Akce Horské dobrodružství (29.9. - 5.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. včela67

    včela67 Aktivní autor

    ještě, že jsem včera všechny chlívky vyházela a nacpala na pole karafiáty a xxl stromy....155 látek a 148 pohorek je pěkný výsledek
     
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj,zatím jsem farmu nechala jak je i s chlívky uvidíme zda napadá něco nebo ne,nechci mít všechny plochy plné jen akčního ,když to bude padat špatně tak ještě nějaké chlívky odstraním,jinak zatím padátek120/133,akce je celkem zajímavá i když zvířat je dost,ale zase lepší obyčejná zvířata než šlechtěnci.Všem přeji ,aby se každému podařilo co chce
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    červený korál: Mám 540. Ideální stav 256. Plním na 210,9% Hotovo 4,9%
    polská látka: Mám 85. Ideální stav 17. Plním na 500% Hotovo 11,5%
    pohorky: Mám 96. Ideální stav 19. Plním na 505,3% Hotovo 11,8%

    Padátka nepadají..na noc přijde kde to půjde dlouhodobka.
    Přeji všem pohodové plnění akce.
     
  4. QuentinzMontargis

    QuentinzMontargis Rádoby autor

    Krpce - kdysi jsem je nosila (dovoz z Bosny), jen tak z hecu, psal se rok 1968... vůbec nejsou podražené, je to jen silná (volská) kůže, klouže to jako blázen. Asi od toho názvu je odvozen výraz škrpále, který se časem přenesl i na jinou obuv. No a s těmi horami zas souvisí výraz krpály.... To víte, mně žádný Ústav pro jazyk český na kolena nedostane.
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    K akci jsem se dostal až v 17 hodin, takže toho dnes s největší pravděpodobností moc nestihnu. SH mám jen 500 kousků, takže použiji okolo 90 a zbytek si raději nechám :p. Na noc dám tam, kde to půjde akční a na zbytek dlouhodobky. Do zítřejšího večera by mohlo být napěstováno na mletí. Potom dám na farmu chybějící zvěř a budu dopěstovávat na zbytku farmy ;).
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný den všem :) tak jsem na noc dala vlčí mák, kterého mám málo a ráno v 3.30 hod. jsem ho dala ještě jednou. Bohužel jsem vstávala tak brzy pracovně, protože můj skvělý "šéfík" se jede na měsíc zotavovat a chce, abych si začala zvykat :D, co by zástupce v jeho obchodíku .. fakt šílené .. jsem nemohla trefit do kuchyně a kafe jsem sypala mimo hrnek xD. Tak mi při sklizni vypadlo 116 látek a 128 pohorek a ještě jsem stihla našlechtit nějaké kozičky :p snad budou stačit. Už je rozpěstované, tak na noc dám asi cibulku a zítra pojedu na 2x1 polích a uvidím, co to bude dávat ;). Přeji všem hodně vypadávek ...
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Pajdo ,do akce se nevloudila jen jedna chyba.Kromě padání padátek jen z plodin a stromů mě při hnojení kytiček Zuzi Superhnojivem pro Pole,zmizne (odečte se) i stejné množství Zuzi Super hnojiva pro Stromy.
    Chyba je u hnojení Pomocníky,při ručním,se odečítá jen to polní.
    Že RT pěkně děkuji !!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Baroland: Ahoj, sice nejsem Pajda, ale máme víc druhů Zuzi? Pokud vím, tak je jen jedno společné a tím pádem se odečítá z obou ukazatelů.
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Baroland: mě se to taky tak odečítá a delší dobu, i při ručním setí - superko pro plodiny a stromy dohromady a zvlášt se odečítá Ultrahnojivo v tom posledním pytlíku..
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Stárnem a blbnem...ještě je naděje,že jen zapomínám xD ,ale já si toho všiml fakt až teď.:oops:
     
  11. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Tak já jsem v šoku ,po přípravě mě napoprvé vypadlo 199 pohorek a 193 látky:D.To se mě ještě nestalo.Snad to vydrží a padátka budou padat.Pěknou hru všem.
     
  12. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Tak a melu prvních 70 kousků výstroje, ať má mlýn do rána práci
     
  13. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    tak trosku Vam zavidim ako Vam to pada, samozrejme aj prajem. ja mam na konte po 79 z latky a rovnako aj krpcov...:cry:, zvierata som mala len na rubanisku a zopar na baha...tak dufam, ze sa to rozbehne po odstraneni zvierat a nasadeni dlhodobiek.... nech Vam to teda vsetkym pada co najlepsie...
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimavy, jel jsem sice desivku, ale pada to vyrazne mene nez bych cekal, nemel jsem cas koukat z ceho, no ale zasoba je, tak se nebudu trapit...
    Akorat stale dumam, ktery ukoly se nevyplati delat, jeden je jasnej, ale nektery z poslednich taky zadny terno...
    Doufam ze jsem spravne spocital ty pocty surovin, kombinace nemam rad...

    Vypadavat ma 123 latek/den, v tuto chvili ma byt 24 ([0.ukol]+24 ) nebo chybet 714, mam 109 (chybi 629 ), mam 14% hotovo.
    Vypadavat ma 136 pohorek/den, v tuto chvili ma byt 26 nebo chybet 787, mam 122 (chybi 691 ), mam 15% hotovo.
    Stav koralu : idealne 352 kusu (1855/den, [0.ukol]+352 kusu ), mam 283 z 11130 (2% ).
    Zatim uplynulo 3% casu, zbyva 139 hodin.
     
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tassadar11, tak som už kľudná, aj pri tom malom počte vypadávatok mám viac než 24 a 26 kúskov - nutné dodať, že darčeky majú na tom dosť vysoký podiel :inlove:. Ale aj bez nich by to bolo tak plus-mínus v norme. Akcia bude pre mňa zrejme vysoko akčná po celý čas :p.
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Milka, zdaleka njsem klidná, ono se to někde zvrtne....
     
    pajaable a dana9494 tohle ocenili.
  17. FILIPS02

    FILIPS02 Pisálek fóra

    duna.duna1 a Milka66 nic si z toho nedělejte,já měla všude výrobny a mylně jsem se domnívala,že by to mohlo líp padat(nebylo psané,že ze zvířátek to padat nebude) no a dopadlo to tak,že v tento moment mám 55 ks látky a 52 ks krpců a to něco napadalo i z rospěstování.Máme jednu plochu navíc,takže bude napěstované akční dřív a pak to budeme muset dohnat dlouhodobkama,jen přijít na to ,z čeho to bude padat nejvíc.Teprve jsme začali,tak si z padátek těžkou hlavu nedělám,ale naposledy,co jsem nechala zvířátka na začátek akce. Přece se nedáme a popereme se s tím. ;)
    PS-píšu z vnukovy farmy bludička49
     
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Že nepadají "skákalítka" z chlívků jsem si nějak nevšimla, i když jsem jich měla dvě
    plochy a po sklizni padátek strašně málo.
    V ofi již sice omluva je, ale vzhledem k tomu, že tato skutečnost nebyla hlášena dopředu,
    chtělo by to nějakou kompenzaci. Vědět, že z chlívků nebude nic padat, nedávali bychom
    je na plochy. Takto jsme ošizeni o celkem slušný počet látek a pohorek.

    jinak...
    červený korál: Mám 668. Ideální stav 412. Plním na 162,1% Hotovo 6%
    polská látka: Mám 100. Ideální stav 27. Plním na 370,4% Hotovo 13,6%
    pohorky: Mám 103. Ideální stav 30. Plním na 343,3% Hotovo 12,7%


    Už jedu normálně, SH již nedávám, není, kam se hnát.
     
  19. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Keď sa zvrtne, alebo "zvrhne" - tož tak bude a ťažko s tým niečo spravíme :p, ale verím na moju šťastnú hviezdu, na to, že som "nedeľniatko" a zúfať si bude čas až potom, teraz akurát skúšam zostaviť nejaký časový plán, aby mi do akcie zapadli aj ostatné, neherné povinnosti - a pritom veľmi neprekážali xD. Veľmi rada by som akciu spravila celú, keďže je iba "stredná obtiažnosť" ;).
     
  20. babako

    babako Expert fóra

    Určitě,jsi připravena:inlove:;):D,teď jsem tam volal,určitě to napadá..
     
    velryba111 a blondmary tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.