Hrátky s rybkami (29.6. - 5.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    matlafous123 tady nejde ani tak o to, co z té akce ten či onen hráč dostal. ale spíš o to, že informace o hře od RT byly řekněmež v mnoha bodech nepřesné, zavádějící, posléze změněné a co se týče rybářské techniky, zcela chybné. myslím, že většině těm kritizujícím tady právě o to šlo. a opravdu je mi líto těch, co do toho nasypali real money a kýžené dekorky do stonku nedostali.
     
  2. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    No jo, tak každý hráč má priority v něčem jiném :) Já třeba zrovna v tom nebíčku. Řádky mám aktivní skoro všechny, co kdy byly k mání, i ty za reál korunky, a za celou dobu fungování nebe mi chybí myslím jen 3 řádky. Jeden z jedné šílené pěstovací akce, druhý mám ještě stále v družstvu, a třetí nevím, ale myslím, že mi nějaký ještě chybí :)

    Jinak mi nevadí do hry dávat peníze, ale když už je tam pošlu, tak očekávám, že se mi i trochu zúročí třeba právě v tom lepším náhodném čísle. Asi jsem hloupá, když za své peníze něco očekávám :(

    Jinak se mi moc líbí názor hráče tepui: "Myslím tím že když si třeba vytáhl 10xzlato tak si mohl dostat automaticky dekoraci a mohlo to tak být u všech ryb a spokojenost by byla u všech hráčů.Jenže tak to dopadlo pro většinu hráčů špatně"
    S tím naprosto souhlasím, Kdyby to tak RT udělal, mohli být všichni spokojení, a v pohodě :)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ThirtyThree Chapu, ze pokud vetsine na zacatku hry vypadl radek, je to cisty kalkul. Navnada, ktera zajisti pozornost, nabudi a ukaze lakavou moznost... proste povedeny vobler! Ryba, ktera po nem vyjede poprve neni geneticky vybavena k tomu, aby si uvedomila, ze je umely. Ryba, ktera se s nim uz letmo setkala je opatrna/tusi. A ryba, ktera vi o co jde do nej ani netukne! A ted mi rekni: Kolik je tady ryb, ktere se s voblerem uz potkaly a maji s nim vlastni zkusenost? Prevazna vetsina, ze?! Prevazna vetsina si zde uvedomuje, ze tahle hra je zadarmo jen do urcite doby. Do doby, nez zacnou chtit vic a to je presne ten okamzik, ktereho mozek dravce nekde nahore dokaze vyuzit k chyceni snadne koristi. Za me pred takovym mozkem klobouk dolu, i kdyz do site bych se mu dostat nechtela!

    Probuh, vzdyt formulace typu "vetsi pravdepodobnost" (apod. znejici) by Vas mely cvrnknout pres nos.... co cvrnknout, primo bacit do cichoveho organu! Navic nejste ryby, ale bytosti mozkem opatrene, kterym zde prece nikdo nedava zaruku, ze pokud zaplatite, budete mit co chcete - nebo snad ano? Tohle je nakup bez zarucniho listku, berte to tak...

    A co se tyce prekazejiciho cerneho radku z akce - urcite by nebyl problem pridat moznost "nezobrazovat volne radky", jenze to by zas nebyl uplne povedeny marketingovy tah :)
     
    Naposledy upraveno: 7/7/15
  4. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    ano souhlasím a jsem rád, že patřím v tom případě k těm bytostem s MOZKEM :D
    ale porad nedokazu pochopit, jak si může RT dovolit vyhodit tak nepřesné informace o akci. vlastne tak trosku dokazu :) ale nerad bych vyfásl další BAN :D
    ja tady na farmě kupuji jen kombajn v akci, také z důvodu, že ten opravdu FUNGUJE jak má :) jinak ani kačku.. víceméně jde vše získat i bez korun, halt né hned..
     
    Miki.07 a Helena1313 tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ThirtyThree Jestli ty nejsi dite stesteny - dostat banan zadarmo, mimo akci, jen za "slabomyslne kecy" a takove to domaci zvykani?! :D Uz mlcim - doplnuju stavy zvirat a nerada bych, aby mi kravy chytly kulhavku a slintavku, svine praseci chripku a ja SARS od slepic a hus :wuerg:xD
     
    Helena1313 a ThirtyThree tohle ocenili.
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.