Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré poledne, no vypadá to, že bude v poklidu během 5ti dní napěstováno, ještě uvidíme padátka, je jich nějak podezřele málo. V průměru na první sklizeň mívám cca kolem 150 padátek, tak uvidíme dnes, jaký bude poměr. Asi oželím 12tis krejcarů na stonku a dekorky si dám na ostrov (bohužel jsou jen jedny), to vejcové dělo mně bere. Tak ať se nám všem daří. Samozřejmě, ať se daří i v reálu nejenom ve hře. Hezký den
     
    blondmary, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem si vcera vecer overil, ze kdyz neco ukazou az za 5 minut, tak si na to vzpomenu za 5 hodin... vypsal jsem si co je potreba, podivil ze tak malo, nastval se na neplodny stromy-modrasky a zasadil na rano i s hnojem...
    No rano jsem sklidil a po nadavani dal taricky, takze to je veskera priprava... bud to bude padat hodne malo nebo normalne, pak je to jedno... uvidime ty co maji lepsi den nez ja vcera :)

    Tak cvicne takhle :
    Vypadavat ma 42 nuzek/den, v tuto chvili ma byt 0 (nebo chybet 250 ), mam 0 (chybi 250 ), mam 0% hotovo.
    Stav velililii : idealne 0 kusu (2500/den ), mam 0 z 15000 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 144 hodin.
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Taky jsem se včera divila,že těch nůžek je nějak málo,jestli nezapoměli dát před dvojku-jedničku.Po zapnutí suma je stejná-hurá,hurá.
    Je 13.03 za hodinu se vrhneme na pole a pojedeme jako po másle.
     
    petaM2001, eleanorelik1 a evainfo tohle ocenili.
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To se nasmějeme, až budou padat nůžky v počtu 2-3 na jednu sklizeň růží :D
    Jinak stále ještě nikdo nehlásí hotovo? ;)
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kiki, všichni se drží zpátky, neb mají ohled na naše hráčské nervy. Ovšem, úderem 14.05 už to určitě bude lítat, jako balónky na 1.máje... :D:);)
    Díky tomu mizivému počtu nůžek, jsem napnutý jako kšandy, kolik toho padne na naše latifundie.:p:p:music:
     
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Teším sa na akciu a tentokrát, keďže budem mať viac času, idem do toho s plným nasadením. ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/3/16
  7. Floutek80

    Floutek80 Rádoby autor

    Hm, tak po první sklizni 55 nůžek, normálně mívám tak přes 200, takže odtud vítr vane...
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak jsou stavidla skutečně trochu přiškrcena. Už to padá, ale jako sníh na českých horách v posledních letech :cry:.
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Sice je požadavek "jen" 250 padátek, ale je to pěkně utažený :-D Asi nebude akce pro nízké lvl... nebo to mám jen já?

    EDIT: Tak už vidím a odpovím si .... nejen já. Nakonec jsem z toho vyždímal 148ks, ale co mě víc dojímá je rychlost Farmy po spuštění akce ,-D
     
    Naposledy upraveno: 24/3/16
  10. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Nějak chyběla informace, že z 30 000BZ za stromy vypadne jen pár nůžek a za pole, která dala o 1/3 méně bodů padne o půlku víc nůžek....., že plná plocha stromů na BAHA mi dá jen 6 nůžek.....n o nevadí, však ono to snad napadá....jen mě teda opravdu zaujal ten nápadný nepoměr.

    Tak jsem to ještě vypsala:
    HL: plná plocha karafiát na pohopolích: 25ks(normálně 44ks)
    divoká: plná plocha stromů 30000BZ- 11ks
    mýtina:chlívky a karafiáty, cca půl na půl 13ks
    plná plocha BAHA přidaná nedávno: stromy-žádné plívy-7ks
    BAHA hlavní plocha: zázvor a pár stromů-7ks

    No opravdu zajímavé.....
     
    Naposledy upraveno: 24/3/16
  11. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Hlásím 21 padátek...síla :)))
     
  12. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Hezké odpoledne, no nůžky nepadají - normálně mívám cca kolem 150 padátek a nyní jen 30 nůžek, čili 20% normálu. No tak to bude zajímavé. Jen pro zajímavost, 164 polí zázvoru=3x nůžky.
    Edit: tak jsem přepočítal - vypadlo mi 12% nůžek, minulou akci to bylo na první sklizeň 14.06% , takže je to upravené jen na počet padátek při této akci, tak to dáme :D
     
    Naposledy upraveno: 24/3/16
  13. flexka

    flexka Hrabě fóra

    ze stájí a výroben olemovaných stromky 31 nůžek, no to jsem ještě nežrala...
    uvidím, jak to půjde z mrkve, kterou teď točím do úkolu, třeba líp?
     
  14. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak borci, kolik toho máte v nůžkách? Moje farma vyplivla 88 kusů, bez velkého snažení. Příprava byla jedině v tom, že jsem včera vůbec nestihla sklidit, takže jsem měla vlastně jen přerostlé stromy :)
    Akci nehodlám nijak hrotit, takže až to bude, tak to bude.

    Veselé Velikonoce Vám všem ;)
     
  15. babuš2010

    babuš2010 Pisálek fóra

    Jo je to tak, padátka jsou utažený o víc jak polovinu.
     
  16. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    U mňa pri (ne)príprave padlo 66 nožničiek :p
     
  17. gazdinkaJ

    gazdinkaJ Pisálek fóra

    padá slabo, ale mohlo byť aj horšie :-D ešte počkám, čo dá bahama
     
    petaM2001, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  18. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    je to utažené velmi, plná baha stromů, plný les stromů (těch nejhodnotnějších + obrstromy), zbytek Lilie a jen 35 nůžek... Zkusmo jsem dala 10 pohopolí s karafiátama a SH a zatímce normálně by vypadlo 10 ks, tentokrát jen 5... tak nevim co si myslet :)

    EDIT: investováno dalších 44 SH a potvrzena 50% úspěšnost
     
  19. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Padá to mizerne a Čarovné stromy nedali vôbec nič.


    Tak pozerám, že sa máme vracať na začiatok a kontrolovať ... xD
     
    Naposledy upraveno: 24/3/16
    petaM2001, eleanorelik1 a evainfo tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Papula163 - kouzelné stromy tentokrát nic nedávají

    "Jen" 50x nůžky :music:

    A farmě se dnes vůůůůbec, ale vůůůůbec nechce pracovat :oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.