Hrůzo-senzační noci (27.9. - 4.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jilunka

    jilunka Zelenáč fóra

    Skali,děkuji
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jilunka - za málo, hezký den :)
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Uuufff, stonek by byl. Hůř jak psovi pastva mi to šlo. Nejdřív jsem byla v normě, pak přestala farma fungovat a dostala jsem se do skluzu, který ne a ne stáhnout. Pak ještě nějaký ten prostoj a bylo vymalováno. Díky protáhnutí akce bych měla stihnout komplet akci a možná (!) i nějaký ten drobný dárek navíc.
    Tento typ akce mě normálně baví a jde, ale tentokrát...
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
    Moc mě to nebaví tak končím řádkem.. ani jsem nesledovala odměny.. kdybych si nenařídila časovač tak bych na děsivku ani nechodila, jak si odvyknu navštěvovat, stejně tak nestíhám ani protěžové údolí
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Doklikáno, doobdarováno. Dala jsem vše a pár dárků bylo opravdu nad limit.
    Jsem ráda, že jsem doklopýtala do zdárného konce.
    PS: 14087 taky Protěžové údolí nestíhám. :eek:
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se propěstovala a promlela k zisku zlaťáků a budu obdarovávat dál. Občas sice dostanu nějakou hodně důležitou věc, třeba jako pět hvězdiček, ale získala jsem i hodně zelených kapek, SKáčka a tak.
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja uz od nedele zobkam a bosorka zacala vcera :) Mala som dost prestojov KS na nas kasle pekne z vysoka :cry: tak bola akcia na pohodu splnitelna ;):music:
     
  8. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím farmáři, je nějaký bonus na větší šanci vyskočení akčních padátek při děsivé noci?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  10. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Dnes jsem využila ještě bonusy ze souběžné akce a líbám Bertu co to dá xD
    Ráno po mne hodila pár fuseklí, ale teď se nějak rozvášnila a dává samé lepší kousky ;)
    Jako např. Bedny s bonusy, Floreny, Podivuhodné stromy, Párty lístky :p
    Jediné co jsem za celé obdarovávání neviděla, je kupón na pomocníky :wuerg:

    Edit: Stačilo si postěžovat a dala i ten kupón :music:
     
    Naposledy upraveno: 6/10/23
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem tu krávu naposled třikrát podarovala. Dvakrát chechtáky do Ramakrámku, kde už není co koupit (SK, SH, vrtule už mám vybrané), ale naposled dala dva zlaťáky. Budou se hodit k těm, co mám ze stromků, vyhlížím nákup Turbomlýna, mám tam posledních třicet a devět hodin a pak šlus :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.