Akce Horské dobrodružství (29.9. - 5.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v jasně...už se vidím, jak s písní na rtech dodávám místo slepic pštrosy a pštrosí vejce ... to by pro mne, lakomou Barku, byla akce s vysokým stupněm obtížnosti :D
     
  2. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hezké sluníčkové odpoledne........do akce jdu jako vždy splnit celou...... vše mám tak nebude problém.
    Všem farmářům přeji ať se daří ;) :) F 92 BAHA 260
     
  3. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak na akcičku všechno nachystané,nějaký melounek už vydělaný,teď jen přemýšlím,jestli nechat stromy a výrobny nebo dát políčka a dlouhodobky kvůli padátkům.No uvidím,ještě mám na překopání farmičky čas.Hlavně zítra ráno nesklízet.Jen děsivku a Baha jinak nic. Hezkou hru všem.;)
     
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Žádné dodávky šlechtěnců ? ani jedna hloupá zlatá husa ? to má být prosím střední obtížnost ?
    No jo vlastně,...dyť v odměnách jsou jen lišťáci, SH a dnes už bezcenné Mjs.
    Nakonec,pořád lepší Stonek za pár prasátek,než za 150 florenů.
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    No všechno mám tak v pohodě.Asi ne moc pro nižší lvl.kde by vzali vlčí mák.
     
  6. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Že RT ostatné zvieratká unikajú, by som sa neodvážila tvrdiť, oni len postupujú ďalej ... Najprv neónky (sliepky, zajace, kozy), teraz horolezci (sliepky, kozy, prasiatka) a podľa FarmOrákula možno čakať útok na kačky a ovce. Na Vianočnú akciu to budú najskôr morky a ryby ... po roku sa možno dostaneme v akciách aj na tie pštrosy, a to ešte máme jarné dostihy (kone) ... Zdá sa, že škrečkovať všetko možné v tisíckach do stodoly naozaj nie je od veci ...
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, výraz "ne moc" pro nižší lvl je velmi střídmý :). Nižší lvl se do akce nejspíš vůbec nezapojí, nejen kvůli máku. Pro ukázku posílám počty toho, co mám ve stodole - 134 slepic by ještě šlo, ale dál: 8 prasat, 12 koz, 7 vajec, 36 třešní, 50 švestek... Takže s tímhle je vyloučené splnit i jen jediný úkol, myslím.;) A jen doplním, že na kontě se mi skví 109 tis. krejcarů - a to jen díky tomu, že jsem ráno prodala 2 želvy:D
    Aby bylo jasné, já si vůbec nestěžuji, počítám s tím, že teď musím jet tak nějak po vlastní ose, to jen tak pro info, že tahle akce pro nízké lvl opravdu není.:)
     
  8. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Teším sa a verím, že to bude padať. Rastliniek veľa nie je, ale zvierat áno, kozy mám a prasce som dokúpila. Ešte som dala desivku a večer si pripravím dlhodobky. Snáď sa nám to podarí, držím palce.
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD pokud někdo v nabízených "pohorkách" a "výstroji" pořádá horské túry, tak ho fakt lituji ... otázka je, zda je to chyba překladu nebo úlet tvůrců?
    do akce jdu jako vždy, nic nebudu počítat, prostě jak to půjde, tak to půjde ... nemůžu tu být pořád, pracovat se musí, jak jinak získat penízky pro RT? :p
     
  10. hanči55

    hanči55 Pisálek fóra

    Ahoj všem,při téhle akci si člověk uvědomí,jak jsou slovanské jazyky bohaté.Podle obrázku jsou to opravdu krpce a pochybuju,že v němčině na to mají výraz.Jinak akce celkem dobrá,co stihnu to stihnu,stodola to jistí.Jen jsem měla nachystaný prasátka na šlechtění no a tak ten šl.úkol zase nedodělám.Hlavně ať to padá.Všem příjemnou hru.H.
     
  11. majojo

    majojo Rádoby autor

    Jen malý dotaz: Opravdu je zapotřebí jen 190 švestek? Mezi tím vlčím mákem a třešněmi mi to připadá jako nepoměr. (Nebo se to už opravilo a já to přehlédla).
     
    Květa54, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  12. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    kiki2305:
    máš pravdu, že většina akcí není pro nízké levely, i když tady se pár prvních úkolů udělat určitě dá... ale cílem nováčků by mělo být co nejrychleji se dostat do vyšších levelů, kde je už šance splnit větší...
    Nicméně tato akce je pro nováčky jako dělaná, můžeš chovat zvířata, prodávat hnůj, zvířata buď prodat za velké peníze taky, nebo si je syslit na jinou akci... prostě štěstí přeje připraveným a člověk musí využít příležitosti...
     
  13. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    No, já to vidím takto: budu pěstovat korál (na vývoz, bo v mořích se nesmí sbírat), pak si vyrobím nějaký ten kroj na parádu, uvařím kapustnici s houbami, na vrch si dám ty třešně a švestky, a až to udělá svoje, tak budu lítat po horách nejen za těmi kozami. Doufám, že tam mají nějaká ta křoviska. Jen mi není jasný, co chtějí v horách s tolika prasátky? Ví někdo z RT, jak kejda smrdí a jaký je to ničitel životního prostředí? To když se dostane do potoka, tak mají celý hora po rybách. No ja, co v takovém Hamburku vedí o horách, no nemlich to co já o té jejich " Perlovce". Tím myslím tu hambatou ulici v S. Pauli. Diamantové úkoly jsou pro tentokrát zajímavé jen hvězdičkami - nemíním kvůli tomu vymést stodolu. Pa Eleanorelik1
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Mám to ja ale šťastie xD, zajtra rozpestujem cobydup, a dnes celú noc tu budem sedieť, no uznajtexD

    [​IMG]



    Milka, +100% do stodoly platí 24 hod., stihnem aj pár hodín z akcie.
    Pestovať sa dá všade, kde sa dá umiestniť pole.
     
    Naposledy upraveno: 28/9/15
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ten jackpot je sen :D:D:D, gratulujem DANKA722. Ale niekedy to môže byť aj nočná mora - získať ho a potom nemať šancu to využiť. Na koľko hodín platí? Tiež mohol prísť až počas akcie, to by bola pomoc!

    Ozaj, a aj na poliach v Pralese sa môže pestovať akčná plodina? Minule sa nedala, tak teraz neviem ...
     
  16. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Milka66, pestovať sa môže všade ... Plodinu je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole. Základní zisk: 48 BZ/48 BBZ na Bahamaramě a v Deštném pralese ... viz. prvá strana diskusie v popise akcie :)

    Překontroloval už někdo počty požadovaného po moderátorech? Mně se tak nějak nechce ;)
     
    Milka66 a dana9494 tohle ocenili.
  17. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Jak já to vidím, je to přes 11 000 akčních, fůra vypadávátek... No, asi vynechám trojky, neb se mi zdá, že si na mně zasedl nějaký ten Spořílek, při poslední akci nepadalo a nepadalo... Těšte se, goralové. Kutílek1929
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sakra, tolik koz ?:eek:
    Konečně se mně včera podařilo vyšlechtit ve skleníku první Lásku k SH a to u karafiátů! Radost trochu předčasná,neboť až po vyšlechtění bonusu jsem si všiml menší záludnosti [​IMG].Takže nyní sem se vrhl na cibuli!:eek:
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    11 tis 5-tihodinovky - to prales kácet nebudu. Kdo by to pak dával do kupy o_O
    Skleník lechtám průběžně, ale některé výhody nejsou až tak výhodné :(
     
  20. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tak ja tiež do akcie idem, ako do každej.
    Odmeny sú v pohode - vrátane MJS. Keby bola bezcenná, nešla by na trhu po 30 - 40.000 ale max. za 2.000. Sú tu aj takí, čo začali neskôr a predraženú MJS musia kupovať, ak ju chcú. Mne sa určite hodí.
    Čo sa týka zvierat a rastlín, ak nie sú na sklade, v pohode sa dá všetko dopestovať popri akčnej. Je na to 5 dní. Ak budú dobre padať aj vypadávatká, bude to v pohode.
    Tak nech sa všetkým darí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.