Hrátky s rybkami (29.6. - 5.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojda, všechny stáje jsem nacpala do lišty, bobry, kočky, krtky.... Jsem zklamaná, poslední akce s bedýnkama, myslím že to byli netopýři, byla super !! Tato akce velké zklamání !! Sice mám všechny dekorace, ale celková úroveň byla dost mizerná, kruhy byly spíš pro zlost, než že by pomáhaly. Vypadávátka byla spíše nevypadávátka, asi to RT dost přiškrtili.
     
  2. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Dopoledne jsem ulovila ještě: Zlatá rybka 2x, Pstruh 1x, Morčák 3x, Střevle 3x

    Odměny: 250 000 BZ, 60 000 BBZ, 6 000 KR, výběh Lyra 5x

    Tohle bylo už navíc,chybějící dekorku jsem chytila na háček při nočním-ranním úplňku,takže spokojenost,řádek kompletní.

    Z první várky TS chlévů se urodilo jen smetí,ikdyž stromkyse dařily pěkně v podobě xxl padla kupodivu i Pitomba xxl ,která hódně potěšila (moje vůbec první)

    Další várka-vše co bylo v liště po skončení akce

    [​IMG][​IMG]


    5x
    tajemný náklad : Chameleon I., Pštros I., Parfumerie ( moje druhá celkem jupíííí ), Výrobna vajec, Oslí stáj IV. xD
    [​IMG]


    5x výběh Lyra : Ryba I., Holub, Kotlárna II., Kivi, Kočka
    2x výběh Půlnoc : Kozí mlékárna I., Krtek
    9x Rio strom : Citrón xl ..2x, Ktalpa xxl, Kdoule xxl, Buk xxl ..2x, Bez xl, Jedle xxl, Ořech xl
    [​IMG]
    3x Borneo Baha : Granátovník, Acai palma xxl xDxDxD, Papouščí
    4x Sumatra Baha : Strom hroz.moře xl, Pitomba xxl xDxDxD, Acai xl, Papouščí,

    [​IMG] k neuvěřeníííííí,obrovská radóst

    Akce jako taková se mi moc nelíbila,tím jak je nastavená a vše je tu jen o náhodě,kterou nelze žádnou snahou ( krom nákupu košíků) ovlivnit .
     
  3. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Vypadli na mě ptáčkové kivi a hned 2 x , tak aspoň něco....;)
     
  4. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    Ahojky akce u mě propadák stonek a 1 dekorace a 6 taj.stájí Lyra dosud v liště také mě vypadlo při ranní sklizni 3 dny za sebou 4 peří z celé farmy a tak jsem ani neměla z čeho dělat návnady po 4 letech hraní toto byla nejhorší akce alespoň pro mě.Je vidět,že štěstí na farmě nemám,ale co nadělám.
     
  5. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    ani já z toho nemám dobrý pocit, stonek sice mám, ale l dekorka chybí. K čemu mi je vyhraných 250.000 krejcarů, když mám nedodělaný stonek. Otrávilo mě to dokonale
     
    Naposledy upraveno: 6/7/15
  6. betr

    betr Pisálek fóra

    Lyra: 3x bobr c++, kozi mlekarna II, capi, kivi (huraaa), kravy II
    Tajemny naklad: bobr c++, textilni mlyn, lanyz I,
    Orion: kocky, mysi, lisky, vejce I
    Nechapu co maj vyvojari s tema bobrama .. teda asi chapu, ale nevim proc svuj nedostatek ventilujou timto zpusobem. :s
    Jeste jsem nedal vse, ale nebejt kivi, ktery jsem do ted nemel, tak je to vsechno na vyhozeni.
    Napad super, konecne neco lepsiho nez pestovani tuny rostlin, ale chtelo to dotahnout .. ne ze kdyz trefim presne kruznici, tak chytnu tu nejhorsi rybu a k nahodnym odmenam bych dodal jeste nejake pevne zejmena kvuli dekorkam na stromek (ziskal jsem jen jednu - nejlepsi kamaradi) - napr. ze by se pocitaly jednotlivy bedny a za kazdejch X by byla dekorka.
     
  7. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Výpis odměn:
    Řada na magickém stonku
    3x "Borneo" sazenička: Hvězdný strom, Mango XL, Mandarinovník XXL
    60 000 BZ
    250 000 Kr
    8x Ultrahnojivo
    2 ZB
    4x "Lyra": Kivi (první :D ), Červené ovce, Žlut. pštrosí farma, Bobr C ++
    Příšera z rybníku
    2x Jarní věnec
    2 ZB
    250 000 Kr
    250 000 BBZ
    4 ZB
    60 000 BBZ
    4x "Lyra": Žlut. včelín, Žlut. angorská vlna, Žlut. výrobna prachového peří, Bobr C ++
    5x "Lyra": Holub, Vlk, Kočka, Myš, Oranž. krůta
    4x ZB
    22 000 BBZ
    Rybářská zábava
    Rybářská zábava
    4x MJS
    4x "Rio" sazenička: Citrón XL a XXL, Jedle XXL, Mandle XL
    Nejlepší kamarádi

    A ještě jsem odkudsi našla v liště 5 tajemných chlívků, bůh ví odkud a z toho růžový chameleon. Což mi trochu kompenzuje ty žluté odpady
    (když nepočítám kiviho) a bobry - už jich mám 11 C ++ a 4 C + - neuvěřitelné :p
     
  8. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Tak mě chybí do stonku kamarádi. Ale příšerku mám třikrát, tak budu mít na výměnu při OaD...jinak z TS mi vypadl ptakopysk, toho jsem ještě neměla, tak aspoň tak. :)
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já vám mám takovou radost! Odtajnila jsem tři poslední bahama TS a jukl na mě: Granátovník, granátovník a ... granátovník!>:(
     
  10. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Tak tohle byla hra na opravdu hloupou náhodu - dokonce nefungovala ani rada o nejlepším úlovku při překryvu kruhů,vzala za své hned po prvních několika zásecích.
    Škoda,že první "výhra" byl stonek,zase bude zbytečně hyzdit fazolák..vytáhl jsem totiž 3x Rybářskou zábavu,jinak nic... no aspoň posílím BZ v parku,tam se budou vyjímat báječně.
    Kdo má vše - gratuluji - my ostatní se budeme "těšit" na další podobnou kratochvíli.:mad:
    Ale oni to skuteční rybáři mají stejné - taky nikdy neví,co chytí,byť dají tu nejlepší návnadu.
     
  11. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Ahoj, tak pár pěkných věcí mi vypadlo z bedýnek, ale chybí 2 dekorace na stonek. Takže stonek je na houby. Když už tam stonek byl, tak mohl být bez dekorací jen pro osazení jakoukoliv dekorkou a byl by klid. Přece nemůžu ovlivnit nějaké náhodné číslo 4x. ;) Netopýři byli fakt lepší.
     
    Hrnkajda, švestinka a evainfo tohle ocenili.
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    mám 2 farmy a na obou mi chybí jedna dekorka a jedna nadbývá a zrovna ta ,co chybí na té druhé:(;) snad půjdou vyměnit a ted si počkám ,co mi dají tajné stromy a chlívky
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkné dusné ráno přeji :) no mě ten včerejšek vážně mrzel, když mě v práci téměř čtyři hodiny zlobila farma (mám tam dva počítače) a nemohla jsem sklidit a ještě zkusit "nemožné" takže chyba byla zde o_O možná přetížené .. nevím.. mi stále něco říkalo, že tam budou dekorky xD. A to nechci psát, kolik jsem koupila produktů .. jsem tady ještě za nic tolik neutratila :sleepy:No tak jsem se rozhodla dát na plochu dalších 14 TS ( celkem v akci 39 ks ) snad mě tam něco potěší :p tak po obědě budu odklikávat jeden po druhém, ať si tu nádheru vychutnám ...
    -Pechfogl- .. ti vážně závidím :)
     
  14. jajamak

    jajamak Pisálek fóra

    :) zdravím všechny rybáře :) tak mě akce poprvé (cca 3letech) dost zklamala, 3x jsem koupila obrovský košík a ať jsem měla kruhy na sobě či ne, padalo si to jak chtělo, tak :-/ - prostě to jen záleží na tom jak se to na programuje :-/ stonek podle mě padnul každému, aby nás to navnadilo a pak nic dekory mám 2x stejné (příšery z rybníku) a to je vše :) Ryby v parnu neberou :))))) Přeji moc úspěchů těm co se jim zadařilo :) Snad příští akce bude lepší - aspoň pro mě :) Krásný horký den :)
     
  15. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    O tom co se vyloví rozhodovalo náhodné číslo,šikovnost rybáře byla nepodstatná.Na třech farmách,které doma hrajeme se ani na jedné nepodařilo zaplnit stonek.Na jedné se nepovedla ani jediná dekorka.:sleepy:Z chlívků za rybičky se vyklubaly většinou žluté chlívky a výrobny.Občas vlček,holub a na žádné z farem nechyběl bobr,nejlépe 2x:eek:Nějak mě to netrápilo,asi jsem zmožená horkem.Vše šlo do lišty i ze sazenic stromků nebylo nic úžasného.Citróny,granátovníky,většinou základ.Občas i xl strom.Největší přínos aspoň pro mě byly BBZ,zlatých banánů mám stále nedostatek.
     
  16. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak jsem odtajnila 10 stájí, co byly vyloveny - 2x žlutí koně, 1x žlutí krocani, 2x liška, 2x ježek, 1x obyč. mýval, 1x žlutá výrobna kaprů, 1x oranžová prasátka. Fakt nádhera, a to byly 2 s kohoutem, 2 s ptakopyskem a 6 s kivi jako nevyšší možnou výhrou.
     
  17. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    pekný horúci deň vám prajem,
    z akcie som sklamaná, pretože som tu celé hodiny sedela a taktizovala ako chytiť zlaté rybky a chytila som len 3 najlepších priatelov a stonka je prázdna :eek:
    škoda toho času:cry:
    mohla som aspoň zarobiť slušné grajciare na farme:(
    alebo s rodinkou v reale si užiť krásny víkend:music:
    nabudúce si rozmyslím či pôjdem do podobnej akcie:oops:
    ale ako sa poznám:D pôjdem určite aj do dalšej:D.
    Aby som nezabudla...z tajomných stajní mi vyskočil žltý kurník xDa podobné ..
    a dakujem všetkým priateľom za darčeky;)

    F 92 Baha 219
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to mohu potvrdit :D moje velká (bývalá) rodina byli všichni rybáři .. od vnoučat po babču i dědy a dokonce i praděda, kterého jsem nepoznala .. ale jen chytali a já to musela zpracovat o_O .. no seriál "Taková normální rodinka" je vážně béčko xD:D
    ... tak ještě 2.34 hod. a odklikám
    ty růžové chlívky :p
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já se tedy RT rozhodně nezastávám, ale možná to bylo původně myšleno jinak - ne úplně hra na náhodu, ale opravdu podle krytí kruhů. Jenže - jak už je v kraji zvykem, to nefungovalo. A RT už do toho raději nešahal, aby mu nespadl barák, když zbourá lešení.:p
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -pechfógl- pokud jim ovšem nevychází myšlení, měli by jít dělat něco, na co stačí - pořád se bohužel ukazuje, že toto není práce pro kluky a holky, co jsou momentálně v RT. Náhodu je těch náhod nějak čím dál víc, což asi náhoda nebude....jen doufám, že nepromění původně strategickou hru ve stánek se štěstíčkama na pouti
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.