Houpání a pádlování (21.7. - 27.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    No teda!!! xD Dík ale je to šílenost :p
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Na to že dnes nebyl čas, tak husa nakrmena 19x a ještě před 23hodinou stihnu jednu sklizeň :music:
    KŠ zatím stávkuje a tak asi zítra hodím do slotu nějaký ten bonus abych to trochu urychlila ;)
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No to je Janajičko, proto to sem dávám.
    Nicméně jako krajní řešení to je, a dokonce funkční.
    Myslím však že u tak jednoduché akce na tom moc nezáleží...

    PS: Poslední věta není vůbec určená pro RT.

    [​IMG]


     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    hlásím, že mám hotovo, stálo to dost SH, ale ne tolik, abych neměla i do další akce, jen jsem v té své zbrklosti zapomněla, že na divošce začínají letní dny a mám zpět zvířátka, co už zbourám je až dojedí krmivo a začnu opět bez přípravy a budu doufat v to lepší
    [​IMG]
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem dopádlovala stmívá se ;)a i když Ingrid upletla spoustu ponožek na zimu, nějaký ten banán,SK , 3 floreny a stonek je funkční ,nebudu dál pádlovat ,nejsem fanynka vodních sportůxD
    Ajaj mě na divošce rostou obrstromy:(:D
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Vytočeno 2x +1/6 hod, tak jsem pustila trochu žilou SH, ale pouze přiměřeně, protože ho určitě budu potřebovat u kolegyně akce na divošce. Ingrit dostala zatím 59 porcí papů. ;)

    Kdo dorazil do cíle, tomu gratulace.:)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dárků brzy ráno odevzdáno 80 a akce pro mne končí, víc nemám napěstováno ;)
     
  8. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo,pohodová akce a dobrá jedna květina plus.
    Dál nejedu a hurá na dovču.
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hotovo ještě nemám, páč nemám bonusy, ale pádluje se na pohodu a jak jsem psala před startem.. kam dopádluju a dohoupu se tam budu taky vítěz páč se cení snaha ;) tak ahooooj vodáci :D

    [​IMG]
     
  10. vladca

    vladca Stará škola

    tááák .. a hotovo ...
    [​IMG]

    odmeny za dodávky sa celkom vydarili, dostal som okrem iného minimálne 10xPL a zo 6-7 florénov :)
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Zraje poslední várka akční a po večerní sklizni budu. Zatím nakrmeno 73 husí. A na obě plochy půjde pohanka, nějak jsem dal moc MJS :music:.
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak začala jsem ráno včera to nevyšlo padl bonus 200% na 12 hodin SH bylo 300 kusů tak jsem něco napěstovala zatím jsem nakrmila 35 hus zítra to půjde pomaleji páč nebude bonus ale kam dojdu tam dojdu
     
  13. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak já taky hlásím hotovo, trošku jsem přepěstoval, dalo to sedm krmení navíc.
    Hlavně jsem rád, že jsem díky vytočeným bonusům ušetřil SH. Farmaření zdar! kája53
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také hlásím, že mám hotovo, ale předala jsem se pouze o 2 dárky a tím je akce ukončena. Díky 1x 100% z KŠ (čím jsem si to jenom zasloužila) to ani nebylo tak hrozné.
    Mějte se!
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Dobré ráno vespolek, konečně mám také hotovo. Dostala jsem 4 FL a 5 PL :)
     
    Naposledy upraveno: 24/7/21
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    U mě zatím 71. Ale dnes bude určitě stonek. Zítra snad hotovo. Makám pouze na hlavní, takže to jde pomalu, ale jde.:) Více mě trápí vedlejší.:sleepy: Ach ty kokosové vody, to je spotřeba :sleepy:
     
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak dopěstováno a můžeme vesele krmit. Trochu jsem přepěstoval, ale ono když se pěstuje na pohopolích, tak to rychle přibývá. Měl jsem 65ks z jednoho pole. Takže náklady SH jsou minimální. 8)

    [​IMG]


    dinoalesi a Pitrýsku děkuji pěkně. :)



    Další díl ze cinema-migos-entertainment :D

    Postřikovací umění v akci 8)



    Hezkou hru ...​
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tady ma někdo kliku na kolecku, no ja ne, takze jedu stále akcni... sice v pohode stihatelny, ale kvůli padatkum do druhy akce bych radeji daval něco vynosnejsiho... zatím 44* a teda co pada moc nesleduju, proc se rozčilovat na tu smulu zbytecne :)
     
  19. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Také mám hotovo, kolo štěstí se smilovalo:music:, tak to odsýpalo. Přeji všem brzké dokončení;)
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :Ddost dobrý migos a potom ohrnujeme nos nad některými dekoracemi a bonusy, stačí je zkombinovat ;)
    Pěstuju, pěstuju plážovky předhazuju zatím jsem u č.56.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.