Hrůzo-senzační noci (27.9. - 4.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt áno,asi pred rokom bola akcia,kde bol v odmenách,ja som ho nedosiahol. Ale asi som mimo téma,ako pezt. 8)
     
    -Jara05-, pezt a bačkora85 tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tradičně gratuluji hotovsonům :)
    Já jsem tu tlustou krávu obdarovala zatím jen jedenáctkrát, v práci stávkovala wifina. Mno, doklikat bych to mohla, v sobotu mám volno, tak v pátek odpoledne poškádlím vehikl nebo uvolním nějaký bonus z vlastních zásob. Pak mám noční a to bývá wifina vypnutá...
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký večer, mise splněna, ale taky jedu dál, zatím jsem dostala 5 bonusovek a florenky taky nějaké přibyly, tak třeba se ještě rozmnoží :p Začala jsem tentokrát sice později, ale nelituji, možná u toho i zůstanu ;)
    [​IMG]

    Děkuji za kupony, ty se hodí vždycky.... jak se říká do třetice všeho dobrého ;) [​IMG]

    Gratulka všem co mají hotovo a ostatním ať se daří :)
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Opět nás napadli a už od 5 ráno,, čert nikdy nespí :D hah.. ale už mi to jede na Opeře ;)
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Nechápu že zase nefunguje farma. Včera fungovala bezvadně a dnes když sem se probudil že sklidím tak farma cca od 7:30 nefungovala.

    14087 to nejsou útoky ddos to je špatný it team
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Také mi to od 5 ráno nešlo.Tak jsem přřišla o jednu sklizeň
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, hra je už dostupná :)
    Hezký pátek všem
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zase přišla o jednu sklizeň nebe a dekorací, které sklízím brzy ráno před sklizní všeho ostatního :p a nechci na tom nic měnit, jako že bych od teď to sklízela v 9 hod. to ani náhodou. Stálo mne to asi 1,3 miliardy BZ a 1,6 mil. TBZ a pak je bonusový kod jen kupony, škoda mluvit
     
  9. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Pekný deň ;) nešlo to :(,momentálne ide..Sledujem, že už veľa hráčov má akciu hotovú, museli dosť košíkov pokúpiť. Ja zásadne nekupujem a hrám čisto...Hru by mali rozdeliť pre tých, čo kupujú a majú za potrebu byť mädzi prvými a hráčov čo nekupujú a hrajú čisto...o_O
    Pekný piatok prajem.
    P.S. Dúfam že bude nejaká "super" kompenzácia za tie výpadky ;)
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  10. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    bezvadný - včera si vytočím 2x bonus 100% na 24 hod a farma zase nejde.Na co mě bude prodloužení,když bonusy jsou za chvíli pryč.Už mě bezradnost lidí kolem farmy leze na nervy.

    LV 238
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    stefan.h, nikdy jsem žádný akční košík nekoupila, o tom to vážně není ;) Stačí našetřit superhnojivo (taky nekupuji), tentokrát ho ani nebylo potřeba nějaké závratné množství, protože se hraje jen na jedné ploše, pak mít štěstí a vytočit si na KŠ za nastřádané párty lístky (taky nekupuji) nějaký bonus a nebo obětovat bonus z vlastních zásob, no a zbývá už jen zkrátit čas na možné minimum, což jsou tři řádky na zkrácení SH a vánočka s bílou nevinností do slotu, na 2 hoďky ještě pomůže dekorka Zdravíčko, ale nějak výrazně čas nezkrátí..... už to tu bylo popsáno mnohokrát....
     
  12. goro19

    goro19 Pilný autor

    Když nejde farma ráno, je to hotová katastrofa. Všechny sklizně rozházené bez ladu a skladu.
    Nechápu potřebu některých hráčů předvádět se, kolik mají kupónů na pomocníky. To jako chtějí přispět k tomu, aby je hráči přestali
    dostávat nebo jaký to má jiný význam? Já jsem za kupóny rád a děkuji za každý z nich, ať je odkudkoliv.
    stefan.h - umím si představit jakou odpověď dostaneš- "kdyby nekupovali, nemohl bys farmu hrát".
     
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :cry: jde mi to pomalu, protože je Kolo štěstí škrt... a ještě výpadky Farmeramy -.- ...můžu si o nich myslet, co chci. Myslela jsem, že sklidím ráno před odchodem do práce. Zas nic... chjo.
    Takže jsem přišla o 1 otočku akčního.
    A sklizeň Stonku v Nebi a dekorací posouvám o 20 hodin, abych sladila na mých obvyklých 5:45... tenhle deficit už ani nepočítám

    Aktuálně nakrmení Berty 16/70 :sleepy:
    To jsem zvědavá, jestli se doplazím aspoň k Větvi na Stonek.

    Časomíra do konce akce 132 hod. (a nevím, jestli se tam už načetlo to prodloužení, co nám včera večer přidali; a počítat se mi to nechce)
     
  14. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte,
    k.vitek, je to momentálne 146 hod. do konca. Neviem či tí útočníci zmenili časy, doteraz sa mi darilo zbierať medzi ich útokmi, teraz útočia keď mám zbierať. Aj predošlú akciu mi kvôli tomu ušiel výbeh s mesačníkom :( . Toho mi ako kompenzáciu nedajú. A teraz neviem, či túto akciu dokončím, lebo teoreticky po spočítaní potrebných zberov to vychádza, ale pár vynechaných kvôli útokom(a ešte aj práca a iné povinnosti popri tom) a už to nemusím stíhať. SH aj vrtulky mám, ale na takéto hasenie problémov nie. Stonka je fajn, ale nie super :)
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky mi to jde pomalu, ale nehrotím to.. řádek stejně nestojí za nic, ale akci plním, páč se mi to nechce vynechávat i když si vždycky říkám, že si dám pauzu, ale nějak mi to nejde se do akcí nepustit :D :D hah [​IMG]
     
  16. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Konečne! Ušli mi 2 zbery a 12-hodinivý kupón je fuč. Mali bz dať kompenzáciu aspoň nejaké kupóny!!!
     
    burds, -Jara05- a Richards76 tohle ocenili.
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  18. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Tak mě bonus 100% do stodoly propadl a byla jsem pěkně naštvaná po ránu, neboť jsem si myslela,že ještě krásně sklidím.No co už fčíl.Ale mrzí mě od RT,že jako kompenzaci dají jen kupony.Měli by nám dát právě ty bonusy na 100 % ,které si pracně vytáčíme na kole a pak nám propadnou.Vždyť já(myslím si,že daleko víc hráčů)jim platím,i když jsou útoky.Kupuju si měsíční předplatné,občas SH,dokupuju floreny atd.Takže jsou to pěkní skrblíci.K akci-padátka nic moc.A pokud dojdu ke stonku,tak to balím.;););)
     
  19. Štika

    Štika Mistr fóra

    Mě už se vůbec nechce něco počítat,mě už se nechce na Farmě vůbec nic!
    A začíná to tím,že když si vzpomenu že bych měla jít na Farmu tak jsem otrávená.
    No ale abych si nestěžovala tam kde nemám.....květů 8400 a sklenka 988,používat zel.kapky nebudu a ten ubohej stonek dám a končím. Bonus který nám poslali mě dostal......fakt opravdu nemůžu napsat co si myslím o kompenzaci a o RT. :mad:
     
    Naposledy upraveno: 29/9/23
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    62/70, stonek funguje, pěstuji dál, kupón mi nepropadl, protože jsem ho přes noc neměl aktivovaný, MJS je ve stodole dost.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.