Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tajemničky jsem dávala až dnes a jsem nadmíru spokojená.Moje první labutěnky,které se mě dlouho vyhýbaly jsou doma a taky 2x žluté lapacho.To je asi poprvé,co mě vypadlo něco,co jsem ještě neměla. Jinak tam byla ještě želva,ptakopysk ,oranžové husy a chameleon,ze stromů ještě broskev XXL a datle XXL.Takže i ten zbytek docela dobrý. :);):)

    Jo a na Baha 2x nektarinka :);) taky jsem neměla.
     
    Naposledy upraveno: 27/3/16
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Schválně sklízím ručně abych viděla z čeho ty nesmysly padají, fakt ani z výroben ani z labutí, z obrstromů i u mě vždycky:p;) Zeleninu budu teprve zkoušet.
     
  3. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak já mám sice nůžky už všechny,ale schválně jsem dávala pozor jak to padá a zjistila jsem,že je to asi jedno co se zasadí. Z celé hlavní louky s karafiáty 4x nůžky a z divošky lilie akční 5x nůžky.Takže dlouhodobky taky nic moc.Ze stromů to nepadá skoro vůbec,na baha mám v deštném pralese jen stromy a asi 10 chlívků-celkem 3x nůžky.
     
  4. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Docela by mě zajímalo, čím je to padání a nepadání ovlivněno. Mám Pohár vítězů a 2 JC. Na začátku jsem měla na všech pěti plochách dozrálé stromy (co šlo, XXL a XL, co ne, to jen normální). Postěhovala jsem JC, sklidila a stromy zrušila. Všude jsem dala pidipolíčka, rozpěstovala akční lilii s trochou SH, které jsem měla (stromy na produkci SH nevlastním), s vodou, hnojivem, s MJS, vánočkou a nevinností a se Zuziným SH, které jsem měla. Než se všechno rozpěstovalo, dala jsem všude, kde bylo místo, kratší plodiny, aby mi to tak nějak vyšlo, než všude rozhodím akční lilie. Na první noc jsem myslím dala na jednu plochu růže, na zbylých jsem nechala nasazené akční lilie. Další den jsem jela výhradně akční lilie s vodou a využila na jedné ploše a kousku SH získané z odměn. Na noc jsem všude dala karafiáty a Baha zázvor. Přes den jsem opět jela jenom akční lilie. Na Bílou sobotu odpoledne jsem měla komplet splněno. Všude jsem zase nasázela stromy a na jednu a kousek plochy dala chlívky a výrobny. Od sousedů jsem dostala cca šestery nůžky denně. Při sklizních jsem stále stěhovala ty dva JC. V tuto chvíli mám přebytek 89 nůžek.
    Nůžky jsem během akce nijak extrémně neřešila, říkala jsem si, že do konce to prostě nějak napadá, však je akce až do středy odpoledne. Někdy to padalo neskutečně málo (na Baha třeba jedny nůžky z celé plochy), jindy trošku nebo i o dost víc. A v podstatě asi za dva dny a dvě hodiny bylo bez valného úsilí, strategie a nervování se hotovo. Řekla bych, že intenzita padání byla obecně snížena úměrně malému množství dodávaných padátek. A stejně tak věřím, že ze stejného důvodu byla zvýšena cena za posílání sousedům nad denní kvótu.
    Zvláštní mi připadá hlavně to, že mi to prostě padalo přiměřeným způsobem samo, ve valné většině z akční plodiny. A přitom jiní píšou, co všechno aktivně a nervózně zkoušeli, a přesto mají do splnění ještě poměrně daleko. Co to tedy ovlivňuje?
     
  5. cobra

    cobra Pisálek fóra

    Padalo to různě, aby jsme byli překvapeni xDxDxD výběhy a stromy na dvě věci :cry::cry::cry:
     
  6. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, hlásím hotovo. Z tajemných stájí žáby, čáp 2x, guano žluté, holub, vlk, ledňáček, husa oranžová. Ze stromů javor cukrový xxl, vrba, mispule xxl 2x, na Baha nektarinka, tamarind xl, bud. ruka xl a cesmína xxl :D
     
  7. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Tak vážení,já hlásím taky konec. Díky všem sousedům a přátelům za dary ;).
    To je poprvé,co byly vypadávátka hotový dřív než kytka.
    U mě to nejvíc padalo z chlívků, stromy skoro nic, ale zvířata po mně házely nůžkama jak o závod :D.
    Tajemnice jsou na place,budou až o půlnoci,tak si je asi nechám jako ranní překvápko.
    Všem přeju veselé Velikonoce :).
     
  8. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Tak zatímco jsem se venku rvala s reálným plevelem o nadvládu na záhoncích, tak mi dozrály tajemnice: ve zkratce - lišta vše (kohout, holub, vlk, ježek, pásovec, rodeo žluté, prachové peří žluté a vraní úkryt oranžový). Stromy XXL, ale vše to, co už mám (datle, javor japonský, jeřáb a moruše). Na Bahamě potěšil mangostan - můj první a po"úspěchu" na běžné farmě naprosto nečekaný.
     
  9. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,tak musím s potěšením napsat,že jsem akci dokončila.:)Vypadalo to dost bledě s nůžkami,ale zbyly mi ještě jedny na skladě;).Takže nezoufejte a přeji všem ať se Vám zadaří akci také dokončit,času je dost;).
     
  10. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Tak koukám, že z TS to moc nepadá... Už bych taky potřeboval toho jezevce a nebo i labuť, určitě už teď půjde měnit :)
    Z minulé akce TS růžový bobr, tak teď uvidíme noo :D


    V akci naštěstí donůžkováno, už jen poslední kytky a je to :)
     
  11. filip783

    filip783 Pisálek fóra

    Tak ze sazeniček nic, ale ze stájí pásovec, a hlavně vydra se konečně zadařila. Všem přeji hezký zbytek svátků.
     
  12. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Tak hlasim nie zajtra ako som myslela ale teraz,mam hotovo,dakujem susedkam za noznice a prosim posielajte potrebnejsim :)
     
  13. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Tak ještě dopěstovat pár kousků lilií a akce je splněna. Tentokrát napadaly i vypadávátka. ;) Jsem zvědavá, co bude v tajemných stájích a stromech...
    Přeji všem pěknou hru
     
  14. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    tak ty čtyři lilie dopěstovány a ještě něco navíc. :)Z tajemných zase opět lišta. :cry:Do zítra si počkám na 10 vypadávátek a budu mít hotovo. ;)

    Ps: nakonec jsem se rozhodla - jdu si pro stonek!:p
     
  15. misicka144B

    misicka144B Zelenáč fóra

    Nevím jak to děláte,ale při sklizni na hlavní louce mi nevyskočily ani jedny nůžky!!!!
    Už tomu nevěřím že do konce to stihnu
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hlásím taky splněno :) Nakonec úplně nejlepší sklizeň nůžek byla z růží, jestli je někdo máte vyšlechtěné a ostatní rostliny zklamaly, zkuste je. Ze sklizně na 3 plochách pidipolí mi vypadlo 20 nůžek, to se mi nestalo krom úplného počátku ani jednou.
     
  17. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    tak mi chybí 69 nůžek, tak doufám, že to do úterního večera dopadá... snad jo, ale zase to bude na chlup.... jako vždy,....
     
    blondmary, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  18. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    kiki2305 tak mě to z růží právě nepadalo, i když jsem na ně dost spoléhala :p
     
  19. dhkk

    dhkk Pisálek fóra

    nepadá a nepadá dobre to máte nastavené.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Přeji pěkný večer, tak mám hotovo. I přes to skromné vypadávání mi zbylo 44 nůžek. Ještě, že nebylo těch padátek potřeba moc jak v jiných akcích. TS aTCH jsem dala na noc a těším se na ranní odkrývání. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.