Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem vespolek a přeji pohodové velikonoční odpoledne.
    Tajemničky konečně odkryté i u mě , až se tomu divím, protože pokud je získáme v nějaké akci , tak na ně
    neustále zapomínám a pak se později divím, co všechno najdu v inventáři a kde se mi to tam vzalo.
    Nejvíce potěšili červení bobři , ze stromečků pak Budhova ruka XXL a Tamarind XXL. Jakýkoliv XXL stromeček
    vítám totiž vždy s velkým nadšením .
    Všem , kdo mají už také hotovo gratuluji a kdo čeká na poslední kusy zahradnických nůžek držím palečky k dokončení.
    Času dost, nebojte padají střídmě, ale napadají.

    Já osobně , už mám zahradnických nůžek , navíc 162ks

    petaM2001 , to se ti povedlo , ohromně jsem se pobavila, díky .
    [​IMG]
     
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Do konce akce chybí 1den a zatím mám navíc 102 nůžek.Tentokrát stromy a dlouhodobky úplně vybouchly,nejvíc padalo z krátkých plodin.Výhry TS a stromy samé šunty,vlky vypustím do přírody a žáby začnu chovat a pak dodávat stehýnka pro labužníky.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taaak akce kompletni, akorat zase na ty TS jsem si nevzpomnel ani po druhy sklizni - chce to ceduli co by mi to rikala, tech zbytecnych vidim spoustu, ale takova co opravdu potrebuju tu neni :)

    Padatek je 2* vic nez potrebuju, takze kdo stihal normalne predchozi akce, ten musi stihat i ted, no a taky sousedi a darci... jeste je vic nez den casu, tak to hodne lidi dodela, kdyz uz nemusi utikat / susit pradlo :)

    Vypadavat ma 42 nuzek/den, v tuto chvili ma byt 171 (nebo chybet 79 ), mam 478 (chybi 0 ), mam 191% hotovo.
    Stav velililii : idealne 10222 kusu (2500/den ), mam 15228 z 15000 (101% ).
    Zatim uplynulo 68% casu, zbyva 45 hodin.
     
  4. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    těšila jsem se na vydru nebo jezevce, ale zase nic dostala jsem 3-tí labuť, výběh pro ptakopyska, pásovce, kivi, vlka, vranní úkryt,
    oranžové kachny a oranžové kozy, nevěřím že při nadcházející akci OaD půjde vydra nebo jezevec vyměnit - takže zase vše do lišty,
    ze stromů je úspěch pouze na BAHA mangostan - jinak také vše skončilo v liště
    tak snad se někomu vás bude dařit lépe
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Vydra a jezevec jsou pohádkové bytosti, na ty nevěřím, ale já nedostala ani jednu tu mizernou labuť. Ze všech sazenic lapacho a nektarinka, ostatní typu katalpa. Stáje žáby, čápi, žlutí bobři, ba i žlutá koza se přihodila... zase kosmickej úspěch.
    Jo a mohu vás ujistit, že ač jsem skončila, systém to ještě nezaregistroval, takže mi nůžek nepadá více, jak je v kraji zvykem, ale pořád je to stejná mizérie. Od včerejšího večera jen šedesát navíc. ")
     
    Naposledy upraveno: 28/3/16
  6. ROUZIENN

    ROUZIENN Zelenáč fóra

    Milý farmáři,světe div se, ale já se musím naším pánům omluvit,mají to dobře nachystaný.Stálo mne to nervy,že nepadá a přece hotovo...nakonec se rozpadalo.Poslechla jsem a snažila se nevzdát a opakovaně sázela to co potřebujem v úkolech a vyšlo too_Oopravdu to nevzdejte a zkoušejte tentokrát ty průměrné časy na setí.Přeji veselé Velikonoce...
     
  7. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Tak odkryté podivuhodné a stromečky, a zase ježek, vlk apod. , ale POZOR --- konečně jsem si vymodlila LABUŤ. Ze stromků LAPACHO. Vše splněno akcička pro mne super. Ostatním přeji hodně nůžek, ať také pohodově dokončí.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobrý večer.
    TS z akce samá lišta.
    Stáje : holub , stříhárna ovcí žlutá ( bez té se v mém levelu neobejdu), žába , želva.
    Sazenice : katalpa xxl, javor jap. xxl, planika xxl , jeřáb xxl , jeřáb xl, mišpule xl, vrba
    černá, 2x rakytník .
    Po splnění akce nůžky padají i z mrkve.
     
  9. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já mám hotovo od neděle ráno, z TS mě vyskočili žluté sovy, 4x pásovec, ptakopysk... ostatní nestojí za zmínku... i to co vyskočilo několikrát mám... jediné sovy... žluté nemám a ze stromů vše do lišty ...vyjma ...což potěšilo .. žluté lapacho:D...abych neopomenula.. XXL budhova ruka a delonix královská
    akce nenáročná... stačila jsem dokonce 2denní výlet do Tropical Islands..kde jsem internet neměla a přesto jsem akci v neděli ukončila
     
  10. *Xilli*

    *Xilli* Pisálek fóra

    I já už mám splněno a moc děkuji všemkdo mě posílali nužtičky a při odtajnění se mě rozplynul sen o ružovém panterovy
     
    dannger11, evainfo a kometak96 tohle ocenili.
  11. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Akce hotova už dříve, ale až tedˇ je klid a odkryla jsem konečně labutˇ, jinak vše už mám a do lišty jen přidávám a pohodový večer přeji Vám.
     
  12. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím všechny a volám juchuchů, juchuchů, protože z TS vyplavala vydra, jinak 10. žáby, 8.vlci,8.ježci apod. a po splnění akce se i nůžky rozpadaly. Vydra všechno spravila.A prosím o radu, jsem počítačový analfabet a tak nevím, proč mi po vložení příspěvku zůstává dole celá nabídka (nahlásit, upravit, smazat...).
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  13. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    ahojky mně ty nůžky te'd padají snad ze všeho, už jich mám skoro 170 navíc. Jinak nic nového, trochu nás navštívil déšť, ale jen lehce zaplakalo. Všem hezký pracovní skorotýden.
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  14. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Zdravím všechny a gratuluji těm, kteří konečně získali labutě, jezevce a vydry, mé farmě se tato zvířata stále aktivně vyhýbají, takže mám už vypěstovanou averzi na tajemné stáje, bohužel :oops:
     
  15. ixtori

    ixtori Zelenáč fóra

    Splněno! Hezká a pohodová akcička (i díky volníčku ;)). Navíc nádherná Velikonoční lilie, pro mě by mohla klíďo zůstat i dál na farmičce. ... Díky sousedům za darované nůžky :D
     
  16. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte tak Akcia splnena Dakujem susedom za darceky:D
     
    evainfo, lacrima a Kuca16 tohle ocenili.
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak já ráno čekala na poslední dvoje nůžky a akce také splněna,ts a tch zase nic nedali,už na ně mám také alergii,jinak akce super...děkuji sousedům za dárečky
     
  18. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Ahojky všem už také hotovo nůžky navíc 150 kus.Taj. sazeničky nic moc samej pařez.
     
    Trepifajksl, evainfo a kometak96 tohle ocenili.
  19. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Jupí už je to uděláno, už je to hotovo. Teď ještě dát farmu do normálu a jede se dál, ale to bourání a stavění mě teda silně nebaví. Chybí mi tam nějaké tlačítko- vrátit do původního stavuxD, to by byla paráda. To přemýšlení co tam dát a co ne je občas nad mé síly:p
     
  20. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    hotovo :D v klídečku KRÁSNÉ VELIKONOCE
     
    evainfo, tydýtková a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.