Hrůzostrašná noc (25.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG][​IMG]

    Situace je momentálně taková že opět drhnu na vypadávátkách.

    Jakmile sklidím tudle várku akční, přehodím si malé políčka na velké, zasadím nejdelší kytku a využiju naskrblené SH.
    Snad to pomože. Pokud ne, tak silně nestíhám, protože o víkendu nemám čas.
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    igráček - Máš aktivované "zatržítko" :D? Viz příspěvek Bezejmenného nade mnou...
     
  3. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    U mňa hotovo na 19%, chýba akčný bonbón, obalov je napadaných 50%, takže super. Len na tie príšerky je treba veľa trpezlivosti. Vy, čo ste v cieli - gratulka!
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To zatržítko je aktivní automaticky, takže pokud si ho někdo vypnul, musí logicky vědět že je vyplé.
    Nebo jsem opravdu jeden z mála který ty dlouhý texty k akci čte celé a několikrát ??
     
  5. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Hezký den přeji všem.
    U mně ukazetel ukazuje 58%, akční bude dopěstována odpoledne a tradičně stojím na padátkách, ale nijak to nehrotím času dost a jelikož mám level na šípek tak noční plodina je jasná ;)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Bezejmenný - a třeba zapomněl, že si to vypnul. I to se stává. Jsou tu i hráči 70+ :D (a nabízí se i mnoho dalších vysvětlení, ale to radši nebudeme pitvat ;))

    A já stále visím na 43 %, bo čekám na cukrdlata, ale času dost :music:
     
  7. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Hotovo také 100%:p
     
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Zatím stále nedodávám nic. Protože nebudu až do večera a možná ještě déle, tak jsem na hlavní, mýtinu a divokou zkusila dát ty nové plodiny - bér, šípek a rybíz, uvidíme co z nich vypadne, ale myslím, že už to po sklizni všech ploch bude na úkol s tím co mám ve stodole stačit. Moc vypadávátek už totiž nechybí, zatím jich je ve stodole 1 160 kusů. Na bahamku a prales jsem i s vědomím toho, že akční plodina bude zahálet a že bude méně vypadávátek, dala akční plodinu. Té je ve stodole 14 102 ks.

    Dodávat začnu až budu mít vše.

    Krásný den všem [​IMG]
     
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    Mam 82 %, az dozraji nove plodiny, dam namlet zbytek a finito).
    Susedo, to se naklikas vse zaraz ))), snad se ty potvůrky budou uz objevovat casteji.
     
  10. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    No já v té frenkvenci vidím pokus o donucení k porozhlédnutí se nad tou farmářskou krásou... Co pro nás RT dělá.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/16
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    37% ... no, uvidíme. Nálepka je doma, pro banány si evidentně taky stihnu dojít a pak se uvidí. Vypadávátka jsou jeden problém, líní koledníci problém druhý. Ty potvory vyžadují opravdu hodně trpělivosti, než se ukážou.
     
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já hotovo 70 %,teď když chodí pavouci,tak to jde rychle,už mě to tak nevadí,ale po jednom to byl děs.Jedu si lážo plážo,jsem spokojená.:)
     
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Splněno 76 procent.
    Cukrátko 3900 ks chybí padátka 0 ks tak na noc musím dát karafiáty.
    Namleté dva ks a dva se umelou až po krmení pro slepice které melu v mezičase dozrání akční plodiny a na noc dávám 1 SK. Ale nemám je komu dáti poněvadž mám na ploše všechny ostatní, jen ten co chce ten jeden tak není.
     
  14. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Zatim se drzim s padatky nad 107 procent, tak zatim spokojenost, mohla bych to dat
     
  15. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Odjíždím zhruba za 40 min. Díky kaštánovému řádku a nočním sklízením mám od rána hotovo, stonek stonkuje a já jsem spokojená. Tajemnice jsou na ploše, tak se teprve uvidí. Akce se mi líbila a odměny také. Všem, kteří ještě plní přeji šťastné dokončení akce.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Sem právě odklikla tajemné z akce, na baha mi přibyli další oranžové kamarádky a nastane problém s banány :D k tomu XXL mombín.
    Na farmičce přišel další jezevčík a švestka XXL, hlavně objednat více novinového tisku. Mohlo to být i horší, takže spokojenost :p
    Od zítra do pondělí v práci, kde je málo času, tak držím pěstíky a nevzdávejte to ;) Dnes ještě točím slepice ... páni na trhu je pozdvižení za pár bobků ... 697.31 kr za kus xD
     
  17. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    Ahojte, napestované mám 12550 lizatiek:)
    obalov mám 681:)
    gratulujem všetkým, ktorí sa už prestali báť a majú hotovo:music:
    a držím palčeky nám ostatným, aby sme to dali až do konca:inlove:
    a idem krmiť tie potvorky:D:inlove:
    Záh:inlove:adný tiky výbeh som chcela aktivovať:music:
    tak som nakúpila za milion mravenčiarov:D
    a záhada bola na svetexD....oranžový výbeh pre ťavy xD

    Diagnoza F 97 B 304
     
    Naposledy upraveno: 27/10/16
  18. Boty

    Boty Magnát fóra

    Lyzarka- já bych nečekala až budu mít vše, protože to trvá věčnost než se na ploše objeví další koledníci a to se fakt načekáš...
    Já už jsem nasadila stromy a chlívky s vyšším ziskem bodů , taky mi chybí těch papírků, cukrátek budu mít přebytek, jsem zhruba na 40% tak se to snad stihne i se stonkem :))
    přeju všem ,ať se daří !!!!!
     
  19. WhiteCarrie

    WhiteCarrie Pisálek fóra

    Jééé, máme krásně strašidelnou hlavní louku a město, to je pecka. :) :)
    Co se týká padátek, tak u mě zatím nic moc, držím se na hraně... Zatím pěstuju jen akční, první noc jsem měla všude akční, dnes na noc jsem dala na polovinu ploch vytuněné růže a teda žádná změna... Cukrátka budu mít za chvíli v dostatečném počtu, tak vrátím pár stájí, které jsem zrušila, přidám i nějaké výrobny a budu pěstovat dlouhodobky, ať to nalítá. Ale věřím, že to stihnu, na stonek se už moc těším :) Příšerky zatím nekrmím, čekám na plný počet cukrátek, což bude asi zítra, ať se mi to líp počítá. Tak lovu zdar!
     
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    většinou dodávám když to mám všechno pohromadě abych se dopočítala teď to dělám tak abych se dopočítala že jsem si namlela 130 bonbonů až mi dozrají cukrátka tak umelu dalších 100 no a poslední 100 umelu jak na tom budu zítra bych měla mít hotovo

    Jé to je sranda jak vidím na tržnici za jak dlouho se zboží vrátí zpět hlavně u šlechtěnců
     
    Naposledy upraveno: 27/10/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.