Akce Horské dobrodružství (29.9. - 5.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Aha, tak jsem se konecne docetl ke vsemu novymu a je jasny, ze mytina tentokrat nedala zadny vypadavatka - a to je to co se mi zdalo moc maly vynos...
    Chybka je jen u nas (v prekladu textu k akci), nebo to nekdo ZAMERNE naprogramoval a ZAMERNE tedy neuvedl do podkladu?
    Protoze samo od sebe se nemuze stat, ze nahle z neceho nepadaji predmety, musi se to explicitne naprogramovat, takze s omylem to nema zadnou souvislost...
     
    babako a megi1967 tohle ocenili.
  2. babako

    babako Expert fóra

    Myslíš že 2x1 je lepší než 1x1,s mrkvovkou..? Ať se ti daří..
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak už melu první výstroj. Vypadávátek moc nemám.Na hlavní louce děsivky a všude jinde jsem nechala chlívky a v pralese stromy. Informace, že z chlívků nic nepadá, přišla opravdu brzy. Takže první sklizeň prakticky nic moc. Přemýšlím jestli zasít na pohopole,ale z těch to dle zkušeností taky moc nepadá. Možná je dám na bahamku, tam jsou kratší rostliny a jsou prostoje v čase.
    Já ty 5 a 6 hodinovky nemám ráda. To radši 4 hodinovky,ty stačím otočit 2x za odpoledne.Takhle už mi to nevychází, po 22 h už většinou nejsem schopná se zvednout a jít sklidit. Tak dneska to budu mít na hraně. SH už došlo a hnůj už taky podražil,tak zítra už bude jen voda.
    Ahojky
     
  4. dohousli

    dohousli Rádoby autor

    Mně teda padá z chlívků hnůj na akční. Protože musím dovychovat ještě pár zviřátek, tak jsem docela spokojená.
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Aha, já se divím, proč to nepadá :cry: Vsadila jsem na výrobny a barevné chlívky (naštěstí ne všude) o_O Co k tomu dodat. Bourat to nebudu. Času dost, tak se s tím nějak poperu. Ale mám velkou chuť někomu rozhodit sandál (krpec) >:(
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ...jo tak já budu mít nejspíš opačný problém :D v tuto chvíli mám ve stodole:
    krpce 230
    látka 268
    akční kytka 0
    ... a rozhodla jsem se netrhat stromy, takže ty podivné korálokytky budu pěstovat do neděle...
     
  7. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Hm,akce lákavá,ale musela jsem zůstat déle v práci,rozpěstovávat akční plodinu jsem začala až v 19h :D a víkend mám pracovní 12-13-ti hodinovky,takže napěstuju jen minimum.Zkusím o víkendu zasít na poho pole,třeba víc sklidím .Škoda,snažím se plnit každou akci,ale prac.víkendy mě vše rozhodí,RT moc zřetel na pracující lid nebere asi :eek:

    Všem hodně štěstí,snad se dohrabu ke stonku,dekorky budu muset získat nejspíš jiným způsobem v jiné akci

    Pohorky: 69 ks
    Látka: 73 ks
    ... bída z mé nepřipravenosti,ale lepší než nic :D
     
  8. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Já mám jasno, pojedu na pohopolích, protože mám k tomu důvody....školení + 3x dvanáctka na denní s neoblíbenou vedoucí -.-
    Toho hadru z Polska i té rozšmajdané obuvi mám dost - 323/328. Projela jsem párkrát zeleně pokapanou cibuli, takže teď si můžu pěstovat v klidu a nějak to dopadne.
    Akce obyčejná, ale proč ji neplnit. Ono pořád si jet jen stromy je taky nuda.
    Takže Polsku zdar, nazdar :p
     
    Naposledy upraveno: 29/9/15
  9. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    "danda-vnovis, napsala v příspěvku 119 na str. 6:"Zdravím, řádek v nebi je viditelný už nyní a pokud na něj v nebi kliknete, přenese vás přímo do úkolu, který máte splnit, abyste řádek mohli získat a do něj umístit dekorky.
    Pokud řádek nezískáte a budete mít pouze dekorky, dekorky do řádku umístit nepůjdou."


    Přišlo mi to šikovné - tak jsem hned vylezla do nebeské báně - ať klikám jak klikám, nikam mě to nepřenáší. Asi je to rozbitý :(


    No a k těm "pohorkám" - to už mlátí dveřma. Vyobrazení je přesné - krpce, jak už jste tu mnozí psali, což byly dřív kožené topánky, dnes se nosí ve folkorních souborech jako součást kroje. Takže překlad je opravdu hodně mimo mísu.

    K akci - hurá na to, ale hrotit to nebudu, vstávat v noci, riskovat načapání v práci atp., ani kupovat košíky .... takže uvidíme.
     
  10. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak jako vždy nic nepočítám,rovnou dodávám.Takže mám první 3 stříbrné cíle.A už teď je mi jasné,že minimálně diamant u třetího úkolu plnit nebudu.Protože dát 160 prasat a získat 9400 kr a něco málo BZ se mi opravdu nevyplatí. To teda není odpovídající odměna za to kolik se má dodat. Takhle plýtvat.Nebo je to charita a dobrovolně se vzdáme čuníků za hubičku? Nene,lakomá jsem.Tolik krmení sežrali a a já je teď pošlu jen tak do světa? Kdepak.
    Zatím se mějte,jdu sklidit nějaký ten korál.
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím švestinka, kuk zde na screen a konkrétně sem klikla asi i trochu omylem na bílé plusko

    [​IMG]

    [​IMG]

    danda :)
     
  12. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Taky zdravím danda-vnovis, děkuju za rychlou reakci. Já jsem to špatně pochopila a klikala na jednotlivé dekorky s nadějí že tudy vede přímá cesta k části úkolu kde se dají získat.... To jsem ale byla bláhová. Tak už jsem to dle tvé rady zkusila, bílé plusko mě hodilo do družstva do celého akčního úkolu, takže beru zpět, rozbitý to není, ale nějak nechápu k čemu je to dobrý ( viz. film Pelíšky - "komu tím prospějete?")
    Všem přeju ať se daří, ať hra běží plynule a přinese nám odreagování od reality. Dobrou noc.
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Napadá mě jediná možnost, komu to pomůže :D jen tomu, kdo náhodou nebude číst novinky ve hře a nebude vědět o akci, tak je to další způsob, jak hráčům v kategorii "speciální (dříve limitované)" připomenout, jaké akce o řádky zrovna běží :)

    danda
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, obávám se, že hráči, co dokážou přehlédnout a nečíst novinky, jsou limitovaní i jinak....takže jim to asi nic nepřipomene :p
     
  15. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Ako naozaj nič v zlom ale rovno mohli dať 10 druhov vypadávatok lebo toto je katastrofa .......:cry::cry::cry::cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak zdarec.
    No to jsme se nasmáli, když nám zvířátka nic nedali.
    Momentální stav :
    škrpál - 145
    látka - 121
    korály - 2525
    Na noc zasazeny lískáče a zvěřinec se mi teda bourat nechce. Uvidíme, řekl slepý, já to nechám koňovi.
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nakonec jsem dneska stihl 1 otočku na 10 polích 2*2, 1 otočku na 90 polích 2*2 (použito SH, Zuzi) a 1 otočka na 810 polích 1*1, takže docela dobrý na to, že jsem začínal o 3 hodin později než akce začala ;). Na noc jsem dal opět akční a budu ho točit dokud nebude na mletí. S vypadávátky pro mě nemá cenu někam spěchat, protože ještě potřebuji nějakou zvěř, takže než budou ty prasata a kozy, tak to na zbytku farmy dopadá :).
    Mám věci na 57 turistických výbav, ale dal jsem vyrábět jen 19, ať tam zítra můžu dosadit zbylých 150 a nemusím myslet na nějaké jiné složitější číslo :).
     
    dana9494, babako a Lyzarka tohle ocenili.
  18. house

    house Rádoby autor

    Čarodějko, ano i já to dokážu - a ještě víc. Novinky si přečtu, mám pocti, že je i chápu a akceptuju - a pak ouha! Sice dám mlít správně na Bahama, ale jen tu první várku v řadě. ak zoufale a vztekle klikám na druhou, ovšem na hlavní a vztekám se, že v tom blci mají zase élent a nejde jim to. Když jsem obzvlášť ve formě, restartuji a vyčistím počítač. :cry:
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    house jenže tobě stačí jen trochu rozvahy a je všechno v pořádku....ty nejsi v kategorii limitovaných, ti to mají jaksi furt ;)
     
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký pozdní večer. Tak se pěstování rozjelo, jedu, jak jsem psala jen s vodou.
    Nějak jsem zapomněla na své předsevzetí dát na noc dlouhodobky a zasela akční,
    které by mělo být kolem 2.30 hod. ráno , tak tam asi zůstane než se vzbudím. Náročná akce to není, abych kvůli sklízení byla vzhůru nebo si řídila buďajza.

    červený korál: Mám 2569. Ideální stav 701. Plním na 366,5% Hotovo 23,1%
    polská látka: Mám 184. Ideální stav 46. Plním na 400% Hotovo 24,9%
    pohorky: Mám 183. Ideální stav 51. Plním na 358,8% Hotovo 22,5%
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.