Hrátky s rybkami (29.6. - 5.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Pozdrávek všem, mým sousedům k tomu přidávám poděkování za posílání dárků. Akce byla pro mě zpestřením, pokud je něco o náhodě, většinou mám chabé úspěchy, nejinak tomu bylo i tentokrát, ale lepší něco než nic :)
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- .. díky a je mi to jasné :) ... jsem byla v práci (pracovní výhni) celý víkend, tak mě to trošku postihlo a dochází později ;) , stejně i tyto další tajemna:
    "Lyra" kozí mléko žl., holub, krtek 4x, ryba oranž. 2x, myš, kivi,
    bobr ++ 2x, čáp, kočka a "Půlnoc" bobr++, kačák oranž. ..
    tak se jdu něčím zchladit xD:D .. všech asi 40 kusů TS stejné ... jsem si to snad asi nezasloužila :p.. Vivat RT :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 6/7/15
  3. milda

    milda Pisálek fóra

    Děkuju sousedům za dárky. Přeju všem hezký den. Z odměn žádná hitparáda, ale zaplaťpábů za ně, v tom hicu...
    Řádek ve stonku zůstává šedý (nic neobvyklého u mně), ale zato mám 3 rybářské zábavy a jedny kamarády.... už vyrábějí bodíky na bahamě - sice mi tam zabírají místo kde bych mohla pěstovat, ale dekorkový ostrov nemám otevřený, banány jsou stále úzkoprofilové zboží :)
     
  4. Bo-bo

    Bo-bo Rádoby autor

    Z celé akce kterou nebudu komentovat ,protože jsem asi nemehlo je jedna odměna která mi zvedla náladu a to parfumérie,kterou se mi minule nepodařilo získat.Ve stonku chybí jedna dekorace a tak jeden řádek nebude celý,svěr se nezboří ,jen mi vadí že při OaD nejdou prodávat výrobny vajec,mléka,medu atd
    kterých mám moc a i když je rozdávám stále přibývají.Celkově za mě akce méně zdařilá a ne zrovna spravedlivá pro všechny jak někdy RT upozorňuje:-(
     
  5. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Pěkná,časově nenáročná akce,taková prázdninová,jsem spokojená.
     
  6. beruška1966

    beruška1966 Rádoby autor

    Ahoj farmáři!!Také i já se tentokrát přikláním k názoru že bohužel tato akce se RT moc nepovedla.I já mám obláčky šedivé i když mám dvě různé dekorace ta jedna mi chybí!!Na druhou stranu ovšem musím RT pochválit za dobrý nápad i když méně zdařilí...!!!Nu což akcička je za námi a chybami se člověk učí že?!!Takže se třeba můžeme těšit na podobnou akcičku takouvouto oddychovou,kde se nebudeme muset honit s pěstováním akčních plodinek a doufám že podobná akcička bude hlavně férovější vůči všem farmářům a lépe připravenější!!!Takže milí farmáři někdo říká na zdraví a já ted tady říkám na lepší akce!!
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pokud jde o chybejici dekorky, tak to nejlepsi bude, kdyz kazdy komu chybi jedna a prebyva druha da pekne tohle do nabidky pri O&D (nebo takovou najde) a ne davat neco ruzovyho... tim se srovna "nahoda" kdyz to nezajisti RT... jen ti co maji stonek komplet a nadbytecny dekorky nechaji na Ostrove, stahnou z obehu hodne kusu, no ale to je jasny... a pak hodny sousedi, co ho daruji, aby proste udelali radost smolari a hlavne smulu pro RT (bude BZ+BBZ navzdory) :)
     
  8. xKatka

    xKatka Rádoby autor

    Tassadar11 : hodně bude záviset na tom,kdy nám slavný RT pustí tyto dekorky do režimu,kdy budou obchodovatelné či darovatelné...
    jinak za mne palec dolů,číslo pravděpodobnosti (či jak se to nazývá) je u mne hodně bídné,takže jsem ani nevěřila,že bych získala všechny dekorky - no nic,počkám,až se naskytne příležitost výměny...:eek:
     
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11 tvoje úvaha je praktická, ovšem jednak je otázkou, kdy bude další OaD (moc bych se nespoléhala, že to bude akce s víceméně pravidelným intervalem) a jednak by bylo fajn, moci založit v rámci běžného vlákna určeného pro nabídku a poptávku ještě jedno vlákno specializované na tyto dekorky (a na toto nevěřím už vůbec)
     
  10. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    asi jsem nekde něco napsal na plny pecky a dostal na 24hod BABAN :D
    mno z hafa různych Orionu a Lyr a ja nevim z ceho ještě, stojí za zmínku 2x kiwi. jinak samé blbosti.
    nakonec bych dal dohromady ještě jeden "stonek"
    krasny vecer vsem
     
  11. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    dnes jsem nasadila 21 vyhraných podivuhodných výběhů. A výsledek?: 2x vlci, 1x kivi, 1x ptakopysk a 1x kokout. Ostatní jen žluté, oranžové či výjimečně červené varianty běžných stájí.... do lišty.
    no, aspon něco, ale mohlo být lépe
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. samulka2008

    samulka2008 Zelenáč fóra

    Musím rovněž vyjádřit velké zklamání. Tato hra byla nedotažená, měnící se pravidla během hry jsou vždy super. Hra na náhodu je k ničemu, demotivující. Výsledek je šedivý řádek a mnoho stájí které jsem již měl, ani jedna nová. Jen to potvrzuje můj názor že tato hra jde od deseti k pěti, důkazem toho byly i slavné kokosy, RT nezáleží na spokojených hráčích ale jen na výdělku. Ani bych se nedivil kdyby se v brzké době daly dekorky dokoupit za pořádnou hromádku florenů.
     
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Také se musím připojit ke skupině nespokojených hráčů. Akce byla vymyšlená super, fakt hezké odměny, zajímavé pojetí, a grafika neměla chybu. Ale naprosto nedotažená do konce - jen poloprodukt. Dát hráčům hned na začátku stonek a pak jim nedát možnost ho zaplnit, je víc než zlomyslné a špatné. Tyhle odměny na náhodu jsou velice nefér a kdyby hru řídil někdo rozumný a s hráčským mozkem, tak by musel vědět, že si tím proti sobě poštve většinu hráčů. A to snad není cílem této hry!!!! Také 10 vteřin na umletí krmiva byla nejapnost - stejně jsme většinou čekali několik hodin na pár dalších peříček nebo červů. Možná by si někdo, kdo tyhle akce pouští "do světa", měl akci nejdříve nezaujatě zahrát, a to nejspíš i na různých farmách s různými "náhodnými čísly", aby viděl, jaké budou výsledky a pak následně důsledky a ohlasy od hráčů. Z mého prvotního nadšení zůstává pouze palec dolů a šedý řádek v nebi.
     
  14. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    "Hrátky s rabkami" , aneb sváču a pívo do kapsy a hurá na lov.. ta se opravdu povedla :) byla super, pěkně výhry podle toho, kdo si co uloví. Žádné kupování nebylo potřeba, žádné honění na poli.. Prostě akce byla SUPER a ode mne má obrovskou 1* ;):)
     
    hrosice a mendalam2 tohle ocenili.
  15. besineček

    besineček Pisálek fóra

    To, že se mi nepodaří v 95.lvl splnit hlavní úkol akce s obtížností STŘEDNÍ / tohle hodnocení jsem před minutkou objevila v ofic.známení ;)/, mě na začátku vůbec nenapadlo. Jistou taktikou se mi dařilo udržet červíky a peříčka v rovnováze, návnady jsem zkoušela mlet různé, rybky ale byly většinou stejné, bez ohledu na to, zda se kruhy překrývaly či nikoliv :oops:.
    Takže stonek zůstal šedý, jediná dekorace, která mi vypadla, tak vypadla hned 2x, jinak konto navýšeno o minimálně 2 mil.kr., které když už náhodou padla zlatá rybka, tak přibývaly po čtvrtmilionech tam, kde jsem toužebně očekávala hlavně dekorky.
    Vždycky potěšily tajemné chlívky a sazeničky, z výsledku pak hlavně růžový oslík, ale větší radost bych z něj dokázala mít bohužel až ve chvíli, kdy by byl stonek zaplněn, což se ale do poslední chvíle nestalo.
    A protože jsem lovila rybky na více farmách - méně zruční členové rodiny mě poprosili :p - tak mohu srovnávat. Návnady prakticky totožné, záseky se taky příliš nelišily ..... jedna farma přitom plná tajemných stájí, jiná plná BBZ a ponožek, na mojí hlavně krejcary, na všech ale dekorky jen 1-2x, někde myslím vůbec, kromě jediné farmy, kde už v prvních 3 dnech padly kompletní 2 stonky. Snad půjde při O a D něco vyměnit, i když všechny spřátelené farmy se nám podělit nepodaří.
    Nejde mi až tak o odměnu ze řádku. Když po odkliknutí na oné šťastně nastavené farmě vidím 1x mandragora + 1x drát xD, vždycky mě to dost rozesměje. Spíš mě mrzí, že šedý řádek mi tu smůlu ve hře bude nejspíš hodně dlouho připomínat, protože smířit se s tím, že nedokážu zvládnout ani střední obtížnost, to opravdu nedokážu.
    Nebýt toho, byla to moc pěkná akce, tak nějak úplně jiná a vzpomínala bych na ni s radostí, protože ani ty miliony krejcarů bych ze stromů jen tak nesklidila :p.
     
  16. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Věřím, že pro některé hráče byla tahle akce super. Taky bych třeba mluvila jinak, kdybych neměla šedivý řádek mezi 90-i aktivními :( Rozhodně bych ale byla spokojenější, kdyby mi ten řádek vůbec nepadl, než na něj teď koukat. Vyhrané dekorace (ryb. zábava + kamarádi) bych si dala na Baha, tak jako je tam mám teď, a byla bych v pohodě. Škoda, že není možnost ho aspoň nějak schovat, nebo si přímo požádat o jeho smazání.
    Sice ho při O&D doplním, ale momentálně mě strašně štve tou neaktivitou, a i když ho doplním, pachuť v puse z téhle akce už mi zůstane, a radost z něj mít stejně nebudu :(
    Zajímalo by mě, jak by mluvili ti vychvalující hráči, kdyby byli mezi těmi, co měli smůlu, přestože platili, jako třeba já, a mnoho dalších.

    ***
    Jinak ale musím přiznat, že jedno pozitivum mi tato akce přece jen přinesla. Jelikož jsem nakupovala floreny (které bych teď nekupovala, kdybych nepotřebovala červy), tak při nákupu za odměnu chodí želváci :) Mám tudíž hafo Paulů Krátkých, Ringo Králů, a George Patizonů, ale za celou dobu hraní (přes 4 roky) a za ty tisíce korun, co jsem do toho už vrazila, jsem nikdy neměla štěstí na Johna Citróna. Nijak mi nikdy nescházel, takže jsem ho ani při O&D nehonila, protože nasbírat vypadávátka fakt nemám problém, ale spíš jsem ho chtěla mít do sbírky. No, tak teď při tom posledním nákupu na mě taky vyšlo jednou to náhodné číslo, a když jsem dávala farmu zas do pořádku, tak jsem ho najednou našla v liště :) Jsem si tak nějak jistá, že před akcí tam ještě nebyl :)
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jak kokosy, tak ryby jsem brala od zacatku jako zpestreni bezneho farmareni - takova letni pohodicka (nikam se nehonim, u kompu nesedim, odpoledne si dam pivo, vecer na terase drink, nohy na stul a jeste za to neco dostanu). Proste aniz by se clovek musel snazit (ja treba plnila noemovku a detske zoo a nehla jsem ani prstem navic), mohl si chytit neco pekneho a ruku na srdce, ktery rybar predem vi, co z vody pri nahazovani vytahne... ? Zadny! A nad tim jste se mozna malokdo zamyslel, ze rybareni neni jen o snaze, ale z vetsi casti o stesti...

    pro ANVAN: Mas u me "rybarskou zabavu" a nakonec i tu "priseru z rybnika". Sousedovi se povedlo zaplnit radek svepomoci, takze se urcite nebude zlobit, ze slibena prisera bude strasit u tebe :)
     
    Naposledy upraveno: 7/7/15
  18. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkné úterní dopoledne,
    tak já se taky pokusím zhodnotit tuhle akci:nápad dobrý dekorace taky moc pěkné ale co mi vadilo bylo to moc o náhodě.Že vyskakuje víc červů než peří to se dá taky doladit že někdy rybář vytáhne s pěkného záběru čudlu to taky pochopím ale když už vytáhne "zlatou rybku"tak by měl dostat pěknou odměnu.Myslím tím že když si třeba vytáhl 10xzlato tak si mohl dostat automaticky dekoraci a mohlo to tak být u všech ryb a spokojenost by byla u všech hráčů.Jenže tak to dopadlo pro většinu hráčů špatně.
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    zemanka01 - patřím k těm, kteří na poslední chvíli stonek zaplnili. Už jsem s tím ani nepočítal
    a jak jsem dříve psal na fóru, šedivý řádek na stonku by mi ani nevadil. Takových tam mám víc a normálně
    je přeskakuji. Na poslední chvíli mi bylo dopřáno se radovat, což u mně bývá vzácností. Ani tak bych netvrdil,
    že akce Hrátky s rybami byla super. Rozhodně nebyla! Tisíce korun jsem do hry nevrazil, ale mám jednoho Johna Citróna někdy
    od počátku hry. Občas něco koupím, ale nepřeháním to. Aspoň nemám důvod být naštvaný.
    Akce s vypadávátky jsem zatím vždycky splnil i s tím jediným Johnem Citrónem.
    :D:D:D

    Víc jsem byl otrávený z Letní soutěže. Jako programátorský analfabet jsem
    nedokázal odhadnout, zda opravdu hrozí zavření některých kokosů, nebo je
    to jen výmysl. Obavy, že se mi to skutečně může stát, jak někteří hráči prezentovali,
    mi celý zážitek z dárků z kalendáře pokazily.
    :D:)

    Zlatou rybu jsem 10x neulovil, ani ve snu, natož pak v této vypečené hře.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 7/7/15
  20. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    No pokud mám hodnotit,tak se to jaksi nepovedlo.Jen mě mrzí,že ty šedý stonky nejde někam strčit aby tam nestrašily.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.