Akce Horské dobrodružství (29.9. - 5.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak i stromy se povedly, kdyz jsem ziskal Baobab v OD, hned se ukazal i v TS :)
    Tak jsem vyuzil i juvieXXL 3*, pitombaXXL, pistacie XXL, tomelXXL, amherstie, dalsi obycejny nebo XL do listy...
    Velmi dobry vysledek, pekna akce!

    Vypadavat ma 123 latek/den, v tuto chvili ma byt 405 ([4.ukol]+87 ) nebo chybet 333, mam 1055 (chybi 0 ), mam 142% hotovo.
    Vypadavat ma 136 pohorek/den, v tuto chvili ma byt 446 nebo chybet 367, mam 1106 (chybi 0 ), mam 136% hotovo.
    Stav koralu : idealne 6100 kusu (1855/den, [4.ukol]+350 kusu ), mam 12756 z 11130 (114% ).
    Zatim uplynulo 54% casu, zbyva 65 hodin.
     
  2. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Tak ještě než půjdu spát.
    Mám:
    boty 70 ze 150,
    látky 123 ze 160
    prasata 78 z 80
    kozy 86 ze 120
    Nasázela jsem všude červené zelí a na Bahamku arašídy.
     
  3. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tak mne už chýba iba 161 krpcov a 58 látky a bude komplet. Plním všetko - hviezdičiek mi treba ešte veľa. ešte mi treba 125* na legendu.
    Kozy som dochoval až dnes a odtajnil stromy. Čakanie na baobab alebo achacha bolo márne. Mám 3x para XL, 2x kiwi XL, banán XL, kumqat XL, pitahaya XXL, pistácia XL, kakao XL, para XXL a amherstiu.
    Chlievy odtajním až keď budú komplet vypadávatká. Dúfam že tam budem mať väčšiu radosť.
     
  4. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak mám hotovo. Jen jsem to blbě spočítal, takže mi zbylo 4500 korálů... :oops:
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Už jsem taky odkryl tajemna a musím říct, že jsem čekal slabší kousky, ale že to bude až tak zlé, to jsem opravdu nečekal :(. Z tajemných stájí byla v rámci lištového odpadu povedená jenom červená koňská stáj a k tomu kivi, nic víc a ani 1 ledňáček se bohužel neobjevil.

    Z tajemných baha sazenic mombín xxl a hvězdný strom xxl, tak aspoň to :p.

    Akci celkově hodnotím kladně, ale jen je škoda, že se nepovedly tajemné věci, to by byla hezká tečka :).
     
  6. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tiež som prepestoval o 4500, lebo som nepočítal. Zdalo sa mi, že ich mám málo, tak som pestoval ďalej. Ale aspoň za to dajú nejaké tie grajciariky.
     
  7. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahoj všem.
    Tak já po zazmatkovaném začátku, stále ještě čekám na škrpály a látky, kroje už mám semlety.
    Na splnění akce mi tedy chybí 140 škrpálů a 80 látek.
    Času je stále habakůk, takže se neplaším, to naskáče, když jsem dala lískáče.

    Fofolomyško, tak vidíš. Říkala jsem, že to důležité ubojuješ a je to tady. Jsi šikulka, kozí chlívky jsi dokoupila, takže se ničeho neboj. No a na ty tvoje vysněné marmelády Ti to taky doskáče. Už máš docela dlouhé plodiny a v pohárech už taky máš nějaké to procento navíc. Tak ještě ubojujeme nějaké ty hvězdičky. Začala jsi sbírat na legendu, tak se každá hodí.

    Všem co mají hotovo Gratuluji a nám ostatním přeji hodně štěstí, ať nám to padá.
     
  8. darling337

    darling337 Zelenáč fóra

    Akce sice hezká ale náročnost není střední pro hráče nižších levelů. K tomu ještě jednu věc: To nejlepší na akci je až v 6 kole a bohužel já jsem 44 lvl.(nemám vlčí mák) takže na tajemné sazenice a chlívky nedosáhnu, i když normálně bych to stihla. To od organzátorů akce je trošku nedomyšlený. Mohli alespoň uvolnit nákup takových surovin i nižším levelům.
     
  9. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    S TCH a TS jsem jsem docela spokojen.
    TCH - 1x Vlčí doupě , 1x Holubník , 1x Prasečí chlívek II: Oranžový , 1x Obydlí pro ježky , 1x Výroba angor.. vlny I: Žlutá

    TS - 1x Pistáciovník XL , 1x Delonix královská XL , 1x Strom kiwi XL , 1x Fíkovník XXL , 1x Juvie ztepilá XXL , 1x Delonix královská XXL
     
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Z tajemna 2 lednáčky,ostatní do lišty
     
  11. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Dobré ráno. Odtajnila jsem zbytek chlívků a stromů a krom jedné želvy šlo všechny do lišty.
    Tím akci končím,neb všechno je už splněné a stonek aktivován.
    Děkuji za sousedíkům za škrpále a látku co posílali a čauky při další akci.
     
  12. Lomnička

    Lomnička Rádoby autor

    Z tajemných stromů mě potěšila jen jedna Garcinie. Akční jsem nepropočítávala, chybí ji jen jeden úkol za tři hvězdičky, a zbyde mi asi 2500 korálů. Za to mi chybí ještě nějaké pohorky, ale to asi stihne do konce dopadat. Vypadá to, že akci splním, ačkoli jsem se do toho moc nehnala. Mně už ty akce, zvlášť ty pěstovací dávno neberou. Ale teď kvůli hvězdičkám na prales budu muset trošku máknout. Všem přeju šťastný konec akce a hodně vzácných stromů a chlévů v tajemničkách.
     
  13. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ahojky, tak stonek mám aktivovaný, hodiny taky všechny, na poslední se už nedostanu, ale mám velkou radost z toho co jsem získala, ještě se mi podaří poslední párty lístek:):)
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, mám vše splněno - tedy kromě čísla tři diamant, kde pořád váhám, jestli kvůli třem hvězdám umořit tolik čuníků. No, na to je ještě čas. Ze stromů baha nic, co by zvlášť potěšilo, snad jen nějaké ty xxl UP. Za to z orionu mám želvy i ptakopyska, nemusím podotýkat, že první. Tak mám všechno komplet, neb ledňáček přistál v TCH z minulé akce. Poslední dobou je totiž nekupuji, neboť růžovky mně nenavštěvují a novinky také ne. Tahle akcička byla pohodová, až jsem vypěstoval o 2500 víc korálů, no, jak tu někdo podotkl, byl by to dobrý prodejní artikl. Fakt by mne porazilo, kdyby se ve špinavém, rozhodně studeném Baltu vyskytly korály - jsou jako já. Chtějí teplo a teplou, čistou vodičku. Všechny zdraví a za dárky děkuje Trepifajksl:D:inlove::p
    PS: z párty lístku mám posledního strašáka, tak by to chtělo už jen stonek a tu poslední dekorku - tedy, jestli jich bude zase jen pět a ne třeba deset. T
     
  15. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři přeji hezký a slunečný víkend,konečně mně dopadaly padátka a mohla jsem ,akcičku doděla,napěstováno jsem měla už ve středu večer ,mám i přepěstováno,ale padátka mi nechtěla nějak padat,takže nyní usadit chlívečky a stromečky a uvidíme co se nám z toho vyklube.Jinak akce nebyla špatná ,a dala se pohodově zvládnout.
     
  16. honzi

    honzi Komisař fóra

    Zatím jsem získal polovičku tajemna a vylezlo toto:
    Ovčín oranžový, Vlčí doupě, Obydlí pro ježka, Čapí hnízdo, Rodeo ranč žlutý a Prasečí chlívek oranžový
    Papája XXL, Pitahaya XXL, Tomel japonský XXL, Delonix XL, Kakao XL a Pitahaya XL

    Stáje propadák, stromky půl na půl...
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) dobré dopoledne všem, také já už mám splněnou celou akci, stonek maká, odtajněné stromky na Baha šly všechny do lišty (pistácie a liči), tajemné chlévy teprve "zrají" ... akci v mém levelu (94) šlo splnit bez potíží, zvláště, když málo prodávám a jak jen to jde, tak doplňuji zásoby ve stodole
     
  18. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré ráno, tak u mne TCH jako obvykle -honem rychle uklidit do lišty, aspoň mi RT dává jasně najevo co budu dostávat stále ;). Zde výpis vypadnuvších lukrativních stájí: žluté ovce, pštros, oranž. vraní úkryt, 2x čáp,2x myš, kohout, holub, mýval, ježek, vlk a to jsem si tak přál buď jednu želvu a nebo jednoho ledňáčka. Tak ať se vám daří lépe než mně a hezkou sluníčkovou sobotu všem.
     
  19. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Ahoj všem.
    boty už doskákaly, takže marmelády jsem dostala.
    Prasata jsem tam už taky dala, tak mám tu dekoraci v parku. Teď mi chybí poslední koza a budu mít i stonek.
    Jsem mocinky moc šťastná.

    Chtěla by sem poděkovat všem co mi poslali dárky, i chlívky a stromy. Jste moc moc moc hodní.
     
  20. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Dobré dopoledne.
    Akce se pro mne konečně chýlí ke konci. Zbývá mi posledních 38 škrpálů a to vyskáče raz dva.
    Tak už se začnu chystat na kachňata a jehňata. Hrrr s chlívky na plochu.

    Fofolomyško, všechno jsi zvládla. Jsi moje holka šikovná. Prodávej zvířátka, ať vyděláš nějaké krejcárky.
    A teď honem do kuchyně, musíme vařit oběd, potřebuji Tvou pomoc, protože mám tu sádru na ruce.
    K obědu bude pórková polévka a filé s bramborovou kaší.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.