Akce Horské dobrodružství (29.9. - 5.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    No, zvířatek mám pomálo, takže mám co dělat abych to všechno stihla :eek:. Takže nohy vyložit, hlavu do chládku a jde se na to xD
     
  2. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Protihodnoty - Kukačky 154, Ryby 312, Včely 317 Málokdy se objeví kukačky pod 300KR a tak nakupuji Ryby a Včely když jsou pod 600 a ty vrážím do poháru. Bohužel jsem prošvih (nebylo dost krejcarů) když byly Kukačky i pod 90KR/ks a bylo za málo peněz hodně muziky. Teď získávám za krejcary jenom zhruba polovinu protihodnoty pro pohár a místo čtyř tam nacpu melounů osum. Jinak také plánuji pro pohár pěstovat Pandy, možná ještě Kočky které navíc i padají z nebe :)
    Na zítřek nasazeny karafiáty na pidi, na baha stromy, na hlavní dojedu v poklidu děsivku. Zvířátek mám hafo, třešní chybí - stromy dokoupeny a do konce akce není problém to několikrát obrat, mák dopěstován dnes po oznámení akce. Takže ještě vyčurat, pomodlit (abych ráno nesklidil a za padátka samozřejmě) a spát. Dobrou :)
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tavos7 ono je to rozdílné trh od trhu...na mém by se tvoje varianta nevyplatila, než byly kukačky kupovala jsem psy...a naštěstí už od toho mám klid :)
     
  4. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    ahoj, moje kuličkové počítadlo ukazuje,
    že akce bude jen o zásobách a vypadávátkách,
    při plném nasazení při rozpěstování
    (MJS, SH, hnojivo, voda, bílá nevinnost, vánočka, mrkváč, Zuzi)a dál jen voda,
    se všechen akční korál dá vypěstovat při použití povolených ploch za necelých 20 hodin, nebo naopak s jednodenní rezervou stačí jedna plocha se 128 osetými pidipoli
     
    Naposledy upraveno: 29/9/15
  5. velryba111

    velryba111 Pisálek fóra

    Ahoj,tak těch zvířat je docela dost,ne že bych je neměla,uvidím co splním,hlavně chci stoneček a pak se rozhodnu jestli akci kompletně dodělám,ale jak se znám tak mi to nedá a jako vždy vše nastrkám do úkolů.
     
  6. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    dobré ranko farmári
    som úžasná:D
    až teraz som sa dozvedela že ide nová akcia:D
    ešte pred tým..... som krásne pozbierala všetko čo sa daloxD a ručne:D
    oberala a sadila som pol hodinu:)
    a len tak som klikla na kombajn:p
    a zistila som po pol hodine že kombajn ešte minutu môže kombajnovaťxD:cry:
    no nie som úžasná:D a to som už v 93 levely:) hihi
    prajem vám príjemnú hru a veselú zábavu:D
     
  7. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Bude mi smutno za mojimi pekne vykŕmenými prasiatkami a skákajúcimi kozami, ale akcia je akcia a musí sa niečo obetovať. Našťastie všetko okrem čerešní mám , vlastne už mám aj tie ,dnes ráno mali na trhu krásne šťavnaté a riadne drahé. No a keďže som bola veľmi spokojná, že všetko mám pekne pripravené, tak v tej blaženosti som pozbierala celú úrodu na farme a ostala som v nemom úžase nad mojou šikovnosťou.:mad: Tak držím palčeky, nech sa Vám darí:)
     
  8. Anuta.007

    Anuta.007 Zelenáč fóra

    • Citácia bez vlastného textu je braná ako spam.
     
  9. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Už sa teším na akciu. Uvidím ako to časovo budem stíhať. Idem do práce o 13:00 takže začiatok akcie ako stále nestihnem.Neviem prečo všetky akcie začínajú o 14:00. Nemôže občas nejaká akcia začať o 8:00 alebo 10:00? 8)Zvierat mám dosť a aj surovín. Uvidím ako budú vyskakovať poľské látky a pohorky. Želám všetkým farmárom veľa šťastia v plnení úloh. ;)
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Ja si pôjdem ako vždy pootváram si striebornáky a pôjdem od poslednej úlohy dopredu.Som zvedavý ako budú padať vypadávatka.Minulú akciu som mal zasadené karafiáty a zo všetkých mi vypadlo 75 ks.Nevypadlo mi s nich ako inokedy keď som mal zasadený pór a špaľdu.Zistil som že karafiáty nie sú dobré sadiť na mojej farme tak som zasadil čo som dával predtým.Ale neva čo som chcel tak som si vyzdviholxDxD.
     
  11. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Co se týče vypadávátek, tak to vím naprosto přesně jak budou dnes padat, nijak. Díky včerejšímu svátku jsem si ráno vůbec neuvědomil že už je úterý a v klidu vše sklidil:eek:. Stává se to ale maximálně jednou za 5 let farmaření;). V pohodě dnes rozpěstuji a vypadávátka doženu později. Ať se všem daří.
     
  12. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Opravdu nevím, co je n a tom divného sklidit ráno před akcí dlouhodobky. Já to dělám běžně - a nadávám snad? (No strašně...vždyť jsem papoušek)>:(:mad:>:(
     
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    A to já sklidila schválně. Akce není zase takové terno, abych tady sušila stromy do odpoledne, takže prostě co nevypadne dnes, vypadne zítra, kdy dělám přesun fakt do horského dobrodružství (myšleno na tři dny do práce do Špindlu) xD
    Strategie ve velkém nebude snad potřeba, protože se vracíme k typu...pěstuj a mel. Tak snad si vzpomenu, jak se to dělá a vyhraju :p
     
  14. house

    house Rádoby autor

    Už jsme trošku odvykli dobám, kdy byla spuštěna nová akce a celé to spadlo (a taky bonusům jako kompenzaci-nešť), Ale dneska to vypadá nadějně, co říkáte: Děsivka končí, túra vzápětí začíná....;)
     
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Hmm tak já zazdil že by mohlo něco začít dnes, mám urvanou hrobku a nasazený děsivky, sklizeno co šlo a nasazeno co šlo na 6 hodin, stromky očísnutý a chlívky kam se podíváš. Asi začnu až zítra nebo jen tak flákárna, co urvu urvu. Druhá akce OD mi též unikla, zkrátka totálně zaskočen a nepřipraven. Hlavně mlýn jede a mele domele až někdy po akci pokud nedám stopku. Jo, pohopole to jistí a zlatá pěstovačka.
     
    Lišiak-Vuk a evainfo tohle ocenili.
  16. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak vypadávátka dnes neřeším, protože jsem si včera zapomněla nachystat farmu. No a ještě jsem si dala dělat krmivo pro anakondy. Dnes jsem tedy chovala slepičky a hurá, už je mám. Tak teď se nechám překvapit co vypadne, protože na první louce mi končí děsivka a celkem krátká. Ale co, je to hra, tak vyhrnout rukávy a ve dvě nástup na farmu. Budu se snažit akci dokončit. Všem přeji hodně vypadávátek a šťastné dokončení akce.
     
  17. pistule

    pistule Aktivní autor

    Já jen doufám, že se fakt bude moct sít na všech polích, ta zmínka u obrázku s korálem mě dost napíná, protože jestli se bude pěstovat jen na baha, tak jsem v háji. Zase by bylo kde dopěstovat třešně a kozy. No, sklidím děsivku a počkám si. Mohli dát novou akci až zítra, takhle nemám připravené pole na vypadávátka a pohár zdaleka nepřetéká. S kukačkama za 500 to taky přibývá pomalu. Až pohár naplním, tak se snad opiju. Do akce jdu jako vždy, uvidím, kam dojdu, asi budu ze začátku přebírat.
     
    evainfo a naruto2002 tohle ocenili.
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Po zberateľskom maratóne hviezdičiek som si konečne otvorila aj Legendu na Strome a dala tam trofejné poháre (20/30), veľmi som zvedavá na vypadávatka. Pri poslednej akcii tie kvety a bambule padali dosť skúpo, nech som zasadila hocičo - ani lieskovce to veľmi nevytrhli. Desivku ešte pestujem, za chvíľu dám poslednú - dlhú várku a až podvečer bude hlavná farma pripravená na akciu. Na divoške zatiaľ aspoň rozpestujem základ a na mýtine mi to veselo mečí a krochká. Milosť dostali len korytnačka, vtákopysk, bobríci, svetlušky a jedny motýle, všetko ostatné išlo do lišty. Z 57 kusov prasiatok, čo bol môj východzí stav v stodole, bude zisk na 280 kusov celkom náročné, zrejme bude trvať celú akciu, než posledného čuníka pošlem na turistiku.
    Všetkým farmárom želám (a aj sebe) - nech to padá z políčok a nie internet ako taký ;).
     
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Začátek 209 polská látka a 200 pohorky ;)
     
  20. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak bez připravené farmy mám 61 pohorek a látky 60. Mohlo být hůř
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.