Houbová farma (15.9. - 21.9. 2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já večer dodám kořen a budu muset ještě zapracovat na houbičkách - kapek je dostatek, takže akce na pohodu
    sice tu finální dekorace s + nestihnu, ale stonek bych stačit mohl
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Upršený den všem :) moc jsem to v práci nepočítala, tak něco je navíc a ještě mám zasazené, ale je hotovo :p jdu nachystat

    stoneček a ostatním držím palečky ;)




    [​IMG]

     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Tak jsem se doplazila šnečí rychlostí do zdárného konce. Jen mi trochu zatrnulo, když jsem dodávala kořen, ale jinak v pohodě.8)
    Všem ostatním přeji, ať se doplazí v pohodě do cíle.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda nakonec jsem se dostal k farme dřív nez jsem cekal, no a akorát ted otocka kdy jsem dodelal houby i koreny a ejhle, z par posledních stromu pekne i o jednu kapku vic nez bylo třeba...
    tak ted zase vrátit vse zpet jak bylo, dokud si to pamatuju :-D
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Houby zasazené, snad to zítra dodám všechno (z těch 70 polí co tam mám přibývá za jednu sklizeň asi 150+ kusů rostliny, ale jelikož jsem měl jen 36 hub, všechny jsem je dal na velká pole a snad zítra budu pěstovat s větším počtem)
    Kapek mám dostatek - 331
    všem, co dokončili, gratuluji vám
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    105 kapek mi chybí jinak mám napěstováno tak snad to zítra dokape, hotovsonům gratulka ;)
    [​IMG]
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásný večer
    Hlásím akce komplet hotova. Za mě super.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dobrý večer, kořeny napěstované i na poslední úkol, ještě jich pár zbyde (mám 168 kousků, do úkolu je potřeba 106.). Ještě napěstovat houby, to bych měla zvládnout, zítra jdu na pět, takže budu mít celé odpoledne volné. Kapky taky dokapaly, myslím, že to klapne. Ale kdybych neměla volný víkend, nestihla bych ani řádek.
     
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Stonek je doma, zraje poslední mix kořenů a hub. Ke snídani si dám hotovou akci 8):D.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

  11. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Akcia úspešne ukončená.
     
  12. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, všem farmářům i farmářkám, dnes ráno v klidu dokončeno. :)
     
  13. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    U mňa hotová. Už včera večer posledný zber, len som už nepísal, veď kto by to o 23:00 čítal :D. Plodiny vyšli akurát, ešte som na noc hodil huby a ráno som ich hodil do recyklátora(vypadlo 90+24). Kvapiek ešte 350 ostalo, s tými už nič nenarobím. Gratulujem hotovým, finišérom úspešný koniec.
     
  14. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Hotovo
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pěstuji dál na střídačku, kořen, houby. To budu boháč až se množství akční promění z části na KR :D.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chybí mi dodat posledních 72 houbiček, vodu mám, aj navyše, jak se říká u sousedů. Rostou, za tři hodiny a dvacet minut bude hotovo. Já su tak ráda, že jsem to zvládla, to si nedovedete představit, jak moc :) Byla jsem zvyklá plnit s přehledem o několik dnů napřed a poslední dobou mi to moc nevychází, ale základní věci vždycky ulovím :)
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som mala hotovo uz vcera vecer a bosorka dnes rano ;) Kvapiek mi ostalo 994 :music: Za mna akcia dobra,dala sa zmaknut aj ked som v noci nevstavala :)
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    V noci jsem nevstával a dnes ráno kupodivu komplet splněnoxD
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný dník všem :) pěstuji dál a vše přidávám do recyklomatu, dávám za 90 nublonů a první dávka byla 150 mincí :p další jsou už jen drobný ...

     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, makám jako ďas, měla bych to stihnout :)
    mravenci02.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.