Hrátky s rybkami (29.6. - 5.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem k ofiku zasedla po pár odpoledních skleničkách červeného a po prvním přečtení jsem z toho nebyla nikterak moudrá. Tak jsem vytáhla tužku a papír a jako školák jsem si dělala z ofika výpisky. A ono to tak složité není, horší to pak bude po namletí nástrah s tím odlovem ryb. Je to na náhodě, moc růžově to nevidím, nikdy jsem se o rybaření nezajímala, mně stačí dobrá ryba na talíři. A pak ještě přijde na řadu další náhoda s bednou, to také nikterak neovlivním.

    Protože mám na ploše jen pár chlívků, budu muset kvůli Nástrahám z peří nějaké přidat. Možná konečně dojde i na zatracované zlaté bobry, mají docela dobrou dobu růstu, takže za den se otočí 3x, když nebudu na netu dám asi nějaký oranžový na 2 sklizně za den.

    A pak si sem budu chodit číst jak se daří v odlovu ryb a v otevírání beden ostatním. Je to akce nová, bude to zajimavé [​IMG]
     
  2. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    že vím, odkud to rybaření RT obšlehlo :) dle typů záseků, druh ryb a rozklikávání bych řekl, že LineAge2 :) tak bych mohl mít natrénováno (6 let) :D gl všem
     
    -Jara05- a petaM2001 tohle ocenili.
  3. Natálie26

    Natálie26 Zelenáč fóra

    Akce vypadá moc dobře,zajímavě řešená,žádná akční rostlina na pěstování,to je super,už se moc těším na úlovky;).
     
  4. máťochov

    máťochov Stará škola

    Aj, aj, aj, dekorace náhodně z bedýnek. Jen aby to nedopadlo jako kdysi ( akce farmerama narozeniny 2013 ), také byly 3 dekorace do stonku a skoro nikdo všechny nezískal. Nakonec RT povolilo dát do stonku cokoliv. Jinak je to určitě příjemná změna. Jen budu nuset vytáhnout na plochu nějakou tu havěť. Samotné knírové salony co mám na mýtince, to asi nezachrání.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, skvělá grafika jako vždy. Taky mě zarazilo, že vně je lepší zásek než uvnitř, ale zásek není terč, tak se těším jak si zarybařím;)
    Údolí je kouzelné a rybky vypadají taky dobře a co na mě z bedýnky vyskočí ?Medvěd ne, ten je v loďce tak jen překvapení:)
     
  6. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Nejsem si jist zda výsledek tvé dedukce tě nepřipraví o kvalitnější výsledky rybolovu. Nejlepší "skvělý" zásek je při dotyku / překrytí stabilního a pulzujícího kruhu tzn. cca uprostřed trasy kterou překonává. Až když se netrefíš přesně, pak je výhodnější když je pulzující kruh vně stabilního -> "dobrý zásek" než vevnitř -> "slabý zásek". Možná ti to je jasné a nepochopil jsem správně tvou poznámku já.
     
    petaM2001 a -wiolan- tohle ocenili.
  7. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    ja zdieľam pocity máťochov, tiež sa obávam, že napriek snahe sa nepodarí získať všetky dekorácie, ako to bolo pri tých narodeninách v roku 2013, ale veď uvidíme.
     
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahojte, akce vypadá zajímavě, ale já už dovolenkujuuuu !
    Takže hodně štěstí rybáři !
     
  9. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Huráááá - mohu si nadále pěstovat plodiny a chovat zvířátka, která potřebuji do družstva a přitom plnit akci - gratuluji!!
     
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    jeste koukam na tu grafiku a myslim, ze budu delat premium navnady - nejen kvuli pstruhovi, ale i kvuli tomu, ze se u ni kruhy hybou pomaleji :)
     
  11. modrásek50

    modrásek50 Pisálek fóra

    Gratuluji!! Mám ráda akce, kde nemusím pěstovat tisíce akčních plodin. Jen tak dál! Díky.
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  12. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak me to dneska jde. ve stresu, že jsem si sklidila dlouhorostouci zviratka rano jsem je nakrmila sk a pak koukam a akce zacina az v pondeli. Potom kouknu ze je dost novinek a chybí mi i predposleni stromek tak se rozhodnu koupit si na farmu balicek a koupim ho na baha. Ja uz dnes radsi na nic nesaham :cry:
     
  13. poděs158

    poděs158 Zelenáč fóra

    Přiznám se, občas dělám skleník, ale dosud mi ještě nepadl bonus na větší šanci vypadávání části strojů. Budu si muset vystačit ze 710 ks.
     
    skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  14. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Musím uznat, že pěstící akce asi dlouho nebudou, zřejmě z důvodu, že na stonek byl dán v druhém řádku +1 plodina. Patřím mezi jedny z mála, který tento dárek ještě neotevřeli. :-D
     
  15. Milli-4M

    Milli-4M Pisálek fóra

    poděs158......a co mám říkat já se svými ubohými 188ks :(
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  16. valenta4

    valenta4 Pisálek fóra

    Ahoj. Tak asi budu jediný,ale mne se tato akce vůbec nelíbí,protože vůbec není daný jasný průběh a množství věcí,jako u pěstování akčních plodin,,ale všechno bude záležet na náhodě,tak se může stát že budu,budu mít dobrý záseky ale nakonec to bude všechno na nic,protože zkrátka budou padat hlouposti a magickýho stomku a dekorací se zkrátka nedočkáme,třeba jako u kola štestí minulý týden,točil jsem asi 50 krát a ten nový strašák nepadnul ani jeden,jak chcete hrát hru,kterou ani náhodou nemůžete svojí snahou ovlivnit. Rád se nechám překvapit,třeba se pletu,,což bych byl rád. Všem hodně štěstí u rybaření. čus
     
    skalara.v, maja.rada a petaM2001 tohle ocenili.
  17. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Pěkná akce, bohužel jsem po většinu doby trvání pryč, takže se asi nezapojím :(.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG] ks stroje tak uvidíme samozřejmě jdu po stonku ale bude to těžké:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 27/6/15
  19. Rezetka

    Rezetka Pisálek fóra

    Akce sice vypadá pěkně, žádný pěstovací maratón, ale zase je vše o náhodě. Ale ač stonek vypadá pěkně, tak ho určitě nezískám, protože z těchhle náhodných dárků mám vždy štěstí na vše okolo, jen ne to, co bych chtěla. Takže nakonec jsem spíš zklamaná, protože stonek a dekorky zase získají jen "vyvolení", ale třeba mezi nimi budu i já, i když tomu fakt po minulých zkušenostech nevěřím! Ostatním pěknou hru a hezké výhry dle přání...
     
    maja.rada, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  20. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Akce vypadá super, hlavně, když se nemusí nic pěstovat. Ale nevím jak to bude s mojí šikovností něco ulovit, nemám moc dobrý postřeh, snad něco ulovím a když ne rybu tak alespoň rýmu ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.