Akce Horské dobrodružství (29.9. - 5.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasla

    dasla Rádoby autor

    Rennie13
    Ráda bych poslala, ale nevím jak nato, když tě nemám mezi sousedy. Jde to vůbec? Nikde jsem o tom nic nenašla Dík
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  2. Rennie13

    Rennie13 Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    ahoj posílám dopis s instrukcemi, díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/10/15
    Margziam tohle ocenil(a).
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Orol_Tatransky:
    Máš tam ode mne jeden pár... ;)
     
    Margziam a Orol_Tatransky tohle ocenili.
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím farmáři,
    žádosti o dárky se píší pouze v zasílání a výměna dárků.
    Zde jsou považovány za off topic a můžou být ohodnoceny trestními body.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  5. Delinka

    Delinka Pisálek fóra

    Prosím prosím, mám všechny čtyři kousky na magický stonek pro akci, jenže je tam nemůžu strčit. Chci toho tak moc nebo musí být dokončeno totálně všechno? To bych nedala.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  6. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Jupí akcička je hotová k mé radosti jsem těsně splnila sice nějaký šotek nešlo se dostat do hry a tak naštěstí na mobilu to šlo a hurá dnes vše ok a spněno i stonek tak jde se na to ať mám večer po odpolední důvod spěchat domů a zjistit zda bude něco nového. Všem kdo dotahůjí držím pěsti i palce ;)kdo už má splněno velká gratulace :)Janča
     
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Delinka,
    úplně vše mít splněno nemusíš, ale pokud máš už všechny dekorace, stačí odemknout řádek ve zlatém cíli 6. úkolu.
     
    ell1956 a Margziam tohle ocenili.
  8. misakuh

    misakuh Pisálek fóra

    Tak stonek se podařilo dokončit a dokončila jsem i něco navíc a z chlívů stojí akorát za zmínku ledňáček (jupííííí) a ptakopysk - kterého jsem už předtím získala při OaD. Uvidím, co tam bude dalšího, ještě zbývá pár chlívku. Ze stromů tak akorát nějaká xxl - fíky a pithaya, jinak pořád pistácie :-D
     
  9. EliBety

    EliBety Zelenáč fóra

    Dobrý den, dotaz: akce je dnes do 14h., vypadávátka ještě padají, ale úkol ve družstvu již není aktivní, resp. ze družstva zmizel...

    Dotaz ruším, po obnovení hry se družstvo načetlo správně.
    Díky
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som urobil akciu skoro celú,nie pre to že by som nemal červený korál toho som nasadil až-až a tých krpcov a látky by bolo aj navyše,ale za 9000 grajciarov toľko prasiatok nedám takže 3 úloha diamantový cieľ ostal u mňa nedorobenýxDxD.
     
    Naposledy upraveno: 5/10/15
  11. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. Tak co, máš aspoň zlatý úkol s těmi prasaty? Ten diamantový už být nemusí.. A na ten zlatý těch 120 prasat stačí, když na ten diamant jich musí být 160 - pokud se nepletu.. taky nejsem moc dobrý počtář, když jsem ani nespočítala, kolik vlastně ještě potřebuju těch korálů při tom postupném dodávání do úkolů během akce.. A ještě když jsem pak na divošce omylem při setí kombajnem klikla na korály místo na mrkev.. takže mi jich ještě přibylo navíc... už bez MJS a bez dýňovky...

    Odklikala jsem tajemky.. Ledňáček nepřibyl.. Asi se mám řídit maminčiným heslem: "Kdo není spokojený s málem, nemá dostat nic"...

    - Z TCH vyšli červení králíci (+), želvy (+), 2x ptakopysk (+), žáby (+), 3x myš, mýval, Rybník s japonskými kapry oranžový (+), čapí hnízdo s čápama (+), výroba mléka žlutá (+)

    - Z TS na Baha vyšly: Fíkovník XXL (+), 3x Delonix královská XL, 1x Delonix královská XXL (+), 2x Pistáciovník XXL (+), Pistáciovník XL, Hvězdný strom XXL (+), Tamarind 2x (+)

    Vše zůstalo na plochách.. (na Baha = v Deštném pralese)..

    Zatím pá...
     
  12. mankas

    mankas Zelenáč fóra

    Akce pěkná, ale spadl mi zásuvný modul AdobeFlesh a nešel nahodit od pátku až do dneška. Škoda.
    Mankas
     
    evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  13. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Tedy to byla A akce ... horší jsem neviděla, nepotřebné stromy i chlívky... žádná,ani jedna novinka ... bléééé :p
     
    VivianLive, hroudov a Mikeš tohle ocenili.
  14. beruska31

    beruska31 Pisálek fóra

    okrem zelvy islo všetko do lišty takze nič moc. A na stromy este cakam.
     
    evainfo, hroudov a ell1956 tohle ocenili.
  15. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Aj ked to zo zaciatku ani nevyzeralo, akciu som vdaka susedom urobila uplne celu 8)
     
    evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  16. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    jej, tak z výběhů vyšel čáp, to je paráda toho jsem neměla, ostatní co už mám jsou oranžový, taky super, jsem spokojená akce byla fajn i když jsem ji komplet nedokončila, ale co jsem chtěla to mám a vlastně ještě víc.......už se začínám lepšit........všem co dokončili moc gratulek, jste skvělý farmáři:):):)
     
  17. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    souhlasím, akci mám také, ale odtajnění stájí - hrůza, proč je s tajemnými stájemi takové haló, když pak padají už nepotřebné stáje, a na co se zavádějí nové, když nejdou ani darovat a měnit?:mad:
     
    samec a VivianLive tohle ocenili.
  18. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj.. tajemky odtajněny.. a mám radost.. první ledňáčci přilítli :) a přibyl druhý pták kivi :) a další 2 želvy :)

    TCH: Pštrosí výběh žlutý, Habitat pro ledňáčky (++), mýval, kotlálrna žlutá (+), 2x želvy (+), 2x vlk (+), holubník, obydlí pro myš, výroba netopýřího guána žlutá (+), kivi (++)

    TS na Baha: Delonix královská XXL (+), 3x Hvězdný strom XXL (+), Pitahaya XXL (+), Liči XXL (+), 2x Amherstie (+), Juvie ztepilá XL, mombín XL, 2x Avokádo XL, Tamarind (+), 2x Hvězdný strom XL, Juvie ztepilá XXL (+), Liči XL, kakaovník XL
    (Tentokrát nic nového, i když bylo TS nějak víc.. Ale minule mi přibyla 1 nová Garcinie, tak jsem ráda..)

    Už stonek klikám zase ručně. Ale je to peklo. Pořád mi tam lítají tabule s psaním a překážejí a zdržují v odklikávání.. :(
    Nedají se nějak vypnout na to ruční klikání??? Dříve to nebylo a šlo to klikat líp.. :(
     
    -Kuteno-, velryba111 a evainfo tohle ocenili.
  19. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . akce dobrá - jen ledňáčci a želvy se mi stále vyhýbají :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. beruska31

    beruska31 Pisálek fóra

    z TS baha za zmienku stoji akurat baobab konecne a amhnestia ale tu uz mam.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.