Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak mě padlo 37 nůžek, a to prosím z karafiátů a ibišku na BAHA, na lesní mýtině výrobny + TS, stromy TS a XXL, snězeno: cukino-jablečný koláč, sladká marmeláda z růží a mrkvový chleba, aktivace stonku na bonus TS stáje a vraní strom. Takže u mě velká bída a obrovské zklamání.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ať máte srovnání: 45 ks, snězeno 0 "buchet"
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    padlo mi jen 48 nůžek tak jestli denně kol 50 měla bych stihnout;) a to jeden den nebudu na PC..
     
  4. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Žádná hitovka teda, 35 nůžek, budu sbírat ještě jednu plochu , ale i tak...
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mám osmero nůžek z jedné plochy špaldy a dvou ploch karafiátů, heč.
    Kam na ty nůžky chodíte?
    :D
     
  6. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky všichni Mám 39 padátek ;) Na to že jich je potřeba jen 250 tak jich mám na první sklizeň hodně.
    A utažené to není jen to přizpůsobili potřebným nůžkám do úkolů.
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Já také jen 48 nůžek.Asi utáhly kohoutky když je těch vypadávátek poměrně málo.Ale stihnout by se to mělo dát v pohodě
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Z první sklizně nijak moc vytuněné farmy 41 nůžek. Aspoň máme na co nadávat :D. Co jsem si všiml, skoro to nepadá z chlívků, celá jedna plocha stájí a výroben - 2 ks...

    Aspoň jsem splnil první 4 úkoly, na které není skoro nic potřeba (jen zásoby ze stodoly). Kdy se člověku poštěstí mít něco hotové minutu po začátku akce ;).

    ekanagi - "přizpůsobili potřebným nůžkám" znamená utáhli kohoutky, ne? :)
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Když to padá hodně, řve se tady že to není možné, když to padá málo, je to okamžitě obrovské zklamání xDxD
     
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No to je tedy fofrník,to je jak po třetím čísle,hnus velebnosti.
    Než to kombajn sklidí tak mu dojde naftaxD:cry:
     
  11. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Tak já mám 204 nůžek. Stačí tedy jen nasázet kvítka :)
     
  12. samec

    samec Magnát fóra

    To je ubohost vypadávátek! RT škrtí kde může---např. asi 110 pidipolí na Baharama pralesu zasázených 10h zázvorem + 23 XXL stromy + Panda a Velbloud-- výsledek 3ks Nůžek! To až tam zasadím jenom tu 5h akční rostlinu,tak nevypadne snad nic!! A vůbec měl jsem Karafiát ,který je skoro 19h .-dost zvířat a výsledek je 28ks celkem---to bude bída s nouzí......:oops:
     
  13. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mě padlo 30 nůžek, tak asi pohoda, uvidím, ja to bude padat z akčních, jinak pár úkolů splněno:)
     
  14. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    43x nůžky, z 80 výroben - 10 kousku a z 200 jabloní 16, tak nevím, uvidíme :D
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Pro začátek 100 nůžky ;)
     
  16. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    U mne 37 kusů nůžek a to už jedny přiletěly jako dárek :)
     
  17. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Já mám pouze 7ks nůžek z dlouhodobých rostlin, výroben, chlívku a stromů, ale zajímalo by mě proč je v jednom z úkolů místo ikony slepice ikona kurníku, když jsem se na to podíval myslel jsem si že mám dodat 100 kurníků.
     
    blondmary a myš59 tohle ocenili.
  18. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    10 kousků štípaček...ale na sklizenou farmu z myší asi dobrý. Akci vynecháme, ráno byl nechán zcela jasný vzkaz že nee, nikdo by nesklízel. Hodně štístka a já s touhle super rychlou farmou pádím pryč. Hezké jarní svátky všem.
     
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Nakonec jsem ráda, že jsem tak nějak farmu na akci připravila, že jsem všady měla stromy. Ze sklizně jsem získala rovných 100 padátek, oproti jiným akcím je to sice bída, z akční to bude určitě ještě horší, ale nakonec to napadá snad většině hráčů. I když ty s nižším levlem budou mít možná i problém. Asi to chce nenechávat na noc akční a dát co nejdelší plodinu, aby z toho něco napadalo, a aby zbytečně nebyly tentokrát prostoje.
    P.S. a někdo tu psal o rychlosti farmy. Ano i já měla ten samý problém po začátku akce. Dokonce jsem se nemohla chvíli ani po aktualizaci přihlásit ....
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak já měla na BAHA stromy, na lesní obr stromy + obr stáje a na všem ostatním stáje a výrobny = 75 nůžek, zahrádku jsem začala prohledávat, čekám na kvítka
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.