Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    A to je snad poprvé, co není vypadávátko ani z kouzelných stromů néé ??
    Já to zjistil dneska, když jsem potřeboval 1 a byly mi 4 stromy na.. :D
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    marcelinos32 to taky musíš číst OFI, tam je to vysvětleno opravdu upřímně xD, proč z modrásků nic nepadá
     
    petaM2001, *dareba* a marcelinos32 tohle ocenili.
  3. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    Krásny veľkonočný večer prajem :) vybrala som sa cestičkou k stonke :) potrebujem dopestovať okolo 600 ľalií a budem ho mať juch :)
    na opačnú stranu k veľkonočnému delu potrebujem ešte 72 nožničiek a ďalšie ľalie... snáď stihnem :)
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Velikonoční kanón vypustil svou dávku vaječného slizu a šup s ním do stonku. Jinými slovy, i já se hlásím do početné řady úspěšně dokončivších hráčů. Farma se vrací do standardního režimu, ještě něco málo napěstuji, dokud mi běží MJS.

    Za 40 minut dozrají poslední 4 TCH - lišta už nedočkavě otvírá tlamu xD.

    EDIT: ježek, ježek, guáno, vlk :cry::cry::cry::cry:
     
    Naposledy upraveno: 27/3/16
  5. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    čarodějka007 Čtu ofi, co se pěstuje, jak dlouho a co z toho budu mít....takže to podstatné xD
     
    petaM2001 a *dareba* tohle ocenili.
  6. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    U mně TS dopadly tak jak jsem očekávala. Vše do lišty a stále tedy chybí labuť, vydra i jezevec. A to jsem jich při akci nakoupila celkem dost, než jsem se šprajcla.:(
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    marcelinos32 tohle ocenil(a).
  8. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    čarodějka007 jo tááák, tak to jsem opravdu nečetl a třeba za vydru se nebudu dnešní večer hněvat xD
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. sisinka

    sisinka Pilný autor

    na tajemno jsem opět zapomněla, no nic, dám ho na noc, třeba při měsíčku se stane nějaké kouzlo nebo tak něco :D odpoledne mi za pár hodin nalítalo víc než 20padátek jen ze zeleniny- doplňovala jsem si stodolu tou řadou, od celeru po sójové boby. Z dlouhodobek nic moc.
     
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak tajemné stáje dlouho předlouho čekaly na odtajnění, ale venku bylo tak nádherně, že jsme se vrátili od oběda až za tmy. Nicméně odtajnila jsem:
    Safír: oranž. chameleoni, ježek, ptakopysk, oranžové sovy
    Labuť: labuť, oranžové včely, žáby a želvy
    Bez komentáře.
    [​IMG]
     
  11. Tenesi

    Tenesi Zelenáč fóra

    Tak páničkovia u mňa je to asi pomsta RT do dnešného dňa 23 vypadáviek. Teším sa aj z nich. Prajem všetkým príjemnú hru.
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    janaj: Tak se zdá, že ono to tentokrát bylo skutečně úplně náhodné. Mne zrovna růžičky potěšily, ale zklamali jiní borci (myslím, že brokolice nebo to byl artyčok?:p)
     
  13. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Hlásím hotovo. :)
     
  14. Floutek80

    Floutek80 Rádoby autor

    Hm, tak jsem ráno zasel a večer sklidil... kukuřici :) Nějak jsem se nemohl utrhnout od toho luxusního počasí, co panovalo venku. Mám takový pocit, že moje morálka trošku vezme za své, pokud bude takhle pěkně. Nicméně hotovo. Jo a nešpekulujte furt o tom, z čeho to padá víc a z čeho míň, je to prostě o náhodě a jestli to Lojzovi dneska padalo z růží, neznamená to, že to z růží padne i Pepíkovi, ono to totiž neznamená ani to, že to zítra z těch růží padne znovu i tomu Lojzovi, kterému se z růží dařilo... Tak asi tak.
     
  15. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Konečne hotovo. Zajtra zistím čo bude zo stajní, isto niečo oranžové
     
    petaM2001, evainfo a tomaskomiska tohle ocenili.
  16. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak už jsem hon na nůžky skončila.. dopadaly - moc díky všem, co mi je posílali.. už můžete posílat jiným potřebným..
    Stonek je aktivní a pěstuji dál to, čeho mám málo.. je toho hodně. Tak aspoň něco...
    S odkrýváním tajemných jabloní a slepic zatím nespěchám :)
    Přeju všem zdárné dokončení akce, díky za ni a za odměny v ní, zvláště za KR ze stonku (doufám, že nám je neseberou)
    A - pěkné a požehnané Velikonoce... :)
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nasadil jsem špaldu a karafiáty, a mám hotovo.
    Z tajemných vypadly : kivi, oranžový osel, oranžový bobr a pásovec (další 4 dám odtajnit až zítra)
    Stromy nepřinesly nic nového.

    Nůžek mám navíc 13 kusů.
     
  18. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Ahojky, od soboty večer hotovo, z taj. stání opět zklamání. jako vždy. No a jako vždy, jen jsem soutěž dodělala, začaly padat nůžky - za včetejšek 107. To by jeden brečel.
    Hezké Velikonoční pondělí, pánské části bohatou pomlázku a ženské příjemné vyšlehání, aby nám neuschnuly
     
  19. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Přeji všem krásné velikonoční pondělí a počasí jako dnes.
     
    petaM2001, evainfo a tomaskomiska tohle ocenili.
  20. bibijanka

    bibijanka Zelenáč fóra

    Mě chybí ještě 57 nůžek!! Padají hodně málo.Taky někomu tolik chybí?????
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.