Houbová farma (10.3.-23.3. 2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    já osobně mám na mýtině převážně XXL stromy (švestka, ořech, dub, + nějaké další), obyčejné jabloně + topol bílý (8 ks) + 24 obyčejných švestek na které používám ponožky ke zkrácení růstu - padá kolem 50 kapek. Pak samozřejmě něco podobného v deštném pralese - také 50, takže za den cca 200 kapek. Nemám JC (kromě toho co je v stromu moudrosti), občas nějaké zvýšení ze stonku (5%)
     
  2. 14087

    14087 Veterán fóra

    Hm.. tak už jsem si uložila celou sklizeň sladkýho kořene :p tak znova rozpěstovávám -.- sakra práce :p :cry:
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak konečně mám hotová 2 okénka :D Takže kapek je asi kolem 500 :D Měl jsem kolem 6000 ultrahnojiva na stromy tak jsem použil i to. A jelikož jsem vstával na online výuku stíhám i skoro 3 sklizně denně na každé ploše kde mám stromy tedy prales i mýtina.

    [​IMG]

    Co se týče mravence na pomoc jsem sice cvok co si kupuje PL a SH nebo to šetřím a pak mám akce hotové rychle ale zase si peněž vážím takže je nevyhazuju za blbosti :D Raději jsem si koupil stonek nový :p Přeci jedu na BZ nemohl jsem ho tam nechat :D

    [​IMG]


    Na této akci se mi líbí že pro všechny je to fér. PL a ani bonusy nepomohou a každý je na tom relativně stejně. Jediná co zde asi pomůže jsou JC na padátka ale to je tak vše :)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj a máš stromy i na další ploše na Baha v pralese? Já mám mix všech stromů, kaolín točí monsteru nebo jabloně XL, ze základních padá víc než z XXL, někdo pohnojí fuseklí (ultrahn.) má dvě sklizně...
    Kapek 331, ale už jsem je dodával. Pidi kousek a bude třetí okénko zelené.
     
    Naposledy upraveno: 12/3/21
  5. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Tak zatím jsou hotová 4 políčka ted se zaměřím na houby a co se týče kapiček tak mi napadá průměrně kolem 35 ks se stromů xxl tak uvidíme jak to půjde dále
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak kapiček mám celkem 703 na skladě z lesní mytiny to padá líp než z pralesa a to mám půl pole jen třešně protože došly a potom mix stromů průměrně padá kolem 60-70 kusů kapiček a z pralesa kolem 35-45 kusů je čas tak ok
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    [​IMG]
    Na dodání do dalšího úkolu došly houby :wuerg: Takže zítra asi budu muset vyrazit do lesa, abych měla co dodávat xD
     
    Naposledy upraveno: 12/3/21
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak u mě stav takový:

    Šlechtěné houby - 410
    Sladký kořen
    - 666ks
    Kapky
    - 644ks

    Dám sem screeny mojí mýtiny i pralesu

    [​IMG]

    Tady je mýtina a padá tu průměrně kolem 40-45ks kapek z jedné sklizně

    [​IMG]

    Tady je prales a tady to je lepší asi i proto že zde mám 6ks JC a padá tu kolem 55-60ks z otočky
     
    Naposledy upraveno: 12/3/21
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] taha sa to ako .... ale dokoncim to,mam radsej akcie ,ktore urobim hned a potom sa mozem hrat pomalicky v klude.njn,ten adrenalin ci to dam hned v prvy den, ten je stale,ale tato akcia je aspon ferova voci vsetkym hracom,a nezaskodi obcas aby tie sance boli rovnake pre vsetkych hracov ;).kose som nekupovala ziadne,nepotrebujem ich,da sa to dokoncit aj bez nich a ta jedna dekorka (Pracovitý mravenčí dělník) co tam je ,tak ta mi trn z paty nevytiahne,a ani neviem co sa s nou stane po akcii,nikde som to nenasla-ci bude davat bs alebo nie,ani aku ma velkost,no mozno neviem citat a ta informacia tam niekde je,ale ja som ju nenasla ,jedine co som nasla je *Pozor: Pracovitý mravenčí dělník působí pouze na Akčním poli
    edit Skali tak to som si teda vobec nevsimla,tam som neklikala :mad:,
    dakujem za info,listu nemam vysunutu [​IMG] ,takze ma to ani nenapadlo sa tam pozriet
     
    Naposledy upraveno: 12/3/21
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - ahoj, to není dekorace, ale bonus

    dělník.png
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    10 dnů na 11 okének,nějak zapomínám sklízet ale 4x za den by mělo stačit i bez posilovače jen tyhle akce nemusím ;)ale nevynechám:)
     
  12. 14087

    14087 Veterán fóra

    [​IMG]

    Na to že jsem rozpěstovávala včera znova, tak zatím ok :D Ale je mi jasný, že to nestihnu až do konce, to neva, aspoň něco se děje :p:D;)
     
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra


    Tak zatím tolik, jde to hodně pomalu.

    [​IMG]


    Ale je ještě 245 hodin času.
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Pravda pravda táhne se to jako sopel xD

    [​IMG]
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ukrutná nuda počítat mravence, vůbec to neubývá ;)
     
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem se zase o 2 a čtvrt políčka posunul :p Teď aspoň potřebuju tu kratší kytku :D
    Stav je takový:


    Sladký kořen - 1.308ks
    Šlechtěné houby
    - 410ks ( i se setbou )
    Kapky
    - 767ks

    [​IMG]
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak jako jindy a jinde jsem pozadu,zapomínám sklízet,posílení akčních rostlin jsem nezakoupila,proto asi lezu tak pomaluo_O
     
    jankami, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja dnes vecer by som mala dokoncit 5 policko :music: kvapka mi to pomaly ale isto mam na sklade 402 kvapiek ;) myslim ze to dam aj bez mravenca xD skor mi robi problem sk u salamandier uff....
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Teda já su blbaňa >:( Nejen že kvůlivá pracprocesu mám o sklizeň méně, ale já jsem ráno zasela kořen, když potřebuju houbičky :cry: Hned bych si vrazila pár facek, ale obličejovou část mám dostatečně doničenou desetihodinovým nošením respirátoru (osm hodin směna, dvě hoďky na cestu tam a zpátky a do obchodu). Co už, akce je delší, snad to zvládnu napěstit. To mi připomíná, jak psali tenista99 a alexandrakerulova00, že tady máme všichni stejné šance... Nemáme. Já pravidelně mám o sklizeň méně, když jdu do práce. Raději akci na normálních plochách, kde můžu ztracený čas nahradit osetím pohopolí a využitím SH, vrtulek, využitím šlechtěných plodin na pajdátka... Tady jsou ve hře veličiny, které neovlivním - čas a přístup. Kdo má přístup i v pracprocesu, je v klidu, já zas budu muset oprášit matematiku pro ZŠ 8)
     
    Naposledy upraveno: 13/3/21
  20. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Nevíte někdo, zda na sladký kořen a houby platí sezónní žeton +1? Myslím, že ne, ale pro jistotu se ptám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.