Akce Horské dobrodružství (29.9. - 5.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Horské dobrodružství ::..

    Prostor pro vaši diskuzi.

    [​IMG]

    Akce začíná 29.9. od 14:00 hod. a končí 5.10. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole.
    Doporučení: než začnete plodiny dodávat a zpracovávat, vždy nejprve zasejte.

    Červený korál (Červený koral)
    [​IMG]
    Základní čas: 5:00 hod.
    Základní zisk: 48 BZ/48 BBZ na Bahamaramě a v Deštném pralese
    Od levelu: 2
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) bude zbylý červený korál vyměněn 1 ks = 4 BZ a 3 kr.

    Při sklizni nám bude vyskakovat na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů...

    Polská látka (Poľská utierka)
    [​IMG]
    Polská látka bude vypadávat jen při sklizni polí a stromů!

    Pohorky (Horské topánky)
    [​IMG]
    Pohorky budou vypadávat jen při sklizni polí a stromů!

    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x pohorky.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Obojí jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Také jej můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] nebo [​IMG] = 2 FL
    [​IMG] nebo [​IMG] = 85 FL
    [​IMG] nebo [​IMG] = 150 FL
    [​IMG] nebo [​IMG] = 200 FL

    Budou potřebné na dodávání do úkolů a na výrobu turistické výstroje.
    [​IMG]
    Turistickou výstroj (Horolezecké oblečenie) vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 40x červený korál, 2x polská látka a 2x pohorky. Základní doba výroby je 10:00 min.
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) bude zbylá polská látka a pohorky vyměněny 1 ks = 5 BZ a 5 kr., zbylá turistická výstroj 1 ks = 50 BZ a 50 kr.

    Dále si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou a to jen, pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý trekingový koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,59 € (nákup přes SMS) nebo 1,99 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    70x červený korál
    25x polská látka
    25x pohorky
    15x superhnojivo
    15x Zuzino superhnojivo
    15x superkrmivo

    Střední trekingový koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 4,99 €
    [​IMG]
    200x červený korál
    75x polská látka
    75x pohorky
    45x superhnojivo
    45x Zuzino superhnojivo
    45x superkrmivo

    Velký trekingový koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    [​IMG]
    400x červený korál
    150x polská látka
    150x pohorky
    90x superhnojivo
    90x Zuzino superhnojivo
    90x superkrmivo

    Nyní víme co nám bude vyskakovat při sklizni a co budeme vyrábět, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme dodávání...

    Ve městě najdeme misi v Družstvu…
    [​IMG]
    1. úkol
    • Stříbrný cíl Potřebný level: 2
      Dodej: 3x turistická výstroj, 40x červený korál, 15x slepice, 20x vejce
      Odměna: 4600 BZ, 1700 kr, 8x superhnojivo, 1x párty lístek, 1x hvězdička
    • Zlatý cíl Potřebný level: 2
      Dodej: 5x turistická výstroj, 80x červený korál, 30x slepice, 40x vejce
      Odměna: 8900 BZ, 3300 kr, 15x superhnojivo, 2x párty lístek, 2x hvězdička
    • Diamantový cíl Potřebný level: 2
      Dodej: 7x turistická výstroj, 120x červený korál, 70x slepice, 80x vejce
      Odměna: 16000 BZ, 6200 kr, 30x superhnojivo, 4x párty lístek, 3x hvězdička
    2. úkol
    • Stříbrný cíl Potřebný level: 10
      Dodej: 5x turistická výstroj, 100x červený korál, 60x okurka, 40x švestka
      Odměna: 2350 BBZ, 1700 kr, 1x pomocníci - kupón na 12 hod., 1x hvězdička
    • Zlatý cíl Potřebný level: 10
      Dodej: 10x turistická výstroj, 200x červený korál, 120x okurka, 50x švestka
      Odměna: 4100 BBZ, 3000 kr, 2x pomocníci - kupón na 12 hod., 2x hvězdička,
      Polská vlajka
      [​IMG]
      co 12:00 hod. 550 BZ/BBZ, velikost 1x1
    • Diamantový cíl Potřebný level: 10
      Dodej: 15x turistická výstroj, 300x červený korál, 240x okurka, 100x švestka
      Odměna: 6500 BBZ, 5100 kr, 4x pomocníci - kupón na 12 hod., 3x hvězdička
    3. úkol
    • Stříbrný cíl Potřebný level: 14
      Dodej: 20x polská látka, 25x pohorky, 100x červený korál, 40x prase
      Odměna: 6800 BZ, 2500 kr, 1x hvězdička,
      nálepka
      [​IMG]
    • Zlatý cíl Potřebný level: 14
      Dodej: 40x polská látka, 50x pohorky, 200x červený korál, 80x prase
      Odměna: 13000 BZ, 5100 kr, 2x hvězdička,
      Lajkonik
      [​IMG]
      co 12:00 hod. 575 BZ/BBZ, velikost 1x1
    • Diamantový cíl Potřebný level: 14
      Dodej: 60x polská látka, 100x pohorky, 300x červený korál, 160x prase
      Odměna: 25000 BZ, 9400 kr, 3x hvězdička
    4. úkol
    • Stříbrný cíl Potřebný level: 34
      Dodej: 8x turistická výstroj, 50x červený korál, 120x kapusta, 200x třešně
      Odměna: 8500 BBZ, 6400 kr, 12x Zuzino superhnojivo, 1x hvězdička
    • Zlatý cíl Potřebný level: 34
      Dodej: 16x turistická výstroj, 100x červený korál, 240x kapusta, 400x třešně
      Odměna: 17000 BBZ, 12000 kr, 24x Zuzino superhnojivo, 2x hvězdička,
      Varšavská Mořská panna
      [​IMG]
      co 12:00 hod. 600 BZ/BBZ, velikost 1x1
    • Diamantový cíl Potřebný level: 34
      Dodej: 30x turistická výstroj, 200x červený korál, 400x kapusta, 600x třešně
      Odměna: 27000 BBZ, 20000 kr, 38x Zuzino superhnojivo, 3x hvězdička
    5. úkol
    • Stříbrný cíl Potřebný level: 40
      Dodej: 40x polská látka, 50x pohorky, 180x červený korál, 100x houby
      Odměna: 13000 BZ, 5000 kr, 1x mrkvovo-jablečná směs (bonus: +2 ks ze sklizně plodin, trvání: 18 hod.), 1x hvězdička
    • Zlatý cíl Potřebný level: 40
      Dodej: 80x polská látka, 100x pohorky, 360x červený korál, 200x houby
      Odměna: 26000 BZ, 10000 kr, 2x mrkvovo-jablečná směs (bonus: +2 ks ze sklizně plodin, trvání: 18 hod.), 2x hvězdička,
      Wawelský drak
      [​IMG]
      co 12:00 hod. 600 BZ/BBZ, velikost 1x1
    • Diamantový cíl Potřebný level: 40
      Dodej: 160x polská látka, 150x pohorky, 500x červený korál, 300x houby
      Odměna: 42000 BZ, 15000 kr, 4x mrkvovo-jablečná směs (bonus: +2 ks ze sklizně plodin, trvání: 18 hod.), 3x hvězdička
    6. úkol
    • Stříbrný cíl Potřebný level: 55
      Dodej: 10x turistická výstroj, 220x červený korál, 80x koza, 300x vlčí mák
      Odměna: 9000 BBZ, 7000 kr, 2x podivuhodný bahama strom "Tortuga" 2x podivuhodný výběh "Fénix", 3x hvězdička
    • Zlatý cíl Potřebný level: 55
      Dodej: 20x turistická výstroj, 440x červený korál, 120x koza, 600x vlčí mák
      Odměna: 18000 BBZ, 13000 kr, 4x podivuhodný bahama strom "Tortuga" 4x podivuhodný výběh "Fénix",
      řada na magickém stonku
      [​IMG]
      Kouzelná moc: jednorázový bonus 4200 BZ, 3200 BBZ, 3000 kr, další aktivace 12:00 hod.
    • Diamantový cíl Potřebný level: 55
      Dodej: 40x turistická výstroj, 880x červený korál, 180x koza, 900x vlčí mák
      Odměna: 29500 BBZ, 22000 kr, 6x podivuhodný bahama strom "Tortuga", 6x podivuhodný výběh "Fénix", 3x hvězdička

      Co je potřeba:
      4370x červený korál, 400x polská látka, 475x pohorky, 169x turistická výstroj (= 6760x červený korál, 338x polská látka, 338x pohorky), 115x slepice, 280x prase, 380x koza, 140x vejce, 420x okurka, 760x kapusta (kel), 600x houby, 1800x vlčí mák, 190x švestka, 1200x třešeň

      Co můžeme získat:
      155300 BZ, 121950 BBZ, 148400 kr., 53x superhnojivo, 74x Zuzino superhnojivo, 7x párty lístek, 7x pomocníci - kupón na 12 hod., 7x mrkvovo-jablečná směs, 12x podivuhodný bahama strom "Tortuga", 12x podivuhodný výběh "Fénix", 36x hvězdička, nálepka, Polská vlajka, Lajkonik, Varšavská Mořská panna, Wawelský drak, řada na magickém stonku
     
  2. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.
    Tak jsem pročetla a že bych jásala nad akcí radostí,to tedy nejásám.Opravdu zas na jedno brďo. V odměnách chybí SK-to já beru vždy a jsem za ně ráda.
    Takže budu plnit jen to co se mi hodí a některé části úkolů vynechám.Opět tajemničky-z těch mám stejně vždy odpad,ale stejně zkouším štěstí-nemusím za ně alespoň platit. Dost vypadávátek je potřeba.Minule to nepadalo,teď to asi nebude o nic lepší.
    Škoda že vlajka není květinová,ale jedna stará už mi vlastně v parku leží.
    Takže vzhůru do akce a hodně zábavy.
     
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Když ne Korálový útes, tak aspoň Červený korál xD
    1800 Vlčího máku - nooo, to není zrovna málo. I těch koz je potřeba dost, takže na to, že je akce střední, tak nechtějí jablka, to je trošku divný :p
    Doufám, že mi to půjde pěkně od ruky, když akci budu plnit asi tak 200 metrů od hranic s Polskem xD
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A mně se Horská akce docela líbí. Akčního kvítí cca 10 tis. není až tak moc, je to pětihodinovka, tak to bude docela i přibývat a odměny - řádek už při kombajnu neřeším, takže nyní jsem i za něj ráda, mnohým kdo nekupují pomocníky udělá jistě radost 7 kuponů pomocníků na 12 hodin, MJS sice nikdy není dost, ale už je i z řádku, mohla být za odměnu jiná marmoška, ale jak se říká, darovanému koni na zuby nekoukej. A tajemnice - no hlavně aby se vyklubal alespoň jeden pořádný strom a jeden pořádný chlívek.

    Poděkování jistě zaslouží také včasné zveřejnění.

    Krásné volné pondělí všem, kteří dnes nemusí být v práci [​IMG]

    P.S. Teď mě "trklo", ona akce začíná vlastně zítra, takže zveřejnění je v normálním předstihu. Takže hlavně zítra ráno nesklidit ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/9/15
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce mě zaskočila poměrně vysokým množstvím potřebných věcí, ale naštěstí všeho mám dost kromě prasat, koz a třešní. Nakoupil jsem třešně, několik prasat a koz, takže mám třešně komplet, ale prasata a kozy budu dodělávat v průběhu akce, protože cena na trhu je poměrně vysoko. Jelikož se může pěstovat na všech plochách, kde dáme pole, tak můžu 1 - 2 plochy vyhradit na zvěř a na zbytku pěstovat. Prasat chybí zhruba 50 a koz 150, takže to bude za ,,chvilku" hotové ;). Po akci tedy bude přestavení farmy zase na zvěř a v menšině budou stromy a pole :).

    Co se týče odměn, tak je to klasika. Tajemna mě moc nenatěšila, protože vše z toho mám kromě pásovce a ten je až za fénixem ve vahách :p. Stonek je dobrý a kombinace BZ/BBZ/kr se mi líbí :). Mletí zabere taky dost času, takže se budu snažit udělat dobrou přípravu na akci, ať to napadá a rychle napěstuji na turistickou výstroj, no a potom už v klidu na zbytek úkolů.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja do akcie idem všetko mám a ešte čo to predám na trhu,lebo ja mám na plochách stromy,zvieratká a tiež sadím.Tak že takéto akcie ma nezaskočia.Som rád že sa bude dať sadiť aj v pralese a nebudem musieť schovávať nič to ja ee.
     
  7. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::)Ahoj farmáři,je toho sice malinko hodně na dodání, ale do akce jdu,nakonec jako pokaždé,štěstí přeje připraveným..
    Vždyť je to zase změna..
    Přeji všem hromady padátek a hodně úspěchů,jdu na přípravu..
     
  8. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Do akce jdu, ikdyž těch prasat, koz a vlčího máku je dost. :p (aspoň pro mě :D)
    Přeju hodně štěstí už dopředu. ;)
     
  9. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Dobrý!!! Už se těším, kromě prasat mám všeho tak akorát, čuníky dopěstuju. Teď hlavně, aby vypadávátka vypadávala tak , jak mají, t. zn. v hojném počtu. Jdu na prasata... vlastně - čuníci se nepěstují, ale chovají !!!
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak v těch pohorkách to bude vážně horské dobrodružství:D
    Na dodání mám všeho dost, zkusím napěstovat červený korál a někam se dohrabu...

    čarodějka007: správně i nějaký taneček by mohl být :)
     
    Naposledy upraveno: 28/9/15
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    To nejsou pohorky, ale nějaký sandály nebo co ...... o_O
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Pitrýsek47 když v těch botičkách budeš pást kozy na horské louce, tak to půjde - ono uhlídat 380 koz a běhat za nimi není jen tak
    ...a koukni na ten pracovní oděv se slušivým límečkem, žádná turistika, makat budeme xD
     
  13. hansicek

    hansicek Expert fóra

    poprosil by som pre slovakov doplnit/upresnit
    kapusta (cesky) v popise akcie je mysleny kel po slovensky? lebo slovaci maju aj cervenu kapustu v plodinach, tak aby nedoslo k zbytocnym nedorozumeniam a vydavkom v priprave na akciu

    aj mna to zo zaciatku na prve precitanie zmiatlo, aj ked o tejto slovensko ceskej prekladovej rarite viem, tuklo ma to az pri prechadzani trhu ze kapusta cena nezmenena a kel 3-nasobna oproti normalu
     
  14. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Buď horkou jehlou spíchnuto nebo týmtéž přeloženo. Požadavky na suroviny opět nehorázné. Howgh.
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Koukám, že si Bbowling nestěžuje na množství odevzdávaných rostlin, zvířat a produktů. No po tom co jsem viděl jak zastavěl okolí Šestajovic sklady pro své pěstitelské úspěchy se už moc nedivím. Jen jsem zvědav jak dlouho mu to vydrží, když pro samý sklad už nemá kde pěstovat :D .
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já asi budu raději místo pohorek sbírat krpce, místo turistické výstroje budu vyrábět kroje, ale jinak vlastně budu akci plnit tak, jak se má... :)
     
  17. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Akce docela náročná na dodání z naší stodoly, dost mi toho chybí, tak uvidím co udělám to udělám ;)
    ale velké plus za dekorace a stonek už ve zlatém úkolu :D
     
  18. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    vidim, že kozy a čuníky budu muset nějak vypěstovat, ale snad se zadaří. příjemné nic nedělání v pondělí přeji všem farmářům
     
  19. tlapka

    tlapka Pisálek fóra

    380 koz - no už alespoň vím, co je to STŘEDNÍ obtížnost :p
     
    ell1956, Lišiak-Vuk a evainfo tohle ocenili.
  20. .hihinka.

    .hihinka. Pisálek fóra

    akce mám ráda je to dobré zpestření i čas sklizně je ucházející jen mě docela překvapily odměny peněz by mohly dát víc jsem člověk co rád utrácí tak jich nemám nikdy dost takže 148400 kr není opravdu nic moc.V odměnách by se ještě mohly trochu polepšit 8)
    ale jinak přeji všem nadšencům pěkný den a zábavu :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.