Houpání a pádlování (21.7. - 27.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Já do akce jdu. Měla jsem pauzu od honičky, baha akce (nevím název) i světelné akce. Jó, farmářská dovolená. Sice jsem se každý den připojila, sklidila a to bylo vše. Protože wi-fi byl nejslabší článek dovolené, tak jsem víc nedávala.
    Teď zrelaxovaná, plná síly a odhodlání. Navíc, jsou v odměnách body do sezóny. 8)
     
  2. 14087

    14087 Veterán fóra

    Taky do ní jdu a co uhoupám a kam dopádluju to bude ;) žádné hoňky :D chci sezónní body :)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, včera, než jsem šla do práce, zrálo nějaké kvítí do stodoly, tak jsem si řekla, že dlouhodobku zaseju i na founovi. Ani pjud, stávkovala pokoutní wifi, prudili hosté, tož nic... Tak jsem teď před chvílí zasela šlechtěný šafrán, vypila a snědla jsem předtím patřičné podpůrné prostředky na urychlení kvítí od Alchymisty (Elixír života a Zdroj života), s vodou a hnojem je z jednadvaceti hodin po vyšlechtění deset a kousek, tož to sklidím, než pudu do ústavu (a sklidím, doufám, quantum pajdátek xD) a zaseju první rozpěstování. Doufám, že nebude na polích zase zrát až do zítřejšího rána a něco se v procesu povede ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na divošce s padátky z akční plodiny to bude takovej fičák,až nás bude přecházet zrak!:cry:xD Po těch 20-40 kouscích to opravdu bude přibejvat jedna radost!:wuerg:
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Akce spíš slabý průměr...
    Ale jak říkám, bojové plavky mě dostali!
    Do akce jdu, přeci tam Ingrid nenechám běhat jen tak!
    No doufám že se jí budou líbit a že po mě nic nehodí..?
    Nějakou tu její sekerku! Inčučůnka jedna..!
    Jen škoda že tu není taky Vinetů nebo aspoň Olda Šetrhand, ten to s tomahawkem umí, vzpomeňte na první díl jak házel na totem!
    Házel tak rychle že se ostří tomahawku brousilo o vzduch!
    Škoda že nebude terč...
    Tak ať se daří a plavky sebou!
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jenom abys nebyl moc velkej optimista.xD
    Uvidíme jestli Ingrid ještě něco nevymyslí:p;)
     
    kutilka70, Jonsdorf a -Jara05- tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak na KŠ se zadařilo, nejdřív 100%, pak +1 a na závěr třešínka na dortu v podobě 200% ;), k tomu přidám před 14 MJS a to bude lítat. Protočeno asi 60 PL

    Edit: 333 padátek ze směsky expertních, které potřebuji do úkolů - hortenzie a jehlič. růže
     
    Naposledy upraveno: 21/7/21
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Padátek 375 - na polích byly hortenzie
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak 215 padátek, ale to jen proto, že jsem to nehrotila (honit padátka budu stejně až při letní akci) :p
    A jestli dobře koukám do kalendáře, tak 23-24.7 bude ještě recyklomat, tak to vezmu všechno najednou s pomocí SH ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/21
  10. 14087

    14087 Veterán fóra

    Na kole smůly ani ň protočeno 26 PL vyměněno za 67 FL a nic :(-.-
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    354 plavek, hortenzie, pšenice dvouzrnka, okolo stromy.
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Dášenko tak to já jsem velký optimista!
    Třeba jsem si před malou chvilkou řekl že si vytočím aspoň sto-pro do košíku. A ejhle Weise Rabe "bílá vrána" přilétla.
    Teď jenom aby byl čas hru odehrát doma, protože v telefonu husa jedna nepřijímá, můžu do ní mlátit jak chci, ona si jenom blikne.
    Bohužel RT nemá na mobilní hru čas, tož kdo chce kam pomožme mu tam.
    Ať se všem daří, ať už jsou mladí nebo staří...
    Já...
     
  13. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Získala jsem 369 plavek, tak mám na každý den v roce nové a o svátcích se můžu převlíct 2x :)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes bude napěstováno a na noc už jde expertní plodina :), zítra semelu na co budu mít padátka a budu obdarovávat, nechci už teď postupně, bo bych nevěděla, kolik ještě potřebuji napěstovat
     
    vladca a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    tak jsem 2x dodala a nic jsem nedostala, zase chyba????
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Veselá.99, za dvě obdarování by jsi měla získat nálepku. Restartuj hru (odhlásit a znovu se přihlásit do hry) a mrkni jestli se ti připsala. Co se týká náhodných odměn, pokud máš pochybnosti o připsání kontaktuj prosím herní podporu.

    Žádná chyba ohledně akce není hlášena.


    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Právě teď jsem dodal 2 tašky, okno s odměnou vyskočilo s menší prodlevou, nálepka je doma k tomu fusekle a SK.
     
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Veselá.99 - ahoj, tak jsem zkusila také obdarovat zatím jenom jednou a dostala jsem 1 floren. Mě to jde. Přeji příjemnou hru
    taktéž trvalo chvilku déle než se objevila odměna
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    15x obdarovala husy a odmeny vsetky pripisalo..prajem fajn hru..a pochvalim plavky tiez dobre padaju,,snad nezakriknem:p
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf
    Při troše trpělivosti jde hrát i na mobilu. Jde to takovým dvojklikem.Nejprve na husu a pak rychle nad ní, do toho obdelníku.Po chvíli cviku už to de samo!o_O8)
    Úspěšně odzkoušeno!:)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.