Hrůzostrašná noc (25.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. filomena1952

    filomena1952 Pisálek fóra

    dana9494 díky, ale chybička se vloudila, jde o řádek Temná mračna, nebo tak nějak ;)
     
    Helena1313, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, tak i na mladší farmě také hotovo, ovšem neobešlo se to bez dodávacích kompikací (přesně dle očekávání). Měla jsem dodat poslední jeden bonbón a jako na potvoru jsem nezavadila o žádné to nebohé zvíře v klobouku. Nakonec jsem čekání a restarty vzdala, přidělala dva bonbóny a nakrmila toho vyžranýho netopýra. Být to těsně před koncem akce a nemít trochu přepěstováno, tak jsem minimálně v pytli...
    Tento způsob dodávání zdá se mi býti poněkud nešťastným o_O
     
  3. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky akce zdárně hotová stonek valí akce i padátka super. Nakonec jsem kombinovala na začátek - 3 plochách karafiáty do začátku pak pěstování akční a na baha jsem hodila do pralesa cukrový meloun ten jsem pořád točila na plantáži jsem nechala stromy a chlévy aspoň jsem občas dala vodu i hnůj a melouny krásně rostly(cca 30ks) ...:Dvšem kdo mají hotovo velikánská gratulka ;)Kdo ještě dotahuje držím vše co jen jde a nejen 4 palce ať se povede hlavně padátka padají dost a dost ...;):pJanča
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    loky plné karafiatu a cukr melonu -zítra už to snad dofouknu aktualně 97% +chybá mi jeden zlatý bananos na bahavyrobnu to budou vrtačky jen lítat ale aktualně mám opicu za chrbátoma a to jdu ráno na 6 papá milášči:music:
     
  5. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak uz jsem i vybrat TS z minule a tehle akce : amherstieXL, hroch (huraaa!), drin, medved oranzovy, kun oranzovy, oslik oranzovy, mlekarna oraznova, orel zluty...
    To je dobre, sice zadny pokrok na farme, ale hroch je doma :)

    Vypadavat ma 220 obalu/den, v tuto chvili ma byt 964 (nebo chybet 356 ), mam 1973 (chybi 0 ), mam 149% hotovo.
    Stav cukratek : idealne 12049 kusu (2750/den ), mam 16866 z 16500 (102% ).
    Zatim uplynulo 73% casu, zbyva 38 hodin.
    Nezapomenout na mlyn na hlavni farme, jen tam jde vyrobit 330 strasidelnych bonbonu, celkem za 110 minut, tedy 1,9 hodin!
     
  7. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Padatka nepadaji, uvidime co stihnu jeste nejaky cas zbyva a ja padam do pelechu. Vsem dobrou noc
     
  8. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahoj všichni, tak hlásím splněno, řádek aktivován, strašidelný hřbitov jede na plné obrátky, po sklizni na normálních plochách najedu na kočičinec a psíky. Ve stodole jich zase tolik nemám. Všem ostatním přeji úspěšné zakončení, ale postavičky moc nevyskakují, tak raději krmit bonbony hned, jak je umelete. Jára
     
  9. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, tak já jako vždy plodiny jsou, ale padátka nepadají, takže akci opět nedodělám, smůla, všem ostatním gratuluji;)
     
  10. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    Pěkný den všem - super akcička pohodová splněno komplet. Ať vám to padá...
     
  11. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Ahoj,tak oprava uz je to 91 percent,ako som pisala s cukratok to pada velmi malo,tak som pridala vyslachtenu cibulu,tak dufam ze dnes toho napada dost,viac casu nemam :(.Vsetkym co skoncili blahozelam a tym co sa snazia dokoncit ako ja drzim palceky :D.

    PS:Tak s cibulou splnene,dufam ze aj vsetkym co sa snazia dokoncit sa zadari :)
     
    Naposledy upraveno: 30/10/16
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Všem přeju krásnou neděli,
    akci jsem dokončila včera v noci, padátek jsem už měla v té chvíli nadbytek. Včerejší vyskakování bylo u mě opět nadprůměrné, ráno i večer jsem sklidila dlouhodobky (v mém případě cibule, meduňka a na Baha mochyně) a z těchto dvou sklizní vyskočilo cca 310 vyskakovátek, hraju s Legendou 25/30, bez JC, SH použito pouze při rozpěstování 20 kusů. Na mé farmě to byla neobvykle příznivá akce, ze které mám fajn pocit a opět velmi děkuji všem, kdo mi posílali bonbonové obaly, díky. :inlove:

    Mrzí mě, že tolik hráčů píše, že to nepadá, rozptyl na farmách je zřejmě větší, ale u této akce mi osobně z cibule padalo většinou víc než 30 padátek na plochu, takže moje farma je proti jiným akcím v této výrazně požehnaná.
    Z tajemna - na Baha garcinia XL (njn xl, ale garcinie neurazí), sloni c++ (rozhodně neurazí a velikost se už hrochovi blíží, tak snad bude hroch příště), na farmě broskvoň XXL (určitě jich mám méně než sakur xxl, takže beru) a - nechápu - oranžové kozy - měla jsem objednané vydry, to je jistě chyba v transkripci? :D
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Přeji všem pěknou neděli, já mám zatím hotovo 94%, čekám na padátka, mám jich 0, doufám, že to do večera napadá, zítra už nebude čas,přijdu z práce až po akci.Velká gratulace těm, kdo mají hotovo, a ostatní, bojujte dál, snad to vyjde.
     
  14. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky všem, ráno jsem dodala poslední dobrůtky a mám taky hotovo. S padátky většinou bojuji až do konce akce, ale tentokrát se štěstí usmálo i na mou farmu a má hotovo v předstihu:) Tak ještě aby to tak bylo s tajemnicemi - jasně že čekám hrocha a jelena (hahaha) - a nové stromy (hahaha)-budou to tak sloni a medvěd a ze stromů počítám se sakurou XXL a třeba tamarind (tech už mám taky alej). Tak prima hru a ať to padá:)
     
  15. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Tak tie potvory sú nakrmené ,viac nedostanú, mám hotovo. :) A teraz premením farmu na cica plantáž.
    Veľa šťastia tým ktorí ešte finišujú a všetkým prajem krásnu nedeľu.
     
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Krásné ráno :)
    včera jsem konečně dodělala, ale musím říct že odměny nakonec úplně skvělé, sice tu někdo hlásal jako 1 kus? pche co je to za odměnu. Já říkám, kdo si počká, ten se dočká ;) Tentokráte náhoda štěstěny velmi vysoko !!!
    Plumérie XXL, hrošíci, bugenvilea a želvy (sice jednadvacáté :D :D ale co už)
    A jak jsem psala na začátku, že pojede strašidelný hřbitov, poté jsem se kousla do zádele, když má domněnka byla mylná, doufajíc že naděje umírá poslední :D :D A byla jsem vyslyšena samostatnou akcí děsivky ;) Takže vlastně se můžu poplácat po raměni jaká já to jsem sybila :D
    Krásnou neděli ;)
     
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Krásné nedělní ráno. Akce hotova na 100% - padátka přes noc z dlouhodobek napadaly. Jdu nandat tajemnice.
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Aj mě se podařilo dokončit ještě včera večer, padátek bude nadbytek, až teď jsem sklízela noční šípek..
    Tak nějak jsem na začátku nepočítala, kolik mám zaseto a kolik umleto.. takže zbylo něco přes 1000 akční, spočtla jsem si, že se víc
    vyplatí ještě umlít bonbony, vyjde mi to na 22ks, které se promění na BZ/TBZ/KR - kdyby někdo řešil stejný problém s přepěstováním :D;)
    A na Baha z tajemnic clausena a plameňáček :)
    Tak kdo bojuje ještě, tak se do toho opřete, ono to napadá!
     
  19. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    tak mám taky hotovo,jsem zvědav co se vyklube ze stáje;)
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hotovo :) , akce se mi opravdu líbila, padání bez problémů a to jsem ani moc netahala karafiáty. Potřebuji dopěstovat cibuli pro MJS, tak jsem sázela tu (občas i lískáče). A moc se mi líbí halloweenská grafika louky a města. A krásně jsem si propočítala akční, zbylo mi jich 37. Prostě opravdu povedená akce :)
    Z tajemniček na Bahamě vykoukly oranžové opice - přiznejte se, kdo z vás mi to vyměnil, vím určitě, že tam původně byl hroch o_O;)

    Aničko
    , to o tom jednom kousku jsem psala já, ale týkalo se to party lístku - já je totiž nekupuji, už mi docházejí a maják s chaloupkou stále nikde ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.