Hrátky s rybkami (29.6. - 5.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Krásné zamračené odpoledne, jestli to dobře chápu, tak stonek a dekorace je možné získat náhodně?Mohu chytat jako blázen a když se štěstí vyhne, tak bude ............ :cry:
     
  2. valenta4

    valenta4 Pisálek fóra

    Ahoj,,přesně tak to bude,,když se štestí vyhne,tak si alespon vyčistíš stodolu od části strojů,protože to každý bude zkoušet pokud bude nějaký mít.
     
    maja.rada a petaM2001 tohle ocenili.
  3. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    ahojte, môže mi niekto prosím objasniť rozdiel medzi tými návnadami okrem množstva surovín na jeho výrobu, lebo som to nikde nenašla a to som prečítala 4 x
    nebudú sa dať chytiť na obe návnady všetky rybky?
     
  4. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Akce vypadá pohodově, mám celkem ideálně na všech plochách rozmístěny pouze stáje a stromy, nemusím tudíž nic předělávat a hlavně můžu všechno nechat rozestavěné kde co je, místo tradičního bourání a rozhazování pidipolí... :)
    A ceny vypadají taky lákavě, sice je to o štěstí, ale za tu minimální vloženou námahu je spousta cen víc než dobrá. :)
     
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj minutka10,
    u premium návnady máš dvojnásobnou šanci na získání zlatého pstruha. A také se kolečko pohybuje pomaleji, čímž je větší šance vystihnout správný okamžik.
     
  6. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    na začátek přes 700 částí stroje, to na chvíli dá a snad bude padat dál.
     
    skalara.v, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  7. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jak je to o náhodě tak to získám prd a vořech jako vždy když musím spoléhat na náhodu,takže hra sice vypadá jako inovace ale pocit rozporuplný :wuerg:
     
    petaM2001, skalara.v a maja.rada tohle ocenili.
  8. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    -Zdenka,sirchose ....
    Hned mě to napadlo, že se budu honit - tisíce ryb a nakonec ani dekorace, ani řádek.
    Akce je skvělá změna, ale pouze pro VIP - kolik jedinců dostalo o velikonocích, či jiných náhodných dárcích hlavní cenu.:oops:
    Ty jejich ankety..... stejná šance pro všechny..... je asi výsměch. Stejná šance je, když každá 16tá bronzová bedna bude dekorace ... atd...
     
  9. Hnedoočka11

    Hnedoočka11 Rádoby autor

    Ahojte, akcia sa mi celkom páči, hlavne to, že nemusím búrať polovičku farmy. :) Akurát mi to trošku nedochádza, ak tomu správne rozumiem, tak každá odmena v tých bednách sa dá získať iba raz, alebo aj viackrát?
     
  10. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    s tema sancema. pokud se trefim na dva pruhy pres sebe dostanu zlateho nebo mam jen sanci dostat zlateho? jestli ta sance na drahou navnadu neni vyssi jen tim ze je pohyb polovicni rychlosti. to by totiz taky mohla byt ta dvojnásobna sance
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Hnedoočka11,
    jen jednou lze získat pouze nálepku a stonek. Ostatní výhry se můžou opakovat.

    kopretina.82,
    bohužel, jak to přesně je se asi dozvíme až po začátku akce.
     
    petaM2001, aljanu a kopretina.82 tohle ocenili.
  12. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Zajímavý nový druh akce,tak teď bude záležet na velkém štěstí,ulovit dekorky a řádek v nebi,a taky asi konečně vyzkouším 23.zlatých bobrů,všem přeji hodně štěstí v rybaření.:)
     
    petaM2001, aljanu a evainfo tohle ocenili.
  13. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky,
    kousky strojů mam 86, asi není šance abych jich získala víc. To bude zajímavé

    Jinak zima, zima a všem je nám doma špatně. A poslední 2 dny školy

    Ale hurá budou prádzniny

    Klárka
     
  14. greysy77

    greysy77 Rádoby autor

    ahojky všem,no při mé smůle chytnu u vody leda tak rýmu,ale pokud by se štěstí usmálo a já ulovila zlatou rybku,tak z ní ty 3 přání vytřesu :))
     
  15. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak jsem hodila do skleniku dyne a vypestovala si vetsi sanci na cast stroju a asi to funguje. z hlavni louky pidipolí dýne jsem dostala 10 ks stroje. takze sance prilepsit si v kusech stroju je
     
  16. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    kopretina.82, já mám ve skleníku kvůli kladívkům jahody snad už podesáté v plné palbě a pořád jsem to co potřebuji nevyšlechtil. Šlechtěníím ty části strojů už na poslední chvíli asi nenahoním. Musím při mých 90ti kusech spoléhat, že to bude po začátku akce padat pořádně :)
     
  17. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    no ja to taky zacala slechtit az dnes a proslechtila nekolik velkejch skleniku. urychlovala jsem je sh asi na potreti nebo poctvrty to dopadlo. je otazka jak moc je to navratove
     
    petaM2001, -wiolan- a aljanu tohle ocenili.
  18. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Akce se mi zdá být dobrá.Ryby jsem ještě nikdy nechytala,tak si aspoň jednou pěkně zalovím.Strojů mám přes 800kousků,tak snad něco ulovím :)
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  19. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    dobrý večer, mala by som jednu otázku, z výrobni bude padať tiež perie ? viem že v popise je to tak písané, ale ja to chcem vedieť na isto :D
     
  20. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ssasulka84,
    v ofi oznámení je jasně psáno, že nástrahy z peří budou padat z chlévů a výroben.
     
    petaM2001 a nanyblacks tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.