Hrůzostrašná noc (25.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Dobrý dešťový podvečer.
    Mám konečně také hotovo, ale tajemno ještě odpočívá v liště.
    Držím palečky všem kdo ještě finišuje.:):):)
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak dumám, co s dekorkami, dávají dost krejcarů, jestli je dát do stonku a shánět je při OaD, nebo nechat na ploše a opět shánět do stonku při OaD :) Tak jako tak, pokusím se si je sehnat....
     
  3. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    Která sazenice to bude?
     
    Helena1313 a STYBI tohle ocenili.
  4. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    tak...padátka dopadala a hlásím taky ukončeno:p ...řádek už řádí :music:
    ...cílovou páskou jsem proběhla těsně za hubabubou :p:DxD
    a včera i dnes jedu oves...cenu 240 kr už jsem prostě nemohla ignorovat...:inlove:
     
  5. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    SOS,může mi někdo říct, proč,když mám soutěž ukončenou...nelze dekorace do stonku vložit? Stále mě to odkazuje, při kliknutí na stonek, do obchodu k zakoupení balíčku....i jsem pc restartovala. Kdyby Lipno mělo špunt,jaký já mám dneska štěstí,o něj určitě zavadím a ...asi si musím odpočinout.Hezký večer všem, bez stresu.:p

    ...je vážně unavená, už na to přišla a nikdo se neptejte....xD
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    MatyskuKamilku, já jsem si po tom ranním "nedopatření" zopakovala matematiku a dekorky Ti dají za dva dny 19 6OO krejcarů a stejně tolik BZ a BBZ. Tolik krejcarů vyděláš na prodeji 5OO mrkví, i když už cena povážlivě klesla z nedávných 168 na obvyklých čtyřicet. Asi se prodávající naučili zacházet s časomírou.. Řádek dává sice jen 15000 bodů, ale těch pár bodů Ti doženou i méně výnosné dekorace. Za mě, sázej mrkev;)
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    -Scharulka- aktivuješ ten správny riadok? -Hrôzostraštná noc - s tekvičkami?
    Ukazovateľ 100% - hotovo, riadok aktivovaný. Celkovo akciu hodnotím ako suprovú. Nemala som v podstate problém s dodávaním potvorkám, párkrát som sa musela preklikať a mať trošku trpezlivosti. RT patrí odo mňa pochvala.
     
  8. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Akce byla celkem pohodová, obaly padaly opravdu v hojném množství. Díky RT!!!!
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kdysi dávno byla obvyklá cena mrkve 2 krejcary. Nechápu jak to může za ty nehorázný ceny vůbec někdo kupovat,když si můžu za pár minut napěstovat kolem 2000 ks.:music:Kvůli nedostatku nových hráčů , nemá asi krátkodobé plodiny kdo pěstovat , proto takový ceny.o_O
    K akci: čekám na padátka!:eek:
    Čekání je hrozný...............asi půjdu navštívit místní pohostinství!:)
     
  10. -mikik-

    -mikik- Pisálek fóra

    gratulka všem co již akci dokončili u mě to asi nehrozí chybí totiž padátka>:(>:(>:(:mad::cry:
     
    petaM2001, Bety808 a dana9494 tohle ocenili.
  11. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Akcia bola síce super a dala som RT plusový bodík, ale tie tajomnice - strach a hrôza (veď je to Hrôzostrašná noc ):eek: - tak ako mnohí z Vás - sakura už xxx-tá do lišty, potom oranž včely, samozrejme, nesmie chýbať baobab a vcelku ok je mravčiar - toho mám druhého :oops::eek::mad:
     
  12. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    kaolín11, já si myslím, že tak vysoká cena za mrkev nebo pšenku je právě inspirující pro nízké lvly, které nemají moc šancí si dobře vydělat na něčem, na čem vydělávají vyšší nebo vysoké lvly...to je podle mě docela fér :)
    ...i nízké lvly si takto snadno mohou vydělat na jinak těžce dosažitelnou MJSku ;), díky které mohou snadněji dělat první akce :music:

    upso_O..to je vlastně pravda, že až od 40 lvl jsou řemesla na trhu :D juj to je dávno, co jsem tam byla :p
     
    Naposledy upraveno: 29/10/16
  13. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    od rána sa mi na žiadnej ploche neobjavila pavučica, ktorú chcem narkmiť.krmiva je dosť. prečo?
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hotovo z 94%, čekám na zbytek papírků, ty napadají zítra. Z tajemniček vykoukl žlutý rodeo ranč a ..... (chvilička napětí)... lokvát :p. Tedy ve verzi XXL, tu mám teprve asi jen sedmkrát.;)
    chrust1: To je právě tím, že máš bonbonů dostatek, až budeš mít tak 1-2, budou se objevovat jenom pavoučice :p
     
  15. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    hotovo, stonek maká na 100%včetně stonku Temná mračna,Halloween2016 a Hrůzostrašné noci,zřejmě udělám i poslední rozdělaný úkol z děsivky a budu vyrábět hrůzné rostlinky do foroty,nadále chybí jelen
     
    Naposledy upraveno: 29/10/16
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jupííí :music:
    tak jsem domlela posledních 30 pytlíků, nakrmila 3 pavouky a dodala poslední pytlíky...
    ...už mám aktivovanou větev.
    Super, a teď dotáhnout do konce strašidelný úkol v Družstvu.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na současným trhu jde vydělat úplně na všem.Začínající hráči mají jistě jiný starosti,než vydělávat na MJS,která je přístupná až od levelu 40.:music:Pokud je hráč trochu šikovnej jistè medostatkem krejcarů netrpí.;)
    Jinak mně chybí namlít posledních 30 kousků bombónú:)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolíne, zapomněl jsi na inflaci, doba se za těch pět let změnila, kdysi pro mě byla priorita, abych si aktivovla runu a mohla prodávat mrkev za 3,45. A vatička za 8OO tisíc se mně vrátila do stodoly, to mě poučilo, namám na trhu nabízet za přemrštěné ceny:) a mám obavu, že při té smršti akcí, úkolu v družstvu nemají ani ti noví čas sázet mrkev. Já si ji sázím dodneška,farmařská čest by mně nedovolila si jí koupitxD
     
  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    filomena1952 - snažíš sa aktivovať zlý výhonok, skús to vložiť do hrôzostrašnej noci - s tekvicami a nie do halloweenu, ale už som to písala, tak čítaj príspevky;)
     
    Xenie6161 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Finito! Teď jen nasadím tajemno na baha a vrátím všechny plochy do stavu doplňování zásob strategických surovin 8). Kdo ještě bojuje, ať vám to padá jak preference neoblíbených politiků ;).

    Edit: z kola štěstí 2x šlechtěné včely, to beru jako náplast za ty plívy z tajemna :D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.