Houbová farma (10.3.-23.3. 2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Snad se zadaří a bude zítra stonek:)
     
    14087, zejdy66 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hotovoooo už asi dva dny, ale dnes to posílám z nového PC :D

    [​IMG]
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak i tady hotovo... s prodlevou 1,5 dne to naštěstí dopadlo komplet.... :)
    Padátek 255, ráno něco přibude. Kouknu do stodoly a necháme jen, co potřebuji doplnit zásoby.
     
    -Jara05-, kutilka70 a tenista99 tohle ocenili.
  4. maruska75

    maruska75 Zelenáč fóra

    Tato akce,jako již několikátá akce za sebou chce jen kupovat za peníze.tři dny sklízení a napadalo mi celkem 69 kapek a je jich potřeba jednou tolik.z každé rostliny napěstované víc jak 2000 a kapky nemám.Takže smůla,dál to nejde.Graficky super,ale jinak nic moc.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Maruško75, jde to, ale máš asi málo stromů, tak ti to nepadá :), chyba bude mezi židlí a PC, převážná většina hráčů už má dávno hotovo
     
    modro.ocko22 a 14087 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak hotovo komplet. Zbylo mi 11 kořenů, 13 houbiček a 260 kapek. Z bedny vyhopkaly neonové ovce, po Labi připlaval oranžový nosorožec a žlutý krokodýl. Nevadí, medúza přistála už z minulých tajemnic.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/21
  7. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    @maruska75 nic jsem nekupovala a akci jsem dodělala v neděli. Už teď mi přebývá přes 1000 kapek, takže bych rozhodně netvrdila, že to nepadá. Kdybych mohla, tak se o ně klidně podělím.

    Z neonové bedny mi vypadl kravín, ten jsem ještě neměla, tak jsem spokojená :)
     
  8. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé. kamarádi. Už sem se dost dlouho držel, ale 285 + 6 = 286...?! Divný počty...
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    o cca 80 sladkých korienkov mi nevyšiel krok k neónovej bedni, hlavne, že riadok je v nebi a z neónky sa časom oklepemxDxD;)
     
  10. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Zůstala jsem dneska vzhůru do půl třetí ráno, abych akci stihla splnit celou. Před chvílí finální sklizeň a z bedničky vypadli neonoví velbloudi, tak jsem moc nadšená a za to ponocování to stálo :)
     
    -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, kapky vody padaly při sklizni stromů na lesní mýtině a v deštném pralese. Měla jsi na těchto dvou plochách stromy ???
     
    -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,taky jsem byla vzhůru,abych měla stonek,nakonec v 11.00 hotovo:)
    PS:zbylo
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.