Hrůzostrašná noc (25.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja jsem aktualne na 85%, ted jeste posledni otocka akcni na 4 plochach, pak pujdou na noc karafiaty a na baha necham akcni
    casu mame jeste dost, tak zadnej stres, toho mame dost v realu
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také se pochlubím! Mám splněno na 0%, chybí mě 16.500 akční rostliny a 433 obalů!xD Tak nevím jestli je natom ještě někdo hůř než já!o_O:music:
     
  3. Maraike1

    Maraike1 Zelenáč fóra

    Zdravím všechny farmáře. Není něco s figurkami? Nemám komu nabízet bonbonky. Púl hodky čekám a ono nic. Mar
     
    evainfo, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Nevím, jestli to přináší skutečně prospěch, ale já, pokud vím, že ve hře došlo k nějaké úpravě potíží (bugfix), potom čistím cache prohlížeče a flashplayeru, i když potíže nepozoruju. Nejsem v tom žádný odborník, ale laicky si myslím, že možné reziduální potíže po úpravách mohou snadno souviset se starými údaji v našich nevyčištěných prohlížečích, které jsou potom v konfliktu. Každopádně mně postavičky skáčí svižně, akorát často ty, které nepotřebuju - nemám pro ně dost bonbonů.
     
  5. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Tak taky komplet hotovo právě nyní bez kupování čehokoliv.Akce se mi líbila a těším se na další.Děkuji svým sousedům za posílání
    obalů na cukrov. a všem přeji ať se daří ;) :)
     
  6. babicka72

    babicka72 Rádoby autor

    Taky akce hotová-líbila se mi;)
     
  7. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tohle je špatný vtip,mám chuť nadávat, zuřím. Nechápu proč to co namelu nemůžu dát do úkolu hned a musím to dávat těm hloupým zvířatům. Namlela jsem napoprvé asi 160 kusů a dodávala, i když už jsem měla otevřeného pavouka a ty před ním, pořád se mi ukazovalo to první zvíře,kocour nebo co to je... Takže jsem to dodávala po jednom, už tehdy jsem si málem rvala vlasy. Pavouk se mi objevil asi třikrát a musela jsem překlikávat z plochy na plochu protože se ty zvířata neobjevovali. Potom co jsem to - většinou po jednom- dodala,se najednou všude objevovali pavouci, ihned po tom co jsem namlela další várku pavouci zmizeli a zas všude byli kocouři ty hnusné fialové vejce, nebo co to je. Tak jsem dodala pár a zvířata zase nikde... ani při přechodu z plochu na plochu.
    Opravdu velice lituju že jsem se do tohoto pustila, tohle je nehnusnější akce od doby co jsem začala... Jsem zlá, zlá, moc zlá a jestli se ty potvory neobjeví, tak budu ještě zlejší a prásknu s celou tohle akcí.
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 s tou akční rostlinou určitě kecáš....nechybí ti 16 500, ale jen 16 490, tak tady ze sebe nedělej chudinku bez kytiček xD a makej....xD
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ASTAT To chce klííííd a použít F5xDxDxD
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG][​IMG]8)[​IMG]
    Nebojím se vlka nic,zavzpomínal sem na starý časy a aktivoval všechny frajeřiny a ono to zase pude!Jen té organické bavlny mně krapet přebejvá![​IMG]:music:
     
  11. veterinář1964

    veterinář1964 Pisálek fóra

    Tak zatím hotovo ze 79 procent, tak snad stíhám. ALE mám JELENA:inlove: a dřín.
     
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Zatím mám splněno na 79% a musím říct, že se mi akce moc líbí!!!! Je to pohodovka a tomu dávám palec nahoru. Podotýkám, že nemám ještě karafiáty a ani JC a kaštanový řádek, legendu mám na 21% - hraji teprve 3 měsíce - takže se považuji stále za začátečníka. A uchvátila mne grafika a roztomilá strašidélka. Myslím, že je ještě času dost a akci, pevně doufám, dokončím celou.
    Gratuluji všem, kteří již akci dokončili!
     
  13. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Potfory pro dárečky nechodí.Klikam na F5 přídou dva-tři a zase nic čekám hodinu a NIC.Dám F5 a zase se to opakuje jeden-dva a konec.A ted jsem ještě zjistil,že chodí 4 potforáci a u mě se objeví vždy jen dva ty nejmenší
     
    Naposledy upraveno: 28/10/16
  14. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dnes končím na 67%, na noc zasadené dlhodobky na padátka a zajtra bude pokračovanie:D
     
  15. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak na BAHA se mi vyklubala ma prvni ROLINIE, jupiiiiiiiiiiiii :D:D
    takze pro me uz ted akce uspesna a s tema ruzovyma konikama z kola, proste nadhera
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    anjou hrušeň+guano žluté- prodnešek končím na 76 %xD-na noc dlouhodobky a zejtra to snad dodělám:p
     
  17. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jako obvykle se vrhám do hodnocení. Měl jsem dost času se akci věnovat, takže splněno bylo včera v podvečer. Padátka si lítala podle čert ví jaké logiky, ale vyskakovala podstatně lépe, než před předchozích akcích. Padátkám dávám 90%. Odměny bych zhodnotil jako mírně nadprůměrné ( konečně trošičku víc SK, ale hlavně dost dobrý řádek )-> 70%. Co mne silně irotovalo, bylo krmení modrých panďuláků na plochách -> to se teda RT doopravdy nepovedlo. Díky nim dávám jinak poměrně povedené akci 60% ++.
     
  18. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Hezký večer, farma běží ve svém režimu, ráno sklidím a domelu chybí mi 100 sáčků. to ráno v klidu naskáče i bez citrónu, tak jsem ráda že od zítra spustili opět děsivou noc, aspoň dodělám poslední úkol na děsivce a mohu pěstovat do zásoby.:D
     
  19. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Taky tady čekám jak ***** na ty příšery :mad:

    Nic vulgárního jsem nenapsala tak proč ty hvězdičky??? To je tedy úrověň, čím dál "lepší" , je na čase s farmařením přestat !:(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/10/16
  20. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    Tak nevie ,či ešte niekto dopadol ako ja,lebo z tajomnej stajne.... liaheň vajec žltá Oni si robia asi srandu z tých čo neplatia
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.