Hrátky s rybkami (29.6. - 5.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bibif

    bibif Rádoby autor

    Tak nakonec mám všechny dekorace do stonku a ještě kiwi a růžové oslíky z TS (moje první - veliká radost). Přesto akci nehodnotím dobře. Tyhle akční hry by měly být nastavené - Pracuj víc než ostatní, dostaneš odměnu. Buď šikovnější než ostatní, dostaneš odměnu. A nebo i klidně Utrať víc peněz než ostatní, dostaneš odměnu. Ale rybářská akce byla - Hraj, snaž se, třeba se přetrhni člověče, ale ať uděláš cokoli, nemusíš dostat nic, navnadíme tě stonkem, ale budeš se jen dívat, jak je prázdný. Akce by měly přinášet radost ze hry a ne smutek a pocit marnosti.
     
  2. -Zuzana48-

    -Zuzana48- Pisálek fóra

    Je to tak,spousta odměn ale dekorace jen jedna a stonek zústane šedivý.To rozhodně neinspiruje člověka k další hře.Proč se namáhat a dávat do toho peníze,když to radost z dobře vykonané práce nepřinese.Ahoj
     
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hezký den všem přeju!
    Hodnocení této akce musím rozdělit na dvě části:
    a) Typ akce bez pěstování a tudíž časového presu pro farmáře hodnotím VELMI KLADNĚ v těchto letních dnech. Kdyby byla pěstovačka, ani bych nezahajovala, takhle mám aspoń nějaký užitek.
    b) VELMI NEGATIVNĚ vnímám ( a taky hodně hráčů o tom píše) : Když se vyhlásí, že přesnost zásahu kruhů bude mít vliv na odměnu, tak by to tak mělo být. Pochopili jsme po pár pokusech všichni že to "trefování" byla jen přidaná zábava bez jakéhokoliv účinku (ale bavilo nás to:)
    Kdyby bylo rovnou vyhlášeno, že to jaká vypadne ryba je stejně náhodné jako to co vypadne z bedny, mohlo si RT ušetřit hodně naštvaných komentářů.
    Já jsem sice získala stonek i všechny dekorky na něj, taky jsem díky odměnám postoupila velmi rychle do dalšího lvl na bahamě,
    ale je to vykoupeno tím, že z tajemnic (stromy i stáje) mi vyšel samý odpad do lišty. Takže např. ptakopyska stále nemám, a červené (natož růžové) stáje jsem taky nezískala, o vzácných stromech nemluvě....
    Takže za mně - dobrý letní nápad od RT, jen nedotažený, a zbytečně zavádějící informace.
    A nesmím zapomenout poděkovat mým hodným sousedům za posílání dárků, takže jsem mohla rybařit :)
     
    Naposledy upraveno: 6/7/15
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak jsem odtajnila chlívky a vytoužený ptakopysk nikde. Dva kiwi sice byli, ale ty mám. Všechno šlo do lišty. Převaha byla žlutých chlévů, které jsou akorát na zlost. A to jsem těch chlívků měla asi 25. Stromy na tom byly stejně. Jedna slivoň a pak to co vždycky. Je fakt, že nebyl citron, ale pro změnu zase meruňka na různý způsob.. Taky to skončilo vše v liště. NO, NEPOTĚŠILI MĚ !!!
     
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Mě nepotěšil fakt že dekorky měly vypadávat náhodně ze tří typů beden a mě ze cca 150 pokusů vypadly pouhopouhé dvě dekorky a to jen ze zlaté bedny,takže náhoda zase zafungovala a protože náhoda mi funguje stále stejně mizerně tak už mě silně začíná prudit.:mad::mad::mad::mad:
     
  6. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, dovolím si nesouhlasit s tím, že kruhy nefungovaly jak měly, je potřeba si uvědomit, že i při překrytí kruhů není odměna automaticky zlatý pstruh, dále když jsou kruhy těsně vedle, tak to opticky vypadá jako překrytí a přesto jsou mimo, věřit spíše subjektivnímu dojmu hráčů, kteří jsou naštvaní že hned nedostanou aspoň 20 banánů nebo aspoň 10 dekorek než oficiálnímu textu je podivné, ale je to vaše volba :). Já jsem s akcí spokojený, v zásadě byly v akci nejlepší odměny za dobu co hraju, a to není zrovna krátká doba :), hodně z vás vychvaluje netopýří akci, která byla vlastně totéž, jen se to nedalo ovlivnit vůbec a tuto proklínáte, čemuž nerozumím :). Vyrobil jsem 208 obyčejných návnad, což je 2080 padátek, takže myslím že padaly rozumně, takže ani tady nechápu vaše nářky :). Že člověk nemusí dostat všechny dekorky do stonku je pro někoho mínus, ale já myslím, že to zvyšuje napětí ze hry jestli už konečně padne :), a v nejhorším je tu OaD, kde by se měly dát dekorky sehnat, podle diskutujících to vidím na velký přebytek :), ale je možné že jsem divný, když to beru jako hru a vítám napětí a případnou nepřízeň štěstěny příliš neprožívám :), ani u vajíčkové ani u netopýří akce jsem nedostal banány, až tuto akci, a přesto se mi i předchozí akce líbily, hlavně ale vítám to, že si mohu sám nastavit kolik odměn si svým hraním získám, že to není omezeno, ale že když se snažím celou dobu akce, můžu mít víc odměn než u akcí klasických, takže za mě velká pochvala.
     
  7. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    mithrandilka77 nejsem žádný začátečník,ale když mi za ranní sklizeň vypadne 4x peří to asi naštve v 96lvl jsem měla hodně stájí,takže je to jen pro někoho a prostě to není fér.
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já jsem tak koukala na ty odměny, co mi dali - no, není to vůbec špatné. Stromešky jsem sice nedostala, ale ještě mám v liště 11 tajných správců, tož uvidím, co z toho vyleze.
    Zatím odtajněno: oranž včely, 2x kočky, ježko a žl. pštros (možná to bylo z kalendáře, nevím) - to příliš nepotěšilo. Dále pes, žl. rodeo, č. koníci, žl. králíci a č. ryby (neměla jsem).
    Jednou bych taky chtěla žůžovku :inlove:
    Udělala jsem dva levely na Baha pošoupla se i na farmě :D.Příděl krejcarů jsem nějak nezaznamenala, takové plivnutí do rybníku ;).
    A 10 banánů se šiklo. Nejhorší výhry byly samozřejmě ve stylu 2x či 3x Zuzi a SH. 2x jsem také za zlatou rybku obdržela po osmi SK (to bylo terno). 9x kupon na 48 hod (se budou jednou hodit). Stonek mám zaplněný (naštěstí). Takže spokojenost.
    Ovšem, než jsem vyzkoušela, z čeho to padá a nepadá, tak byly 2/3 akce pryč. To byl trochu problém.
    Velký průšvih byly dekorky. V O/D bude velká poptávka a vůbec si nedovedu představit, co se za ně bude žádat (možná půl farmy) o_O
     
  9. -Zuzana48-

    -Zuzana48- Pisálek fóra

    Ahoj!Tak jsem o té akci zase ještě přemýšlela a měla bych jednu radu pro RT.Co takhle získat každou odměnu pouze jednou!Bylo by to takové "Vlk se nažral a koza zůstala celá".Přece jen by byla větší šance na dekorky.Ahoj
     
    Viky007 a evainfo tohle ocenili.
  10. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Mithrandilka77: píšeš "za dobu co hraju, a to není zrovna krátká doba" - ale nemáš v podpisu ani level ani od kdy hraješ, takže jaksi nemůžeme posoudit...

    Akce byla vhodná pro tyto horké dny, už jsem tu psala na str. 88 - takže jen shrnu: Darovanému koni na zuby nehleď - i když je třeba žlutý :)
     
  11. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Mithrandilka77 pri zajacoch a netopieroch sme si museli tiež mlieť,ale teraz z pierkami a červíkmi bola katastrofa koľko za 1 deň ich vypadlo.Získal si tam za celú akciu viac debničiek ako teraz.Tým pádom bolo aj viac odmien.Tak neviem ktorá akcia bola viac vydarená.
     
    zemanka01, evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No a když ta nepřízeň štěstěny trvá v podstatě od začátku hry tak to jistě chuti do hry nepřidá,zlaté banány mám jen za postup na baha,šlechtění je genetika,tajemky jsou v 99% bez novinek kolo štěstí bych spíš nazval kolo k nasírá...,protože vytočit si vícekrát po sobě 1320 bz a jsem level 93 a na baha 238 takže taky tu nejsem od včera,tak bohužel nevidím mnoho důvodů RT chválit.
    Tahle akce v principu bomba,krásná změna ale bohužel v praxi se zase ukázalo spoustu dovolím si říct ne nedostatků ale vyloženě klamání hráčů,ať vypadáváním peří z výroben,nebo prvotní informace co bude dávat stonek,ono produkt a přísada není totéž,nebo přesnost záseků atd.Já když udělám šlendrián tak ho musím opravit a za své ale tady je to skoro jako naše vláda,která taky vypustí něco o čemž předem ví že to není dobré ale nikomu se nic nestane.To jsem se zase rozkecal,možná dostanu ban a bude klid,ale fakt už mě dost věcí štve a jsem smutný z toho co tvůrci předkládají dětem,čemu pak maj ty co už dobře chápou základní principy slušnosti vlastně věřit???
     
  13. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    co všichni brečíte - byla to krásna pohodovka, pěstoval jsem si co jsem potřeboval, choval jsem co jsem potřeboval a mezitím mi něco povyskakavalo - a co jsem dostal to jsem dostal (bez práce a nějakych pěstovacích a časovych limitech) na léto uplně dokonalé
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak mě teď došlo toto ... ani nevím, jestli se mi to připsalo a co to vůbec je?
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] jsem u něčeho usnula, nebo je to tím horkem? o_O
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    evainfo to máš za tých kapríkov,červíkov a pierok čo ti ostali.Už nechajme ryby rybami nič s tým už nespravíme.Celá akcia bola zle nastavená.Nie je čo chváliť a ani koho.
     
  16. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Jahudka81: ahoj, tak abych uspokojil tvou zvědavost: farma 92, bahama 248, a něco přes tři roky, úplně přesně to nevím, žádný zázrak to sice není, ale něco přece jenom pamatuju a nějaké zkušenosti mám :), jestli ti to pomůže k posouzení mého názoru, tak prosím :), mimochodem máš hezký nick, jahůdka :).

    Evainfo: tipnul bych to na převod rybek na bz a krejcary :)
     
    1robinsonka1 a evainfo tohle ocenili.
  17. Angelface83

    Angelface83 Pisálek fóra

    To máš odměnu za chycené rybky,které ti zůstaly.
     
  18. akyba11

    akyba11 Pisálek fóra

    asi nějaká minináplast na bolístky? jinak já akci hodnotím kladně,přesně ve stylu "gemin1;)
     
  19. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    super krejcary. akorát je v tom svým milionovým kontu moc nevidím xD
     
    babioli a evainfo tohle ocenili.
  20. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Dovolím si napsat i moje shrnutí - nepočítala jsem kolik jakých ryb jsem vylovila, ani jsem nesčítala dárky. Většinou jsem lovila čudly poslední a předposlední, z dárků padalo hodně ponožek, BZ, BBZ a KR. Povedlo se mi zaplnit stonek, vypadlo navíc i pár dekorek, které už si dopředu rozebrali mí přátelé, takže mám radost i za ně. Z tajemných chlívků jsem na samém závěru obdržela 1x ptakopyska, 1x kiwi, 1x červené oslíky a spoustu bobrů ++ (cca 20 ks), takže je u mě nyní doslova přebobrováno. :)
    Ze stromků vypadlo pár XXL, jinak klasika, vše šlo do lišty. SK, SH, ZH a ponožky jsem nepočítala, stejně jsem, co šlo, hned sypala na plochu, abych mohla častěji sklízet... Pár marmelád do špajzu, 48 h kupón na pomocníky, postup na Baha, pár krejcarů a nějaké BZ na farmu... Dekorace se velmi povedly, líbí se mi jak zpracováním, tak i počtem BBZ. Jsem spokojená, takže potud akci palec nahoru.

    Celou akci doprovázela hořká příchuť, RT nesplnilo, možná i záměrně obešlo, základní podmínky pro možnost výher, loterijní styl hry mi silně vadí, jednu hru jsem už kvůli častým akcím tohoto rázu opustila. Na poslední chvíli byly změněny dost zásadní podmínky pro získávání červů - vyškrtnutí výroben. Změnili hodnotu celého slavného řádku v nebi, takže koho netrápí, že mu přibyl jeden šedivý řádek, který může jen smutně přeskakovat, ten se smí po 48 hodinách "těšit" na dvě bedny, z nichž vypadne slovy jeden kus drátu, z druhé jeden kus mandragory, nevím jestli je to víc k smíchu nebo k pláči. Jsem zklamaná, protože akce se mi před jejím začátkem hodně líbila, byla jiná než tradiční setí-sklízení akčních plodin, odměny vypadaly lákavě, jenže nakonec si to RT stejně zařídilo po svém a na uvedená pravidla narazili pěkných pár podrazů. Takže za tohle palec dolů.

    Přitom stačilo dodržet slovo, a vzpomínala bych na tuto akci moc ráda. Škoda.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.