Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Ahoj,akci mám od pátku hotovou a ve stodole 137 nůžek navíc.Teď to padá i z brambor :)
     
    evainfo, blondmary a kometak96 tohle ocenili.
  2. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    šalát, chtěla jsem ti pomoci, ale nemohla jsem Tě dostat do adresáře dárků.
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  4. L.herečka

    L.herečka Zelenáč fóra

    Veríte na náhody? Ja nie. Čo sú to za náhody ked 30 hráčom z tajomných sadeníc a tajomných chlievov sa vykľujú samé jablone, hrušky, slivky a orechy, a stajne ani nehovorím, kurín, ovčín, králikáreň- Sme kamarátky, píšeme si a sú to aj deti, čo sú to za zázračné náhody, alebo je to preto, že týmto babkám a detom pomáham?
    Prečo to robite ?
     
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj L.herečka,
    to co popisuješ je nesmysl. Z tajemniček nemůže vypadnout obyčejný strom, max. ve verzi XL, XXL. U chlívků nezískáš ani žlutou variantu. Další věc je způsob pomoci, věřím, že máš dobře přečtené VOP a víš, co se smí a nesmí.
     
    dadunek, farmík84 a fgs001 tohle ocenili.
  6. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    akce se mi nedaří prottože mi chybi 2500 akcních rostlin a mam to stihnout za 6 hodin měli to prodlouzit na ještě 12 hodin
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pokud máš otevřené všechny plochy (je jich 5), tak z nich vše vybourej, všude dej minipolíčka a za čtyři hodiny s vodou a hlavně MJS to v pohodě máš.
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj hullk1,
    asi jsi nezvolil nejvhodnější taktiku pěstování. Pro mě byla největší pomoc, když sem někteří hráči dávali přehled, kolik má pro tu danou chvíli být i plodin, i vypadávátek. Díky tomu jsem byla v klidu, nestresovla se, ale kdybych viděla, že mi chybí hodně, zapracovala bych na nápravě rozhodně dříve, než pár hodin před koncem.
     
  9. _Lucka20_

    _Lucka20_ Zelenáč fóra

    cauky tak to asi nestihnu ,je to pekná akce ale bez kombajnu a malych políček se to nedá stíhat,no aspon jsem získala nějaké výhry.co už.
     
    skalara.v, b.jana a evainfo tohle ocenili.
  10. yky01

    yky01 Zelenáč fóra

    Akce dobrá, jen to padání .....chybí pár nůžek ;) Díky všem za pomoc
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Myslím, že Lucka20 uhodila hřebík na hlavičku - bez kombajnu a pidipolí to bylo skutečně obtížné. Jinak se to opravdu zvládnout dalo a to píšu z pohledu hráče, který začal vloni na podzim, takže většinu zde zmiňovaných vymožeností (obr stromy, JC, kaštánky, vyšlechtěné kdeco :p) buď ještě nemám anebo nikdy ani mít nebudu. Celou akci jsem projela pouze s vodou a MJS a na rozpěstování použila, ať nežeru, asi 100 SH (získané v akcích nebo na kole).

    Doporučuji všem stažení Farmsčotu - ne, že byste si nedovedli spočítat sami, ale ta zelená barva, která říká, že plníte v pohodě, je opravdu uklidňující :D
     
  12. b.jana

    b.jana Pisálek fóra

    Super akce!!!!!Ze začátku jsem myslela že ji nestihnu celou ale nakonec se povedlo.Mám s toho velkou radost.:DTakže děkuji RT a doufám,že podobných akcí bude víc.
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  13. monarcha.

    monarcha. Zelenáč fóra

    Jupí, jupí a ještě jednou jupí, mám dokončeno a mám z toho obrovskou radost. Chtěla bych ještě jednou ne-li tisíckrát poděkovat všem, kteří mi zaslali nůžky potřebné k dokončení. Hezký den a příjemnou hru všem
     
    Kuca16, dadunek a sisinka tohle ocenili.
  14. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    díki za akci nic moc chybělo stále stejná akce na stálo 2 akční otevření a 2 hodyni není nic moc protože taky potřebují zásoby zvířatkúm a akce zvířatka zas sk a nehodlám bourat obydlí jinak bych zapoměl co mám dodávat.:(-.-
     
  15. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Všem přeji hezký den,
    akci se mi povedlo dokončit, i když to chvílemi vypadalo velmi bledě. Moc děkuji všem sousedům, kterí mi poslali nůžky, byla to tentokrát veliká pomoc.
    Z tajemných výběhů a stromů mi nic, co bych neměla, nevypadlo - nevadí, třeba to časem budou raritní kousky ;).
    Byloto napínavé až do konce. Děkuji za akci a už se těším na další o_Oo_Oo_O.

    P.S. Dají se akční věci poslat i hráčům, které nemám za sousedy nebo přátele?
     
  16. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Mám to stejně, zoufale jsem čekala na každé padátko a bála se, že to nedám kvůli nim, a nakonec mám skoro 100+ za 1,5 dne po splnění :) Adrenalin prostě musí být, jinak bycjhom se nudili :)
     
    sisinka a fgs001 tohle ocenili.
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak akci hodnotím kladně, myslím si, že nářky po 1.dnu akce že to nepadá a kouzelný strom že nedává co má, byly naprosto zbytečné a to dokazuje i fakt, že mám nůžky ještě na jednu akci. (bez skleníku);)

    [​IMG]

    Přeji těm co ještě plní hodně úspěchů.
     
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Už jsem psala, že si nemyslím, že by to po ukončení akce padalo víc. Když jsem se teď podívala na konečný stav, tak bych řekla, že to dokonce padalo méně. Za necelé tři dny jsem měla 250, za čtyři dny a pár hodin "jen" 239. Své udělala první sklizeň, která je vždy jakoby navíc, proto je dobré před akcí farmu připravit.
    Konečný přebytek: [​IMG]

    Kombajn, minipole a MJS je při požadavku 15 000 a více kusů akční plodiny skoro nezbytností, ovšem jsou farmáři, kteří to zvládnou i na pohopolích nebo na omezených plochách. To už je ale věcí strategie každého hráče.

    Také mi přijde trochu úsměvné, že v předchozích akcích byl údiv, k čemu že jsou zdvojené dekorky, no a když nejsou, údiv je tu zase. Ono se říká - kdo se diví, je mu divno, kdo si hoví, je mu "exkrement". Tož si hovme, jaro je tu :-:music:
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Gabraia - v poště napiš tomu, co mu chceš poslat zprávu, pak si tu odeslanou zprávu odfajfkni a nabídne se ti přidat mezi přátele, dáš ano a už mu můžeš poslat dárek ;)
     
    Gabraia tohle ocenil(a).
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    No jo zdvojené dekorky v předchozích akcích jsou vcelku na nic-možná za rok půjdou měnit při O-D- ale kanon na vajíčka jsem si nechala taky do včera na hlavní louce, moc se mi líbilo jak krásně střílí vajíčka a to volské oko nemělo chybu. Na stonku to bohužel nestřílí. Škoda,že na stonek nejde vrazit jiné dělo. Modré ufo mám pořád na farmě i když zabírá jedno minipole:p;)
     
    kometak96 a tydýtková tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.