Houbová farma (10.3.-23.3. 2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Po první sklizni 198 padátek ;)
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Takže padátka som zbieral iba z pralesa a je ich okol 170ks. Ďalej ma naštvalo, že na trhu sú lanýže/hľuzovka vypredávané tak som si postavil 23 dielní :D takže aj tento problém vyriešený :D
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pravá a levá strana hotová,padátek 334 ks.:)
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Boky mám, kapek 157, na ploše velká pole a zbytek učesaná půlpoli a pidinami. A teď se můžu 3 hodiny do další sklizně věnovat mlokům :D.
     
    evainfo, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Proč to chce u mě na levé straně dodat to co mám dodat do šlechtící akce? :D
    btw - tak už pohoda dal jsem f5 jinak zatím zase chybí mi 14 lanýžů a švestky takže se zase ani tady nepohnu. Jinak na stromy jsem zapomněl :D Tak jsem to dneska ráno napravil a budou cca za 2 hoďky ale padátka budou ok.
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Rovněž jsem splnil do mrtě část vpravo i vlevo. Padátek (kapek) mám 248 ks (zřejmě proto, že mám na mýtině sadu obrovských stromů kvůli zajištění přísunu SH a ZH a nechci se jí zbavit).
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pravá a levá strana také splněná, kapek 298 - teď jsem doplnila obyčejné stromy na XXL a uvidím ráno co z toho vypadne.
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no jo fakt, a přitom jsem včera byla nabádana, ať si nainstaluji klienta, že tam to prý funguje.... mlčím jako rybaxD
     
  9. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Kapek mám po sklizni 10 kusů a proč ? Protože padají ze stromů a ne z rostlin,tak příštěxD
     
    -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Stejná strategie,levá i pravá strana hotovo,padátek 265,taky se mi nechtělo bourat obrstromy.
    Výměna stromů za xxl a na sklizeń v noci vstávat nebudu tak až ráno.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kapek 303, obe strany hotove, na stromech upgrady tzn. je cas zajit o par domu dal na koktejly. Jen jsem zvedava, jak casto si vzpomenu sklizet na akcni plose :D
     
  12. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak u mě jenom 101 padátek tak to bude zajímavé
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak jako ostatní obě strany hotové. Kapek 179. Ale nestresuji se. Akce je až do 23. března. To dám v poho. Samozřejmě čím dříve, tím dříve dám do normálu mýtinu s pralesem. Otázkou je, jak to bude s pěstovačkou. Krejcarové konto se mi krásně plní - lanýže jdou na dračku. Nešlo by jej převést alespoň na koruny české? (Nechci být chrt a chtít třeba eura, doláče nebo tak něco.) :p
     
  14. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Tak ted nevím co platí na hl.části je psáno 340 kořen ale musím dodat 430 ks tak co je správně?Je tam někde chyba.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dulisro - ahoj, samozřejmě platí to, co je ve hře ;)
    (prověříme a příp. opravíme)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, tak kapiček mám 136.
    Ale moje lenost - na mýtině a v pralese mám zvěřince a nedávala jsem ani žabáky xD
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer s mravenečky :) tak já začala až kolem šesté i když ráno všechno nachystané, počítač puštěný ať se na něj v práci dostanu a nakonec nedostala, prý se nelze připojit. No snad nejsem skleróza ... mě taky napadlo, že mě někdo vykradl a zapnutý noťas byl první na řadě xD po příchodu domů byl vypnutý, já si ťukala na čelo a chvilku nato mě volala holka, že se pro něco stavila a zapomněla jsem si prý ráno vypnout noťas, tak ho vypla a mám si dávat příště pozor xD :cry: když jsem ji to vysvětlila, asi si na čelo ťukala ona xD
    Z přezrálých stromků na bahamce vypadlo 404 kapek, tedy i s dárečky od milých sousedů a to mě potěšilo, tak snad už to zítra půjde normálně :p obě strany jsou taky hotové.

     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Marie54195454: to asi nebylo z plantáže... Padá ze stromů v pralese ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Vidím, že už to pekne začalo :) trh AJ hľuzovka 710 000 za kus :)
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak také v levo i v pravo hotovo padátek mám 445 tak jen pěstovat akční
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.