Houbová farma (10.3.-23.3. 2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    škoda, že treba zbúrať celu mýtinu, teraz presúvať obr stromky, zverince, dielne dekorácie a iné... ale aspoň, že prales pôjde Juka čaká ako vždy :) odmeny akože neohromia ale tak všetko sa hodí navyše akcia na špeciálnej ploche takže pôjde ako nič. Stonok dobrý takže zase malé + k mojej farme.

    Edit: vtipné, že akurát pred chvíľou som na hlavnú farmu dal všade xxl stromy :D no čo už treba čítať skôr, presúvať to už nebudem
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    POZOR! Akce začíná v 16h stejně jako u mloků ;)

    • 9.3.2021 11:00 - oprava u odměn a začátku akce, doplněny informace o počtu polí a bonusech
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na trhu nám to u plodů stromů začíná krapet šedivět! Nevadí,jako správný sadař si to napěstuju sám!8)
     
  4. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    prosím to kto prekladá do slovenčiny?
    vyrúmovanie a les - čo to je?
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janka42 - už jsem prolezla několikrát FAQ k této akci a tyto názvy , co uvádíš, nikde nevidím. Můžeš dát screen ?
    Jinak názvy překládá překladatel.
     
  6. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    Skali
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Počet kusov v stodole nájdete na karte Iné.
    Názov CZ / SKIkonuZ čoho spadáTam, kde spadáĎalšie spôsoby, ako získaťCena obchoduCena

    obchodu
    Cena obchoduCena

    obchodu
    Výmena po akcii (BZ / TBZ / KR)
    Kvapka vody[​IMG]Stromyvyrúmovanie, lesfarmársky obchod, darček priateľom, čarovný strom[​IMG]
    2 Fl
    [​IMG]
    85 Fl
    [​IMG]
    150 Fl
    [​IMG]
    270 Fl

    • 15 / 15 / 20
    Fľaša na vodu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/3/21
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pracovitého dělníka živit nebudu,pomoc u Dvanácti měsíčků hledat nebudu,takže se s tím pěkně poperu sama ;)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janka42 - já vidím ve FAQ k akci toto (viz první screen). Ty si dáváš zřejmě překládat stránky fóra překladačem do slovenštiny, že jo ?

    upload_2021-3-9_16-4-31.png

    Jo, tyhle automatické překladače opravdu umí divy xD
    překlad.png

    A teď vážně - lesní mýtina = rúbanisko, prales = dažďový prales ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/3/21
    INČUČUNA1959, maribeja a njklmn tohle ocenili.
  9. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Na lesní mýtinu už cpu stromky s nejvyšším výnosem BZ, no a do deštného pralesa asi přesunu svůj sad z křišťálových ostrovů :D Jsou hodní, že tu akci o 2 hodinky posunuli, aby mi stihly dozrát stromky :p Hezky navázané s mlokama, když člověk vidí ty počty plodů, co bude potřebovat na výrobu smoothies. Jinak nevím, kdy jsem naposledy jela akci bez MJSky, to bude tak rok 2012 :D Tak hurá do toho!

    @Skali : voda ze 100% bavlny pobavila xD

    Edit:
    @kaolín11 dlouho jsem nehrála, takže pro mě bude akční plocha premiéra :)
     
    Naposledy upraveno: 9/3/21
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych,že každej rok se nějaká akce najde na spešl ploše,kde nefunguje žádný bonus! Tedy ani MJS!
    Jinak teda na mýtinu jsem nachystal olivovej háj XL,do pralesa mix monster,cicimků a pouštních růží.Na hlavní pro doplnění plodů švestky.Ty pak nahradím datlemi,pomeranči, hrušněmi a jablky.
    Takže zejtra NETOČIT KOLEM !!!!! Nemá to cenu!:wuerg:
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak houbičky a mravenečci jsou pěkní, spíš asi ten stonek :D lesní mýtinu nedám, ale na deštním jsou stále nachystané v obnovení farmy stromky na 12 i 24 hodin, tak s ultra hnojením to snad napadá. Na akční ploše budou asi prostoje, sklízet v práci budu na dálku přes mobil a pokud bude farma blbnout, si asi nepomůžu a F5 taky ne xD :p uvidíme, jak to bude padat.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Může mě laskavě někdo říct, když si platím prémium, kam mě zmizlo uložení farmy? A to jsem měla prales tak vymazlený xD
    No nic sadař si dokáže poradit:
    [​IMG] a docela určitě bude stačit prales, aniž bych šahala na mýtinu. Na začátek obyčejné stromy, pak xxl s troškou UH se dají taky pěkně sklízet.
     
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Tak to dopadá,když člověk jinak myslí než čte ...zřídila jsem si velkosad na vedlejší louce místo v pralese xD
     
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Jdu do toho, protože se pěstuje na akční ploše a taky proto, že stonek je moc krásný. Chci ho a půjdu po něm jak slípka po flusuxD
     
    kutilka70 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, ono to tam uložené je, len obrázok nie je vidieť, teraz som obnovovala, išlo to;)
     
    evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož dneska nebude potřeba nevinnosti a vánočky,umístil jsem do zlatýho slotu 100% výnos na stromy!8) Hned to krásně ve stodole přibejvá.:)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Lesní mýtina už není mýtinou. Prales dělá čest slovu prales. Stromy kam se podíváš. Zasazením stromů vylepším své zásoby plodů ve stodole, kde některé kvapem ubývají.
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som tiez zasadila stromy ktore mi stale niekde miznu :cry:teraz ich aj z bonusom trosku doplnim ;) takze ako vzdy ani tato akcia nejde mimo mna xDxDxD Dobre sa oblecte ,lebo aj ked slnieko svieti tak je celkom dobra kosa,este ze mam volno az do nedele :):p;)
     
    jezule, hnojivo a evainfo tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Počkám si, kolik padátek bude v pralese :) bo na mýtině moc stromů nemám, samé obrstromy a jedno arboretum, tak podle padátek do akce buď půjdu nebo dám pauzu. Uvidím k večeru, až prales sklidím, jsou tam papouščí pírka a kdyby bylo kolem stovky padátek, tak do akce jdu, pokud bude málo, tak ne
     
    hnojivo a evainfo tohle ocenili.
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Super, aspoň jsem si všichni rovni a nikdo se tu nebude dnes nebo zítra vytahovat, že má akci hotovou :D jdu do ní ;)
     
    eleanorelik1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.