Soutěž Hopsátkovo mistrovství / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroušek49 u této soutěže nejsou zveřejňovány průběžné výsledky, tudíž je potřeba vyčkat až na finální, které by měly být k dispozici do konce tohoto týdne. Nicméně někteří hráči se o své nejvyšší skóre podělili v diskuzi k akci Barvonosná past.
     
  2. Jaroušek49

    Jaroušek49 Rádoby autor

    díky za odpověď
     
    Dob tohle ocenil(a).
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Casey, GRATULUJEM;), rada Ťa vidím, mohol by si sa častejšie ukázať,
    a gratulujem aj nám všetkým;), Kaolínovi to zrátam nabudúce8):D;)
     
    tenista99, kaolín11 a duna.duna1 tohle ocenili.
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Bréééé ráno všem,
    i když jsem se mezi umístěné nevešla, musím pochválit organizátory - toto byla moc fajn soutěž, spojená s akcí na farmě, takže časově nenáročná, ceny úžasné - když bude takových více, bude to skvělé.
    Všem umístěným moc gratuluji a těším se na příště.;):)
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já také moc děkuju za tuto soutěž dohromady s tím že minihra mě opravdu bavila jsem si to moc užil a snažil ve finále nebýt předposlední den té dobré kombinace tak by mi 238 nestačilo asi ani na 50. místo :D Takže 10. je moc fajn :)

    Samozřejmě moc gratuluju @Casey27 a jak píše @DANKA722 dlouho si nebyl vidět tedy mohl by ses někdy ukázat :p A samozřejmě moc gratuluju všem :) I těm co se nevešli :)
     
    danielka0000, spuntka a DANKA722 tohle ocenili.
  6. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Taky moc gratuluji vítězi @Casey27 , všem ostatním blahopřeji ;) Mám velkou radost z druhého místa, tahle akce byla prima a moc mě bavila, díky za ni :)
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    gratulujem všetkým umiestneným, od najvyšších priečok až po posledné bodované miesto :D
     
    danielka0000, duna.duna1 a tenista99 tohle ocenili.
  8. hospodyň

    hospodyň Zelenáč fóra

    Dobrý den. Velice mne překvapilo, že jsem se umístila na tak pěkném místě. Byl to jeden takový výsledek. Pak jsem měla 240, 216 a méně. Moc děkuji za dárky, které potěšily. Gratuluji také ostatním k umístění. Všechny zdravím. hospodyň
     
    vladca a danielka0000 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Všem zůčastněným gratuluji!!:)
    DANKA722
    Příště je potřeba zabrat hned od začátku a nelelkovat!!;)xD
     
    vladca, DANKA722 a danielka0000 tohle ocenili.
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Taky všem gratuluji.Akce opravdu byla pěkná a bavila mě.
     
    vladca a kaolín11 tohle ocenili.
  11. vavovi

    vavovi Stará škola

    Ahoj,
    odměny jsou odeslány. Všem výhercům gratuluji