Houbová farma (10.3.-23.3. 2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Na jak velkých polích sázíte_Jde to hrozně pomalu.Malá políčka nemají smysl, takže asi velká.:eek:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zadal jsem to stavitelem a pak mírně upravil.Tj. velká pole doplněné poli 2x1 a 1x1. ;)

    http://www.pictu.cz/?pm=V6WS
    Nyní jsem sklízel na mýtině jabloně XL i s 25 JC a vypadlo krásných 89 ks padátek! :)
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    362 padátek . jsem lenoch a nechce se mi tahat žabáky na zádech xD
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Priznajte sa kto už má hotové?Ja ešte nemám ani prvé okienko:D:D.Vlečie sa to ako slimák.
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    389 sladky koren a 81 šlechtene houby. tiahne sa to strašne pomaly...
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    dasa1143
    Nejdříve si dám velká pole všude kam to jde, pak 2x1 a teprve zbytek 1x1. Spočítala jsem to. Celkem mám tedy 56polí.

    Houba 326ks, Kořen 481ks. Nic jsem nekupovala. Rozpěstovávám jako většina pouze z 5ks semínek. A toho mravenčího pomocníka co zkracuje růst o 20% taky nemám. Jedinou strategii co jsem použila je, zasatit, zbytek dotat a za pět hodin přibude dalších 5ks semínek. Na této ploše se kažé počítá :p Pozor, aby jste si při tomto způsubu získávání rostlinek, náhodou nedodali do úkolu vše :oops:

    Padátka 436ks. Zkoušela jsem i XXL stromy, ale nemá to cenu. JC mám pouze jednoho -.-
     
    Naposledy upraveno: 11/3/21
  7. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já jsem na tom podobně jako většina tu. Jinak padátek mám malinko méně necelých 300 ale to je v pohodě :) Mam raději rychlejší akce tohle jede jak šnek :D
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, mně se akce líbí. Všechno na pohodu. Pěstovat si můžu na plochách co chci. Jen nezapomínat sklízet ;).

    upload_2021-3-11_21-56-23.png
    upload_2021-3-11_21-56-46.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Zdravím, taky jsem z akce docela nadšený. Akční plochu bez mrkvových marmelád a superhnojiva jsem snad ani nezažil, takže je to pro mě příjemná změna. To pěstování se docela vleče, ale bonusového dělníka nechám být (mimochodem by mě zajímalo, zda tohle skutečně někdo koupil) a vsadím na drobnou mravenčí práci. :p
    Stav tedy zatím vypadá takto:

    [​IMG]

    Jedu nyní XXL stromy (s 10 želváky), padá to z nich sice méně, ale akce bude trvat ještě dalších 10 dní, tak nemusí přímo pršet, stačí, když kape.
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pravá i levá strana byly raz dva, teď jen trpělivě pěstovat na hlavní dodávky.
    Protože jsem nestíhala rozpěstovat, koupila jsem malý košík. Zatím mám 529 kapek, 944 sladkého kořene a 25 hub.
    Dnes zase budu až do večera mimo PC, tak doufám, že někde narazím na wifi. Covid nám jich hodně vypnul.
    Beru si notebook, telefon se málokdy připojí do hratelného stavu.
     
  11. nemessis50

    nemessis50 Zelenáč fóra

    Tak já mám problém - akce mi nefunguje!! Když v "domečku" na plnění dám "dodat", tak se mi jen ukáže kolik mám dát kusů, ale neukáže se mi čeho - mám jen "prázdný" prostor a nic tam není vidět :-(... a "novinky" mi také nejdou otevřit - je tam jen prázdná plocha...už to tak mám druhý den.....pomoooc!!!
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotová dvě okénka a kousek. Rychleji to nejde ;).
     
  13. -jano1984-

    -jano1984- Pisálek fóra

    Je to dobre v popise akcie? Že vypadáva zo stromov v pralese? To je to úplne vľavo na Baha, nie? Mám to plné stromov, všetko klinčekovce, čiže dosť BS, a ani jedna kvapka. Čo som nepochopil?
     
    evainfo, tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jano1984: u vás je to dažďový prales,když najedeš myší na mapu (ostrov) ukáže se ti popisek. Vlevo to je. Pokud máš stromy správně a ve stodole nulu, napiš na podporu.

    Edit: pochopil
     
    Naposledy upraveno: 12/3/21
    evainfo, tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. -jano1984-

    -jano1984- Pisálek fóra

    Nulu nemám, mám úbohých 95 kvapiek, ktoré vypadli z rúbaniska. Tam mám tiež stromy. Takže platí to - kvapky padajú zo stromov na rúbanisku (mýtine) a v pralese? Pochopil som správne?
    Edit - beriem späť, až teraz sa opravil počet kvapiek v akcii. Takže pomalá aplikácia celkovo :)
     
    evainfo, tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Jsem na tom obdobně jako Pitrýsek47, doplním 44 ks sladkého kořene a budu mít hotová tři okénka. Vody zatím 668, tak až si udělám zásobu plodů, vrátím na mýtinu stáje nebo výrobny - co bude potřeba a v pralese budou opět políčka.
    Přeji pěkný den i přes ten sníh a déšť co se tady u nás střídá.
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    -jano1984-
    Taky se mi to po sklizni nepřičte -.- až když dám F5 tak je vše OK ;)
     
    Pitrýsek47, tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Kořen 638,houby 428,voda 622.To bude dlouhá akce.Snad se do konce nějak dosázím.
    FA229...BAHA572
     
    kutilka70, tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    jde to pomalu ale padátek mám 617, houba 507, kořen 367
     
  20. -Farmářka90-

    -Farmářka90- Zelenáč fóra

    Ty jo, poraďte, jak se dostanete na tolik kapek vody? Od začátku akce pouze 67 :oops: A to mám mýtinu plnou různých stromů, které poctivě sklízím....
    Rostlinky jdou pomalu, ale stihnou dorůst, ale ty kapičky mi takhle nenapadají :sleepy:
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.