Houbová farma (10.3.-23.3. 2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    všetky dekorácie získame 2x, s výnimkou "Veže z kariet" .. tá je v odmenách len raz
    to sa mi nejako nezdá ... ale zadanie akcie korešponduje z odmenami v tej diere kam utekajú mravce,:music: asi to tak RT nastavil
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) ach jo spešl plocha, to zas budu zapomínat sklízet, ale vlevo a vpravo hotovo, tak snad to napěstuju i na ten prostředek :music:
     
    sovicka64, hnojivo a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, jestli jsem dobře počítala, sladkého dřeva je potřeba 3900 kořínků, houbiček 2785. Možná už jsem nějakou slupla při tom počítání, tak prosím o opravu. A nakapat by mělo 1240 pajdátek. No, při mém zapomínání na jiné plochy to bude o ústa, ne-li o držku; než jsem si zvykla sklízet bubupark, Maják a pobřeží, uteklo těch bodů hodně, a to je furtovní záležitost. Nemáte někdo nějakou mnemotechnickou pomůcku, jak na ty mravence na spešlploše nezapomenout? 8)
     
  4. form22

    form22 Rádoby autor

    Chápu dobře,že na akční ploše nefunguje ani MJS?
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    form22: chápeš
     
  6. form22

    form22 Rádoby autor

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Pitrýsek47

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/3/21
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím 674 ks vody.:)
    V pralese točím Monsteru XL.
    Na mýtině stromy co mi chyběj plody do druhý akce.8)
    Jinak je tedy škoda,že se nevyužily plody stromů i z bahamky.Akce už tam nebyla dlouho a plodů mám od zákl.stromů desetitisíce.:wuerg:
     
  8. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Na ,,Mýtine" mi padla jedna slzička asi zo stovky stromov:cry:, normálne som z toho smutná. Aké stromy sadíte, aby vám klapky padali. Tak týmto tempom akciu neurobím ani do Vianoc.
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Olla126
    Pokud nemáš stádo JC, doporučuji točit maximálně XL stromy.Např. Javor,Oliva,Datle.
    Nebo stromy z TS. Z XXL to prostě nepadá.
     
  10. Adélka

    Adélka Pisálek fóra

    Proč je v FAQ cena luxusního koše 330Kč a ve zkutečnosti je v nabídce za 416Kč ?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Medvánek
    Tak to já sice nezapomínám, ale ze zvyku mi myš automaticky sjede na měsíční svět o_O Těsně vedle xD
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Děkujeme za upozornění. Občas se stane, že dojde k úpravě cen krátce před uvedením do hry. Ve FAQ je to již opraveno.
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    mam 21 JC a zbieram to iba z pralesa a tam mam juku tuším ma 22H dozretie
     
  14. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    To musím dát chlívky,aby vyskočila ta mléka? A kam je mám dát? Moc díky
     
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    jana.zape - ahoj, jseš ve špatném vlákně - diskusi. Sojové mléko vypadává při šlechtění. Kapek vody vypadlo zatím 391
     
    evainfo, sovicka64 a raddre tohle ocenili.
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tentokrát jsem začala bez přípravy včera ráno jsem si normálně sklidila v pralese mívám pořád santalovníky, tak jsem si k nim přidala ještě anonu šupinatou z večerní sklizně mi vypadlo 115 vody samozřejmě JC k tomu, když je budu sbírat 2x denně, tak to napadá v pohodě než napěstuju, na mýtině mám jenom pár stromů tu když nemusím nebourám. Zatím mám 259 kap. vody.
     
    evainfo, sovicka64 a kutilka70 tohle ocenili.
  17. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky:inlove:.
    Tak mi naskočil pracovní víkend, takže báječný stonek nebude:cry:.
    Ať se vám daří - držím palce.
     
    evainfo, kutilka70 a zejdy66 tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už teď mě akce přestala bavit o_O, vůbec se mi na tu speciální plochu nechce chodit, kdybych neměla splněnou levou a pravou stranu, tak se na to snad vyprdnu, nu ještě se budu chvíli přemlouvat
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj olla126, ze stovky stromů je to opravdu hodně málo. Nejlépe je počet padátek zkontrolovat v dolní liště nebo přímo ve stodole pod záložkou ostatní. Pokud máš nějaké pochybnosti napiš prosím na herní podporu a ta účet prověří.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<

    upload_2021-3-11_16-33-50.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z nedostatku času sem odpoledne poklidil na baha Monsteru XL bez použití JC a padlo 94 padátek.S 25 JC to předtím bylo 100%.o_O
     
    radyn.m a dasa1143 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.