Houpání a pádlování (21.7. - 27.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mě to jde v Edge dobře ;) 2x dodala a dostala poprvé 4xSH podruhé 2x FM
     
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    14087
    Moc díky za radu, hrát v Edge :inlove:. Díky tomu jsem soběstačná jednotka i v práci xD
     
  3. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    15 x jsem nafutroval husu Ingrid,odměny bez problému
     
  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, zahejbal jsem s kolem a vypadlo 3x100% 8). Zapnul jsem všechny tři řádky a i s řemesly na SH pohopole trvají 1h44m, takže jedu na nich. Padátka pak doženu mojí oblíbenou pažitkou :).
    Všem přeji úspěšné dokončení akce nebo dosažení vybraného cíle.


    Zatím takto
    [​IMG]


    Taková malá odkrývačka tajemna ;)



    Hezkou hru ...
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný letní večer vespolek, tož jsem protočila cca 60 PL a něco přes 200 obyč a výsledek slavnostně +1, což jsem z pracovních důvodů ani nemohla na 100% využít, tudíž dodáno jen 13 ks a dál se potáhnu jako žvýkačka, protože hrotit se mi to nechce, stejnak před sebou žádný cíl, tak co. Padátek mám připravených na semletí dalších 412, no a vzhledem k tomu, že jako přípravu jsem měla od dopoledne pažitku, tak to není zas tak špatný výsledek, čímž mám zato, že se můžu úplně v klídku nechat líně unášet proudem na pohupujících se vlnkách - takové lážo-plážo Ingrido-Blážo ;)

    Edit: migos, hezky ti to tajemno vyšlo, gratuluji k novinkám :)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/21
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak KŠ stávkuje a proto já taky :p Husa zatím dostala 5xplavky a to jí pro dnešek musí stačit xD
    Přeji všem hezký večer ;)
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak buďto mám rychlejší telefon, nebo pomalejší prsty, ale ani jednou se Kaolín11 nic nepovedlo. Hru otevírám v betě firefoxu, ráno zkusím pomalejší prohlížeče, což netvrdím že Firefox je nějaký zázrak! Je to prostě ze hry neošetřené a nikdo nemá ani zájem to napravit.
    No nervíky si dělat nebudu, za to hra nemůže.
    Tož krásné vstávání přeju...

    PS: Tak už vím jak na to, ale za ty nervíky to nestojí, počkám si na stolní PC nebo bůček.
     
    Naposledy upraveno: 22/7/21
  8. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    27 x nakrmena husa,už jen lážo,plážo,jenom s vodou a hnojem
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Já jsem husu nakrmila 26x. Zatím to jde dobře, jen tak dál. ;)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Téédy, vy jedete ;) plážovku dostala 10x a dala pěkné odměny.
    Bonus žádný, ještě, že sem občas dá migos video, je to lepší než kino a lépe se čeká na sklizeň :).
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf
    Důležitý,že to vůbec na mobilu jde hrát! Zatím jsem každou akci rozjel! Sice jednou pouze ve starým Puffinu ( to byl teprv opruz) , ale šlo to! :wuerg:
    K akci: 23 her
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Kaolín11, hraju v beta verzi lišky, ta jako jediná má zatím největší načítací paměť, snad asi ze všech dostupných prohlížečů?
    Pufin pracoval na bázi vzdálené plochy a tak si nebral mnoho dat. Ale dnes jako prohlížec je k ničemu. Oni všechny prohlížeče jedou na základu Chrome a tak je to stejné jak přes kopírák. Jedinou myslím výjimkou byl vlastní prohlížeč v Čínských telefonech ale ty konkurence odrovnala, ne čestně, zato zlostně. Já jsem objevil že když zvětším plochu hry tak jde Ingrid klepnout docela dobře i když se brání, tak že odehráno něco kolem 33.her. A dokonce padají i floreny, bohužel málo než méně... Tož bádejte-bádejte, a já se jdu politicky znemožnit...
     
    raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Rozdáno 56 dárků a z toho vypadly jen 2 FL ;), ale padá dost SK a SH i zuzi hnojiva. Na víc dárků nejsou padátka, ale snad už to do zítra napadá
     
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, tak jsem se do akce pustila bez přípravy a rozvahy a udivilo mně, že i bez nějakých těch 100 či 200% budu do večera pravděpodobně hotová, ale za pomocí Jacka.V pondělí odpoledne jsem dostala druhou včeličku, která mně proměnila v Šípkovou Růženku, jenže jsem spala tak hlasitě, že jsem odehnala všechny prince a vzbudila se po 37hod.,usnula jsem s notebookem na klíně, kotětem na klávesnici, ještěže jsme přitom nevymazaly celou farmu, jen sklidily celý stonek, naštěstí jeden ze stonků na pokrácení už byl opět schopný ke sklizni a za pomocí SH, to celkem šlo i s padátky jsem spokojená
     
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Tak mě to v Edge na mobilu nakrmit nejde... Jen problikne co chci dodat, ale okamžitě to zmizí. Takže nedodám. Smůla.
     
    moncicak7070, Jonsdorf a kája53 tohle ocenili.
  16. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akční kytka napěstovaná, husy nakrmené 43x, v šest dozraje Šanta a už zaseju Rákosí (je s podivem, že z Hortenzie padá
    kolem 180 a z Rákosí pravidelně 202 kousků). Superhnojivo tentokrát ušetřím. Farmaření zdar! kája53
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím rozdáno 35 dárků. Tentokráte padátek veliký nadbytek - snad to vydrží i na víkendovou akci.
    Přeji pěkný den!
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Janaj!
    No to je právě ono, to je to pravé vzrůšo...
    Přesně na to probliknutí se musíš trefit.
    Jednoduše zvětši místo s Ingrid.
    Připrav si oba ukazováčky a prakticky ve stejnou chvilku klikni jak na Ingrid tak kousek nad ní.
    Rád bych měl lepší radu, bohužel zatím není...

    První pokusy byly i u mě jak z ústavu pro výzkum chůze paní Bohdalové a pana Dvořáka, no po chvilce to jde samo.
    Tak šťastné prsty přeju...

    PS: Ani se nedivím že Ingrid servala ze sebe vzteky ty plavky!
    :D
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Husa nakrmena zatím 47x. :)Zasadila jsem akční ještě na obě plochy, po sběru dám na Divošku asi hortenzii kvůli padátkům na zítřek. S pajdátky do této akce snad problém není a nebude, ovšem poslední část Letních dní, to bude trochu o něčem jiném.:sleepy: To se možná i zapotím, jak mi bude horko. :oops:A to by nevadilo, mustr od Ingrit mám, tak se ke kompu obléknu do plavek a budeme spolu držet basu.xDxDxD
     
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No jo zatím to jde dobře akci asi nedodělám neumím krmit husy tak snad se napapáčkujou sami.Padátka taky nic moc nu což co bude tak uděláme.
     
    kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.