
    petaM2001, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak ja už končím, aj keď som to nedal celé, ale získal som všetky dekorácie a to mi bohato stačí. Ešte uvidím čo mi vyjde z TS. Bola to super akcia s ako vždy nezameniteľnou atmosférou. :)
     
  14. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    No, i přes vytíženost jsem akci splnil celou, hezky to padalo. Plácám se po zádech a chválím se. Cukrátka nechci, alespoň ve virtuálním světě, vidět. 8)
     
  15. Levlef

    Levlef Baron fóra

    kdyz jsou vypnout ty ostavicky koledniku - nejde nejak vypnout i ta priserna tma na poli a zelena reka ve meste a podobny ptakoviny? Dost mi to vadi ... v nastaveni "snih" mam vypnuto, jak tu nekdo radil, ale to fakt nepomohlo... nebo je to takhle barevny jen k akci a po skonceni akce se vse vrati do normalu?
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Vypneš si to v nastavení (ozubená kola, sníh). Já to udělala okamžite po zobrazení. Už tak dostávají oči dost zabrat, tak proč je zatěžovat ještě víc.
    Edit: nevím, když to máš vypnuté, proč se to zobrazuje dál.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    krakora - to pisu, ze mam vypnute a stejne to nepomohlo :) a ano, samozrejme jsem i obnovila po zmene nastaveni "snih" - a furt zelena reka a farma ve tme

    EDIT: po sestem ulozeni a obnoveni konecne vypnuto. dekuji
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    STYBI tohle ocenil(a).
  19. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Naposledy upraveno: 31/10/16
    dana9494, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  20. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Ahojky zdravím všechny příznivce farmy ;).....taky jsem zdárně dokončila tuto akci. Kdo tohle vymyslel tak by měl dostat medaili, ale ne zato že je to tak jak je, ale za ty panáky co měli vyskakovat během akce a dodávat jim krmení, trvalo to věčnost a když napíšu že to stálo za starou babu tak mi asi většina dá zapravdu:cry::cry::cry::cry:Takové akce si milé RC strčte za klobouk, bylo by dobré si konečně uvědomit že dvě třetiny hráčů jsou dospělí lidé kteří pracují a tudiž časově nestíhají i když by určitě moc chtěli:p.Také nakupují veškeré výhody které zde jsou ať je to kombajn, krmivo, různé balíčky atd. Pokud si tyto hráče rozhněváte tak nebudete mít z čeho vegetovat a celé vaše snažení bude úplně k ničemu. Příště do takové louže už nevkročím brbrbrb>:(. Odměny také nestály za nic . Kdysi byl alespoň kupon na pomocníky více SK atd. je toho tolik, že bych psala a psala a další farmáři by se přidávali. Tuto hru hraji víc než šest let , ale opravdu jde to od deseti k pěti. Chci poděkovat mým sousedům za dárky a všem kteří tuto nepovedenou akci splnily. Mějte se moc a moc hezky a snad u další lepší akce. Vím že plno farmářu bude hned mít na paměti však když se ti to nelíbí tak nehraj.Ale pro mne to byl vždy RELAX.xD:pxD:p a odreagování od všech starostí povinností atd.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.