Hrátky s rybkami (29.6. - 5.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. honzi

    honzi Komisař fóra

    No... tahle akce je můj sen... Nemusí se pěstovat ty zatracené kytky :D Částí stroje mi chybí pár do tisíce, takže fajn... teď už jen mít štěstí na padátka a a na dobré odměny ;)
     
  2. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    prepáč nezmarka.cz , nechcem sa tu s nikým dohadovať ale na jednom nemenovanom fóre, zasa píšu že tejto akcie sa výrobne nezúčastnia, je to jasne tam napísané že nebudú z nich padať
    prosím overte nám to
    ďakujem
     
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak částí stroje mám cca 1400, škoda, že nechtějí hřebíky těch mám 111 000. Jak budu pěstovat, aby něco padalo, když jsem celý příští týden v práci od 8 - 18 to nevím, ale něco zkusím, třeba se štěstí unaví a sedne i na v... teda na mě. Všem hodně štěstí.
     
  4. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj ssasulka84,

    vychádzame s oficiálnych informácií a v nich to tak je ako je to v popise. Hneď sa zisťovalo že ako to s výrobňami bude, ale zatiaľ nie sme o nič mudrejší a budeme dúfať, že sa túto informáciu dozvieme všetci skôr a nie až v deň akcie. Jediné čo môžem odporučiť tak radšej neriskovať dokým nebudú známe oficiálne informácie.
     
    evainfo, Basted23 a petaM2001 tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Lyžařka: Promiň obecnímu hlupáčkovi, ale proč myslíš, že jsou zlatí bobři výhodní na pěstování? Jaké urychlováky je k tomu nutno použít? A myslíš, že bude to peří padat ze všech nasazených zrůdiček?
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  6. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    mousicka
    veľmi pekne ďakujem, časti sroja mám 1400 a dúfam že ešte niečo napadá :D
     
    evainfo, petaM2001 a mousicka tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    -pechfógl- Chlívky se dají skrátit dvěma nebeskými řádky(5%+5%), dále sýrovými kuličkami(5%),valentýnským květináčem (10%) vaječným koňakem(5%) , snad jsem nanic nezapomněl! Za případné chyby se předem omlouvám!;)

    Tassadar11 Zatím není celkem jasné,zda vůbec půjdou výrobny použít a navíc chlívky otočím několikrát!
     
    Naposledy upraveno: 28/6/15
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    A vyrobny : Marmeláda z guave, Perníky -5% času, Svatodušní kytice -10% času... takze jsem si udelal 5 kusu do zasoby, to se hodi...
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    No akce vypadá fakt super. Těším se na rybaření, ale nevím jak mi to půjde. Hlavně, že je změna a nemusíme pěstovat hromady akčních rostlin. Všem nám přeji štěstí při chytání rybek.
     
    Basted23, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  10. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Na ryby idem
    červíkov si beriem
    udicu si nahodím
    zlatú rybku vylovím.

    Tak už sa teším na tú rybačku, dúfam že sa podarí nejaký poriadny úlovok. Veľa šťastia aj Vám.
     
  11. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj lidi,
    jak jsme včera slíbili, pátrali jsme ještě po informacích ohledně získávání vypadávátek z výroben. Oficiální vyjádření bohužel zatím nemáme, mezi kolegy z jiných lokalit ale pobíhá informace, že výrobny budou do akce zapojeny tak napůl. Nástrahy z peří by měly vypadávat z obrovských stájí a z výroben u zvířat, která se dosud nešlechtí (tedy např. bobří pila, výrobna arašidového másla atd.). Z výroben u zvířat, která už jsou ve hře ke šlechtění, pak vypadávat nebudou.
    Upozorňujeme, že toto není oficiální informace potvrzená od RT, stále čekáme na její potvrzení či vyvrácení. Je tedy na vašem zvážení, jak s ní naložíte.
     
    kometak96, petaM2001 a jolana4 tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No já půjdu procenta jen se stonky a na zlato dám jako vždy cukiňák a velikonoční .. no taky se chystám dát všechny zlaté chlívky ++ a když tak s SK, mají krátkou dobu a vícekrát je otočím .. tak uvidím :p
     
    kometak96, petaM2001 a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  13. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Proč o sobě tak ošklivě? To přeci není zapotřebí, každý občas potřebujeme něco vědět, nechápeme a nevíme, chybujeme ......[​IMG]

    Já si vůbec nemyslím, že zlatí bobři jsou výhodní na pěstování a že to z nich bude a padat. Hledala jsem něco výhodného pro sebe - jednak ve stodole mám bobrů málo, takže když nějaké napěstuji do stodoly do zásoby, tak to vadit nebude. A hlavně, chystám se na pěstování růží, z nich mně to dobře padá a protože na ně mám i bonus ze skleníku, tak růže s vodou a hnojem rostou 7:06 a bobři s vodou a nějakým malým urychlovadlem ať v podobě řádku či produktu mně vyšel 7:24 (a to jsem nevyužila určitě všechny možnosti). Takže časy přibližně stejné a to pro mně bylo pro začátek rozhodující. Pak se uvidí jak to bude padat z bobrů, jak to bude padat z růží. V liště je tolik možností co dát na plochu, ale chci tam dávat hlavně rostlinu a chlívek časově si blízké a aby se otočili 3 x denně, když budu vědět, že se na net dostanu a nebo takové, abych sklidila 2x denně, když vím, že budu pryč z domova. A sklidila je najednou a bez velkých prostojů buď jednoho nebo druhého a 1/4 hodiny nic moc prostoj není.
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Vzhledem k tomu, že obr stáje i bobří pily mají dlouhý čas výroby, tak je nejvyšší čas, aby se RT vymáčklo. Bo nakrmit to superkem a pak zjistit, že to bylo k ničemu....Asi zaházím Bahošku arašídovým máslem (jo, tak nezaházím, mám jen 3 a nejsou prkna. Výrobny papouščích brků taky odjely vlakem). Jdu přemýšlet o_O
     
  15. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Moc prosím sice nejsem blond ale vůbec nechápu co mam dát na pole :-( řekne mi někdo? prosím sím
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nooo, akce na zitrek a taky nemam cas v praci dumat nad tim co jde a co ne... proto jsem dnes chtel nahodit co bude fungovat a klidne pak zitra budu jen sklizet...
    Takze mam to chapat tak, ze nejlepsi vyrobny (barevny) jsou mi nanic, no ale presne ty mam na plose, protoze jejich produkty se davaji do ukolu - toho parovyho ke slechticimu...
    To neni nahoda, to je presne ta nenapadna zakernost, jak co nejvic potlacit kumulovany vyhody, tak asi to necham jen na zviratech - ono dava obri chlivky bude nejspis trvat moc dlouho na jeden kus (jde o to ten zlom kdy uz nema smysl cas prodluzovat)...
    Tak misto ruzovych se jdu kouknout po C++, ale jen tam kde nemam nic barevnyho...
     
    petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    jade2376 To je jednoduchý! 2 plochy karafiátů na 1x1, nebo 2x1 a 2 plochy chlívků na baha třeba velbloudy a pandy a na druhou plochu nejlépe něco barevnýho! Osobně jsem dal 30x červenej netopýr,10x oranžovej netopýr a 4x oranžový vrány! Ale podotýkám ,že by to šlo určitě udělat i líp! Záleží jaké máš chlívky k dispozici!;)

    Rozumí někdo téhle větě z první strany? U premium nástrahy je dvojnásobná šance na získání zlatého pstruha oproti normální nástraze.
    Včem vlastně spočívá ta dvojnásobná šance?? Nějak mně to není jasné! Co jsem ale pochopil velice dobře, je fakt že nani spotřebuji 2x tolik surovin!:music:
     
    Naposledy upraveno: 28/6/15
  18. Peťák

    Peťák Pisálek fóra

    Obtížnost akce: Střední? To se mi vůbec nezdá, jelikož já jsem lvl. 84, v družstvu mám hotových 90-95% úkolů za XL a XXL bedny s nářadím a mám pouze 350 částí stroje.:( A to jsem je používala jen na výrobu několika pštrosích farem. Na akci jsem se těšila snad měsíc, ale takhle budu mít za 2 dny hotovo, spotřebuji tak čtvrtinu akčních vypadávátek, zbytek mi bude akorát hnít ve stodole, nachytám jen mřenky a budu mít jen pár nejhorších beden, protože než se stihnu pořádně naučit, jak na to chytání, tak mi dojde nářadí.
    Myslela jsem, že k pírkům a žížalám bude k semletí na návnady potřeba 1 a 2, maximálně 2 a 4 části stroje, ale 9 a 18??? To by mě nenapadlo ani v tom nejhorším snu. Rozhodně bych nehádala, že bude těch ozubených koleček nakonec potřeba stejně, natož víc a to o dost, než pírek/červů. V RT se zase někdo hodně uhodil do hlavy a ani při kontrolách a schválení nebyl jako obvykle nikdo rozumný. Akce se mohou naplno zúčastnit jen hráči, kteří jsou minimálně lvl 86+, spíš ale 88+.
    Tak přemýšlým, že do akce možná nepůjdu vůbec, stejně mám nářadí jen na 19 premium nástrah a z toho asi bude většina střevlí, možná pár morčáků a maximálně jeden dva pstruzi. Takže to vyměním za dvě dřevěné a jednu bronzovou bednu, ze kterých mi při mém štěstí stejně nic pořádného nevypadne.:( Ne obtížnost akce rozhodně není "střední" ale "velmi vysoká"! Například ségra, která je lvl. 76, což mi nepřipadá jako uplně nízký level, se akce nemůže zúčastnit, protože nemá ani 100 částí stroje, nemůžu publikovat, jak ta se o k tomu vyjádřila.>:( Vážně nevím, kdo a hlavně jak na ta potřebná množství věcí do akcí chodí, poslední dobou to často nedává smysl a je to snad skoro každou akci horší. Takže z naší rodiny do akce nejde nikdo. Za nás tedy akce za 1, moc se nám líbila, množství potřebného nářadí ale za 5.:wuerg:

    P.S.: Je možné, že těch 9 a 18 částí stroje je pouze chyba? Do pštrosí farmy je jich potřeba 18, do bobří pily jen 15, takže se mi to opravdu nezdá. A pokud se nejedná o omyl, je možné, že se ta čísla do zítra ještě změní?
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Neboj RT jistě náhodou spustí i výprodej XXXXXXXXXXXXXXL bedýnek s nářadím!:p Takže tahleta vypečená akce bude opravdu pro všechny!o_O
     
  20. Peťák

    Peťák Pisálek fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Jo tak do toho nejdu, kdyby byly nějaké speciální bedny skoro jen s ozubenými kolečky, tak možná. Ale abych si pořídila tu jejich XXXL bednu a namlela z toho 1-2 návnady, to mě ani nenapadne:p No nic, hodně štěstí všem, co hrají už hodně dlouho a mají nasysleno obrovské množství nářadí.

    Jestli to náhodou není myšleno jen tak, že u premium nástrahy se ten druhý kruh pohybuje dvakrát pomaleji, tudíž 2x větší šance trefit se, když se kruhy zrovna budou překrývato_O
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/6/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.