Houbová farma (15.9. - 21.9. 2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šmankote, ta poslední sklizeň se vleče jak poslední hodina před koncem směny xD Ale už to bude, za chviličku, 46 minut :)

    Držím pěsti pro štěstí všem, kdo finišují a mají čas i zítra, to dáte :inlove:
     
  2. dasla

    dasla Rádoby autor

    Tak akce také hotova již dnes ráno. A to jsem se ani nehonila. Byla to fajn akce. Držím palce všem, kteří ještě finišují.
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce ukončena včera ráno [​IMG] , jen nebyl čas na psaní. Kapky vody padaly celkem dobře, po dnešní sklizni je jich až až [​IMG]
    Kdo ještě nemá dokončeno, držím palce ....
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, finíto, hotovo, šlus. Kdybych si nešla do trafiky pro škodlivé trubičky, bylo by hotovo dřív. No a teď se připravit na další akci. Chjo, to je horší, jak ve škole, písemka, ústní zkouška, seminárky, disertačka... 8)
     
    Naposledy upraveno: 20/9/22
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No bylo to o fous, ale co čekat když zastaralá mechanizace na farmě vám osadí pouze velká pole, aniž by jako moderní a chytrá doplnila i drobné záhumenky a příkopy po okolí? -.-
    [​IMG]
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mám hotovo - jsem celkem překvapen
    ikdyž jsem si to nepropočítal - vystačil mi 2x sladký kořen :p
    48 houbiček a 189 kapek
    minulý řádek z této akce nemám - jsem rád alespoň za tento
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, vítej v mém světě. Akorát za přešlapy si můžu povětšinou já sama si a nedostatek času :)
     
  8. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jupí :music: mám Větev na Stonku!

    A vypadá to, že bych zítra ráno mohla dokončit i poslední 3 políčka... a získat závěrečnou odměnu 8)
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
    Povedlo se dobrou všem ;)
     
  10. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Taky mám hotovo !:D
     
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Též hlásím hotovo. Naprosto pohodová akce, vody dost a trh s produkty se zbláznil stejně jako elektřina, mé konto se rozrostlo o 300mega díky pštrosím vajcům a bobřímu dřevu a kaštanům. Nestíhala jsem prodávat, zásoby mám velké tak proč toho nevyužít, že? Více takových akcí které jsou spojené s nákupy na trhu! Mohu jedině chválit!

    Mějte se hezky a hlavně zvládejte nastávající období :). Snad někdy příště na shledanou u nějaké další podobné akce. Vaše Martina :)
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobré ráno,
    mise splněna, můžu frčet do rachoty. Pokud bych ale včera neudělala jednu sklizeň na mobilu, mohla bych se jít klouzat.
    Kapek bylo dostatečné množství (i bez jakýchkoliv podporovátek)
    Prima den a těm, co se ještě lopotí, držím palce
     
  13. mira0709

    mira0709 Pisálek fóra

    nemam dosť kvapiek :cry:
     
    moncicak7070, evainfo a ivetakuc tohle ocenili.
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě naopak 989 kapek přebývá.
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak ráno po sklizni Sladkého kořene jsem dodala... a myslela jsem si, že ještě otočku té druhé akční... ale měla jsem jí 76 ks, takže mi to stačilo. Kapek jsem měla taky... Hotovo, šmitec.
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Riadok som zobral a na ostatné kašlem.Už som to robil nasilu! o_O Nezáživné! -.-;)
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nakonec jsem utratila 250fl a z bedny mám Pogo show. Škoda fl. Dobře mi tak.:cry::p
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.