Hrátky s rybkami (29.6. - 5.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak u me necelých 700 ks takze zadna slave ale mohlo by byt hur. uvidime jaka bude uspesnost s tim trefovanim se
     
    kristinabesinova, Lyzarka a evainfo tohle ocenili.
  2. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Dobrá akce, žádné otáčení akčních. Po dlouhé době trochu klidu a při tom napětí, co hráč chytí. Hezkou zábavu
     
    blondmary a evainfo tohle ocenili.
  3. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Pěkná akce,četla jsem alespoň 3x ,abych pochopila,že není třeba nic překopávat ani pěstovat,jen odpočívat u chytání rybišeeek.pak spešl návnada není za FL,ale větší počet vypadávátek a částí strojů.

    [​IMG] ;) základ máme

    kaolín11 kolik bude potřeba [​IMG]

    rybišeeek [​IMG]
    na dekorky to bude o náhodě :p Záleží jak budou padat odměny.O to větší poptávka po nich bude v některé O&D :D
     
    Naposledy upraveno: 26/6/15
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska asi nemám nejlepší den! Už sem to četl nejmíň 5x a jsem natom stejně jako nazačátku!:music:Nějak pořád nechápu kolik vlastně těch ryb budu potřebovat! V nejlepším případě 7 lepších rybek a v nejhorším ani dekorky nezískám?
    Kde sou naši vědátoři ?
     
    Naposledy upraveno: 26/6/15
  5. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    akce se mě též líbí, ale nevím co dát kam za pole
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak akce je nějak jiná, nebo to chce trošku přemýšlet ... si myslím, že to padat bude a uvidíme zítra, co dají ranní sklizně ... se vždy dívám na první výsledky, či sklizně :p... tak jsem zvědavá, jak to půjde :D
     
  7. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj kaolín11 - jediné co ti na tvůj dotaz mohu říci je to, že bude hodně záležet na náhodě a šikovnosti hráče. Také se budu snažit být co nejšikovnější. Doufám, že tě to neodradí, ale naopak pobídne k podání co nejlepších výkonů při rybaření.

    Přeji nám všem co nejjistější ruku při rybaření a co nejvíce štěstěny při otevírání beden.
     
  8. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    tak tohle je paráda ...na to se těším :inlove:
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm tak to smrdí průserem!Jelikož mám vždycky hodně velkou spotřebu čehokoliv (pártylístky,TS apod) než něco získám, tak zvažuji,že se jim na tuhle vypečenou akci vykašlu a budu si v klidu farmařit a připravovat se na akci další!:(

    bbowling V mém případě chytím tak maximálně Uka !!xD
     
    Naposledy upraveno: 26/6/15
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ještě, že budu pryč. Při mém štěstí by mě určitě chytil porybnej ....:music:
    kaolín - Jdi si někam zatrénovat na nějakou požární nádrž. Vezmi sebou basu piv a věř, že něco chytíš určitě .... ;)
     
  11. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    já se obávám, že se netrefím
     
    jesterka74 a maribeja tohle ocenili.
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce je pěkná, ale rybářská ruka mi chybí, jsem totiž netrpělivá, tak nevím, jak se to bude dařit. A dá někdo odpověď, co bude , když se nepodaří chytit řádek a budou odměny do něj? Anebo když to bude naopak? Tyto náhodné odměny mne moc netěší, nepřipadají mi moc fér k celkovému snažení. Ale jdu do každé akce i když se mi někdy moc nezdá!!;););)
     
    Naposledy upraveno: 26/6/15
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nato je velice jednoduchá odpověď!Pokud získáš nebeskej řádek a dekorky ne, budeš ho mít šedej!:oops:
     
  14. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    kaolín - v nejlepším ti stačí čtyři zlatí pstruzi, ne?
    jinak do akce samozřejmě jdu, cílem bude stonek a budu doufat, že dekorky nějak seženu při OaD :) že tam budou ti méně šťastní :)
    ale jinak se mi tenhle náhodný systém nelíbí a už vůbec ne systém dvojnásobné náhody...
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To by platilo v případě,že by dekorace byly jenom v jedné bedně i se stonkem! Kromě dřevěné jsou v každé,tak předpokládám,že tam budou potřeba jiné ryby a v jiném množství!Takže vlastně v nejlepším případě potřebuješ 2 zlaté pstruhy,2 duhové pstruhy a 4 morčáky!
    Anebo je to jinak a pletu se ?:oops:
     
  16. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj mamča50 - pokud získáš pouze dekorace tak si je můžeš umístit v parku, na farmě a získávat z nich BZ. Pokud získáš z bedny řádek a nebudeš mít všechny dekorace tak ti zůstane ve stonku šedý. Aby jsi mohla získávat odměnu za řádek ve stonku tak musíš mít získaný řádek + všechny dekorace které jsou do něho potřeba

    Je tu ještě jedna možnost jak získat chybějící dekorace do stonku - s někým je směnit při akci Obchodování a Darování. Samozřejmě pokud se ti v této akci podaří získat řádek ve stonku.

    kaolín11 - při největším štěstí získáš vše v nejvyšších bednách.

    Přeji vám fajn hru i hodně štěstí.
     
    -Jara05- a mamča50 tohle ocenili.
  17. Sumec

    Sumec Rádoby autor

    Tahle akce je parádní ale pro mě smrdí průšvihem.Jsem rybář a budu muset chodit k hrátkám s rybkama tajně aby rodina neviděla,že budu sekat všechno vedle,ale na ně budu dohlížet, jestli maj míru,zachází s rybkama ohleduplně a netřískaj s nima do beden.No uznejte jako porybný musím.Jen abych to dohlížení přežil ve zdraví o_O
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže se tedy na akci připravím jako vždy. Akorát dvě plochy vyčlením na chlévy a výrobny a zbylé dvě plochy na stromy či karafiáty! Na bahamku dám výrobny koberců a hůlkárny .Na hlavní dám asi nějaké barevné chlévy.Na divošce a mýtině ponechám obrstromy doplněné obyčejnýma stromama.

    Tak se omlouvám,je to tam napsaný,opravdu stačí jen ti nejlepší pstruzi!
     
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tato akce vypadá dobře a je aspoň nějaká změna :p. Půjde o to si dobře nastavit plochy - pole, stromy, chlévy a výrobny, aby to dobře vyskakovalo. Vypadá to, že bude velká spotřeba částí strojů, protože je docela dost odměn a chytnout všechny dekorace + stonek nebude asi sranda :p.

    Také jsem zvědavý, kolikrát padne ve zlaté bedně odměna ve formě BZ/BBZ, protože 250 000 je hodně ;). Snad se akce nějak povede zvládnout, protože stonek vypadá opravdu dobře a ty odměny jsou bezva :).
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    • xenofobní materiály na toto fórum nepatří
    kaolín - připrav se příteli, připrav. Až se vrátím, tak to zkontroluji, jestli jsi něco nezanedbal nebo dokonce neusnul u prutů ;) Ale na rovinu, jak jsem z těch různých pěstovaček už na kaši, tak zrovna tahle akce vypadá zajímavě. Jen to náhodné číslo u těch ryb .....
    S tímhle se musím podělit, to mně přišlo mejlem. Vzhledem k složité mezinárodní situaci .... snad mě za to tady neodstřelí :music:

    EDIT: odstraněn nevhodný obrázek
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/6/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.