Akce Horské dobrodružství (29.9. - 5.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Mám namleto 127 výstrojí, budu už muset přestat mlít,protože nevím, jestli stačím udělat všechny úkoly. Potřebuju odjet v pátek na chalupu. tak co stačím, stačím. Zřejmě si budu vybírat Už předem vím, že nedělám diamantovou 3. Proto nesmím vše semlít, aby mi zbylo nějaké kvítí, pohorky a deky na splnění úkolů, které udělat chci.
     
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nějak začínám pochybovat o hodnocení náročnosti -STřední-
    Za 6 dní je potřeba průměrně 135 padátek denně,to je OK,ale když mám napěstovat přes sedmset zvířat ze kterých nic nepadá,dostanu se k číslu přes dvě stě pohorek za den. Ze sklizně jich mám 35-50ks- dle mazlíků+buchet.Takže budu muset sklízet 6 x denně po 4 hod.a většinu zvířat použít ze stodoly,nebo nakoupit na trhu.
    Byl jsem před akcí připraven (na padátka),stodolu mám plnou,pro mě střední je,ovšem plnit od "nuly".. to bych změnil na : hodně náročná akce.
     
  3. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Růžový kavalíre Barolande a o tom to je.Stodoloví maniaci jsou tentokrát ve výhodě.Zvířata ze zásady neprodávám,protože už mě RT párkrát nachytal na hruškách a pak jsem v potu tváře honila zvířata.I když chybka se vloudila a pár kozenek mi tedy rovněž pochybělo.Ale zas potěšil zisk ze třešní a máku.Jakmile skončí akce,vytáhnu všechny kozí chlívy a doplním stavy,protože ty rohatý zvířata budou určitě opět v kurzu.Strategie je pořád stejná,pár akcí se stejnýma zvířatama,farmáři se můžou pominout,pak to RT přehodnotí,vybere si jinou havěť a zase nestíháme.Ale mohlo by to padat líp,vypadávátka tedy nic moc,ale času dost.:)
    Tak ať to padá......:)
     
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Nějak koukám, že už budu mít akční napěstováno - ani nevím, jak se to tak stalo! Takže počkám na zbytek vypadávátek, domeleme zbytek výstrojí a hurá na OaD!!!!
    pro Baroland - kozy dodáme z vlastních zdrojů! myslím že ani při nejvyšší obtížnosti by se obě zvířátka odchovat nepodařilo. Jestli máš nedostatek, škoda že ti nemůžu poslat svoje...;)
     
  5. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    také již chvátám do finiše

    korál: Mám 8217. Ideální stav 1380. Plním na 595,4% Hotovo 73,8%
    papuč: Mám 637. Ideální stav 101. Plním na 630,7% Hotovo 78,4%
    látka: Mám 624. Ideální stav 92. Plním na 678,3% Hotovo 84,6%

    Košíky nekupuji, jedu jen akční s vodou :)
     
  6. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Veru tak, záleží od stavu zásob - potom sa akcia naozaj môže hodnotiť od náročnosti "ľavou zadnou" až po "jemankote!" Na mojej farmičke to už vyzerá lepšie, čuníci sa ešte musia snažiť i kozičky, ale pekne pribúdajú a s vypadávatkami som zas trošku nad priemerom (vďaka všetkým, čo občas uvedú počty podľa kalkulačky pre akciu). Zatiaľ som nič nekupovala a v ideálnom prípade to tak aj zostane. Krpcov (pohoriek) treba celkovo trošku viac než látky a zatiaľ padajú v trošku menšom počte, ale ešte je dosť času a v prípade nutnosti pôjde holubička susedom, aby zmenili sortiment darčeka. Všetkým prajem krásny "akčný" deň.
     
  7. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj všem,tak jsem taky ve finiši-sklidím a ještě jednou zaseji a je hotovo.Ale když je někdo blbej tak mu ani pánbůh nepomůže-dala jsem vařit mrkvovou a až pak jsem si vzpomněla,že houby potřebuji do úkolu.No a včera při rozpěstování jsem nesundala malý pole a zasela,zalila,pohnojila a zazelenila.Pak mi došlo co dělám-no za blbost se platí.
     
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Po další otočce červeného korálu už je napěstováno komplet na mletí, tím pádem už mě nemusí turistické výbavy zajímat ;). Teď chybí ještě do zbytků úkolů:

    3115 ks červeného korálu + zaseto na všech plochách
    202 ks polské látky
    288 ks pohorek

    Po další sklizni bude komplet červený korál. Potom nasadím zvířata (prasata a kozy) do večera a na zbytek farmy dám dlouhodobky a na baha čaj nebo zázvor.
     
  9. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak jsem prave zjistila proč mi včera vypadlo tak malo vypadavatek. mela jsem krasne bobří farmu a mix zviratek na bulce pralesa a oni ze zviratek nepadaj o_O. Tak ted uz to snad bude lepsi.
     
  10. alena1480

    alena1480 Pisálek fóra

    Koukám, že vypadávátka boudou padat jen z polí a stromů, tak na to prdím. Na divošce a na lesní mýtině mám jen chlívy a předělávat to kvůli vypadávátkům nebudu. Pořád předělávat farmu mě opravdu nebaví. A zvířátka potřebuju také. Takže budu pěstovat jen na baha a hlavní louce a co stihnu, stihnu. Honit to nebudu. Pěknou hru.
     
  11. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Mě štve, že do šestého úkolu do zlatého slotu dali stonek. Takže když chci stáje a stromky, musím přes stonek, u kterého si nejsem jista, jestli získám všechny dekorky :(
     
  12. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak včera jsem všechno z farmy zlikvidovala, všady byla jen pole. Když jsem jela s SH, měla jsem pole 2*1, pak jsem přestavěla na pole 1*1 a jela jen s vodou, na pětihodinovku se hnůj zas tak až nevyplatí a při té drahotě už vůbec ne.

    A teď už mám zas farmu v normálním režimu, tj. pár výhodných chlívků, jinak všady stromy, na farmě především obr stromy. Když už máme stavitele, vůbec mně nevadí farmu zlikvidovat celou a jen pěstovat, rychle to přibývá a zvláště tentokrát, když RT uvolnilo pro pěstování i prales. A čím dřív mám napěstováno, tím mám dřív klid a farma jede jen v režimu sklízení 2x denně. A ještě je MJS a vánočka a bílá nevinnost na SH, využitá na 100%.

    Takže ve stodole do úkolu připraveno 4 672 ks korálu, tentokrát jsem přepěstovala, pak už mám semleto 80 ks turistické výstroje, o zbývajících 89 ks výstroje se dělí oba mlýny a za necelé dvě hodinky také budou. Látek se zatím ve stodole krčí v koutě 65 kousků a škrpálů 75.

    Všem přeji pohodový den [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  13. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Tak já mám víceméně hotovo, za dvě hoďky domelu výstroj, dopadá mí 58 papučí a 3 látky a fajront :)

    korál: Mám 11562. Ideální stav 1714. Plním na 674,6% Hotovo 103,9%
    papuč: Mám 755. Ideální stav 125. Plním na 604% Hotovo 92,9%
    látka: Mám 735. Ideální stav 114. Plním na 644,7% Hotovo 99,6%
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak akce docela povedená i ta vypadávátka docela padají, tak se to dá dobře plnit, ale těch prasat je potřeba poněkud více. Bylo by lepší z nich nadělat jitrnice nebo ovar!!!! Hodně úspěchů a krásný i když dneska již chladnější den!!!;););)
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    červený korál: Mám 6655. Ideální stav 1781. Plním na 373,7% Hotovo 59,8%
    polská látka: Mám 238. Ideální stav 118. Plním na 201,7% Hotovo 32,2%
    pohorky: Mám 257. Ideální stav 130. Plním na 197,7% Hotovo 31,6%

    A jedu dál , pohodička vážení. ;)
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým.
    U mňa tiež takmer hotovo, čakám už len na domletie horolezeckého oblečenia.
    Po celý čas som používala SH, nakoľko som ho mala dosť... ešte nejaké aj ostalo..
    No a keďže mi pretrvával bonus z vianočky a bielej nevinnosti, rozhodla som sa ešte pre fantastickú pomôcku na vypadávatka a to sadenie ruží, vďaka ktorému som mala za pár minutiek dostatočné množstvo látky, aj topánok.
    Týmto sa chcem poďakovať všetkým, ktorý sa podelili o skúsenosti s bonusmi zo skleníka a tým dali možnosť využívať ju aj nám ostatným, ktorým to nenapadlo :)

    Som rada, že mám farmu už tiež v pôvodnom stave :)
    Nech sa vám všetkým darí :)
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Korál mám splněn,chybí 370 pohorky a 350 látka
     
    Naposledy upraveno: 30/9/15
  18. velryba111

    velryba111 Pisálek fóra

    Tedy,koukám že už někteří farmáři finišují,já zdaleka nemám tolik akčních rostlin,teprv 3500,pěstuji na polích 1+2,jenom s vodou a MJS
    kupóny na pomocníky si šetřím,za půl hodinky sklízím tak něco přibude.Ale je dost času,tak nemám obavy že bych řádek nezískala.
    Hezký den.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/15
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    právě jsem se podívala na první stránku akce :)
    konečně rozpěstováno... a viděla jsem popis, že vypadávátka nepadají ze zvířat a výroben, tak je teda budu muset zbourat -.- se mi moc nechce...

    ale jo, jsem na "paragrafu" (OČR) s 3leťáčkem (po 3 týdnech ve školce odpadl s bacilama a nakonec po týdnu i s ATB)... a dnes se v noci přidal do lazaretu i puboš... střevní chřipka je ve 2:30 ráno žůžo :p No, na všechno tu dávivým kašlem kašlu a občas přijdu sklidit Farmu ;) Když zaliju, dá to 4 hoďky.
    Opravdu v poslední době v akčních úkolech chybí SK... je to tlačenka na nákupy?
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak melu prvních 50 kousků výstroje. Zkrátím si to utrpení a vynechám 3/diamant. Čuníky pošetřím na indy ;) A pak by se taky dal vynechat ve 4. a 5. úkolu :p Uvidíme, uvidíme...Ta doba růstu mi nesedí. Přes den na poho, pak jedna otočka na pidi, na noc něco delšího, ale né zas moc, bo ve 4 ráno sklizeň ? o_O Šmánkoté, kdo to má furt propočítávat :cry:
    A že bych ošulila i 1. úkol :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.