Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj pralinka10,
    máš opravdu otevřeno vše uvnitř ohrádky, i vyzvednuté vajíčko (č.9)?
    [​IMG]
     
  2. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím, tak akci jsem taky dokončila, sazeničky a chlívky si nechám jako překvapení na horší časy. Dostalo mi, když mi z pole vyšlechtěných růží padly jedny nůžky a z pole z lipnice jich padlo 6xD Asi to záleží na počasí;)
     
    evainfo, marcelinos32 a Lyzarka tohle ocenili.
  3. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Zdar...akci jsem dodělal v sobotu večer, nůžek mi přebývá 218, tedy to -podle mě- padá pořád stejně.... Akce celkem nudná a velmi nenáročná, ale to bylo fajn, protože bylo hezké počasí a člověk nemusel pořád čučet do počítače, že....
     
  4. myskacarodejka

    myskacarodejka Rádoby autor

    Ahoj farmáři, akce byla pohodová ale vše, co se stromů a stájí týká, všechno šlo do lišty. Ani labuť,fakt nic. Takže v podstatě jen plný stonek.:p
     
    myš59, evainfo a marcelinos32 tohle ocenili.
  5. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Akce docela dobrá, nebylo na ni moc času, byli jsme na velikonoce pryč, takže možnost sklízet jen ráno a večer.. Ale z TS mám vydry, což je úplně super.
     
  6. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

    Tak teď jsem sklidila a pouhé 3 nůžky na celou farmu,včetně Baha:cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. Flyfirepanther

    Flyfirepanther Rádoby autor

    Tak nůžek už mám plno a už nepotřebuji. Za to ze sazeniček se zrodilo jen nektarinka a garcinia. Ze stájí, které nejvíc potřebuji (vydra a labuť) se nezrodilo vůbec nic, co by stálo za řeč. Tak jsem asi dělal akci jen pro tu fazoli???? Škoda promrhaného času.:cry:
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  8. barapo

    barapo Zelenáč fóra

    dobrý mangostan a jeden pásovec navíc se na výměnu taky hodit bude. tedy žádný zázrak.............krtků, kohoutů a ježků už mám tolik, že to za chvíli ani stodola nepobere :p
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  9. Coruska

    Coruska Aktivní autor

     
    myš59 tohle ocenil(a).
  10. gibi75

    gibi75 Pisálek fóra

    No ja akciu nestíham urobiť :cry::cry::cry: Cez veľkú noc som nemal prístup k počítaču lebo syn hodil autičko do obrazovky na notebooku a rozbil ju a musel so ho dať do opravy. No a za cca 3 dni čo mam možnosť byť na PC nie je možné nazbierať 160 nožníc. :cry: No proste je to smola.
     
  11. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Tak konečně snad i ty nůžky napadají, už jich zbývá asi 7. Stonek tentokrát nebude, ale aspoň si užiju vajíčkového kanonu :)
     
    evainfo a blondmary tohle ocenili.
  12. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    taky jsem se nedočkala vydry nebo labutě snad příště, ale při mé smůle nevěřím..
     
    evainfo a blondmary tohle ocenili.
  13. drobček1958

    drobček1958 Pisálek fóra

    I já mám hon na vajíčka splněnxD i když to vejce jsem vůbec neviděla jako jiné roky, kdy se zajíček krmil a dostávali jsme za to vajíčkovou odměnu ..........jinak akce dobrá i odměny hezké . :)A poděkování všem co posílali nůžky;)
     
    evainfo, blondmary a duna.duna1 tohle ocenili.
  14. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Né,že bych si stěžoval,ale ze tří polí bavlny 32 nůžek to je fakt už síla.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Kwaja tohle ocenil(a).
  16. -mamima-

    -mamima- Rádoby autor

    veľmi dobre chápem, tiež nič, nechápem že niekto može mať v sobotu dokončené, akože fakt nechápem .... ale ok, berem to ako hru, ale ma vytáča to, keď povie niekto, že nudáááááá
     
    evainfo a -mariemk- tohle ocenili.
  17. Kwaja

    Kwaja Zelenáč fóra

  18. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Z tajemných stájí labuť vypadly 2x žáby, holub a čáp. Nasadila jsem tajemnice Safír tak jsem zvědavá co vypadne z nich, jestli to bude taky taková bída:cry:Jinak akce dokončená včera a dnes na jednu sklizeň vypadlo 59 nůžek.
     
    evainfo a blondmary tohle ocenili.
  19. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Jak jsem vás tady četla, jak vám padají labutě a mangostany a vydry a co všechno ještě, tak jsem neodolala, dala na plochy ty TS a TCH, před chvílí odkryla, a... konečně mám labuť a na Baha Mangostan.. Díky!!! A ještě mi přibyla druhá vrba černá..
    Jinak to, co už mám. Ale hodí se taky.. :)
    A - zapomněla jsem - růžoví koně taky!! :) Jinak - oranžoví osli, kivi, vlci a 3 čápi :)
     
  20. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Akce pohodová, jak se na velikonoční svátky sluší a patří, hotovo bylo už někdy v neděli. Ale úplně jsem zapomněl na stáje a sazenice, ty jsem vysázel až dnes po poledni. Nic, co bych neměl, či spíše nic, co bych potřeboval. Až na jednu labuť, co se vyklubala ze safíru - juch! Tož tak radost veliká. A když k tomu připočtu dnešní zatočení na kole štěstí (párty), kdy jsem se nechal zlákat cenou +100% do stodoly, a ona padla! Nevím, jestli jsem ráno do něčeho šlápl, ale tolik štěstí najednou... Teď se chlamu při pohledu na vysázená pidipole, kde se všemi možnými dalšími bonusy sklízím zeleninu v hojném počtu 9 ks z políčka xD Tak DÍKY!
    Pokud tím někoho naštvávám, tak se mu omlouvám, já jsem ale v šoku a musím se o to podělit. Díky za pochopení:):p
    Těm, co se ještě o něco snaží, držím palce i pěstí!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.