Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dzitkad

    dzitkad Pisálek fóra

    Tak akce úspěšně dokončena, zbylo mi asi 10 vypadavátek, ale ty tajemné stromy a výběhy nic , pořád mi chybí labuť, vydra, los, dřínový květ a mangostan
     
  2. kooketaa

    kooketaa Pisálek fóra

    Já moc děkuju za akci Obchodovat a darovat, že probíhá nyní. Na poslední chvíli jsem dnes dopěstovávala plodiny. Kolem půl 2 se povedlo. Protože jsem byla v práci a spěchala, nesplnila jsem jeden úkol na který jsem vše měla, jen ho přehlédla. Zjistila jsem to až doma, že nemám zakopaný poklad. Nic se mnou nebyla, skoro jsem to :cry:, pak mě ale napadlo zkusit hledat v nabídkách této akce. A povedlo se. Jupííííí. :inlove:
     
  3. 40jannka

    40jannka Zelenáč fóra

    Ahojky, tak já jsem dnes tak naštvaná, až se mi chce bulet. Ráno mi svitla naděje, že bych mohla zase po delší době dodělat celou akci a co čert nechtěl před devátou nám vypadl internet a naskočil až před chvílí. no, na mrtvici. Vyplácala jsem celý zbytek SH a k ničemu. Achjo :-(.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  4. fefu123

    fefu123 Pisálek fóra

    Ahoj, ahoj. Aj ja mám akciu dokončenú a to vďaka darčekom, ktoré ste mi zaslali. Veľmi pekne ďakujem a idem dať tajomné stajne, možno niečo pekné vypadne:music:
     
    axamík tohle ocenil(a).
  5. soraki

    soraki Zelenáč fóra

    Hlásím,že jsem akci nakonec úspěšně dokončila,teď ještě něco užitečného z tajemnic ...
    Mooooc děkuju těmto úžasným farmářům : mazulu,Idivacka,tetaagata,-vilkindova1-,starejwylys,bures1298,sulc98,stonek,babina44,jinulka a hlavně majat (snad jsem na nikoho nezapomněla)
    Jsou to super farmáři,kteří nelenili, pomohli i v poslední den akce a poslali tolik potřebné nůžtičky.
    Ještě jednou dík, soraki :)
     
    spuntka a kiki2305 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.