Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Tak este chyba 14 noznic a asi 2500 lalii,tocila som mrkvu zacala dochadzat,ale comu som nemohla uverit je ze z tajomnych mam labute uplne prve comu som skoro ani neuverila :)
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    pechfógl - já To nevím, človíčku, ale jestli to nebude tím, že kdyby jsi byla happyfógl tak jsi samá labuť, vydra, jezevec, mangostan, garcinie, ale ruku na srdce, bavilo by Tě to? ;)xDxD
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Doubrou chut´k obědu. Tak červené nůžky mi nevypadly ani z výroben:cry: Dodělám lilie a jdu na mrkev. Slíbila jsem klukům na zítra medovník, nebude nic, u mrkve se musí sedětxD:p;)Padátek chybí ještě 69
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dasa1143 já mám hotovo, tak kapku experimentuju - docela dobře to padá z plodin kategorie zelenina, takže mrkev, kukuřice, kapusta, cukety.....z obilí a květin nepadá nic. Vyzkoušej, třeba to bude stejné ;)

    EDIT: já mám po akci toto [​IMG]
    docela hodně nůžek vypadlo ráno z květáku
     
    Naposledy upraveno: 27/3/16
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  6. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    to si někdo ze mě dělá srandu ne - po otočce mi chybí ještě 4 ks lilií. :oops:Takže ještě jedna otočka a pak počkat na vypadávátka 35 ks, to zítra napadá, takže se nehroutím.;)
     
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    kaolín11 hned bych si ukradla.... Ale hlídají ti tam strašáci xDxD
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásný sluneční den :) .. vidím, že hodně farmářů dokončuje akci :p tak upřímně blahopřeji ;) ... nůžek se mi nasbíralo víc, než jsem chtěla, tak příště asi se skleníkem počkám :sleepy:, i když jsem do něho moc SH nedala. Stromky z TS šli hned do lišty, a teď točím slepice (jinak mi daly 2-6 nůžek), protože nejde odolat ceně na trhu :D celých 400 kr za jeden kus bobku xD ... a jediná věc, která by mě donutila utratit tolik krejcárků, by byl "kanon" :p :D .... asi jediná věc, která se jim na této akci opravdu povedla xD a oni to vědí, protože je ta dekorka jenom jednou :cry: ... Tak nakrmit slepice a šup ven .. je tam krásně :p ..
     
  9. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Plodiny mám dopěstované, teď už jen čekám na vypadávátka. Nějak se jim tentokrát nechce, ještě mi schází 40 kusů. doufám, že to dosbírám nejpozději zítra po ranní sklizni.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ted je to jeste dobry, chteji malo nuzek a tak se to da dohnat sousedama - tedy diky tomu s ostryma predmetama jsem na tom extra dobre :)

    ALE posun casu mi rozhodil sklizen, takze ted to mam tak divne, ze teda jeste dve otocky a i tech lilii bude dost, teda melo by...

    Vypadavat ma 42 nuzek/den, v tuto chvili ma byt 125 (nebo chybet 125 ), mam 335 (chybi 0 ), mam 134% hotovo.
    Stav velililii : idealne 7469 kusu (2500/den ), mam 12024 z 15000 (80% ).
    Zatim uplynulo 49% casu, zbyva 72 hodin.
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak je odtajněno - stromky se moc nevyvedly, na Baha jsem zapomněla, tož se můžu ještě 5 hodin těšit :DxD
    A chlívky: Labuť (heč :p), oranž husy :D, oranž angoráci (a proč ne :)), oranž pštrosi (se můžou hodit), č. osel ( ale jo ).
    No a aby to bylo vyvážené s tou radostí, tak přišly i ty, u kterých se vždycky šklebim a trousim různé poznámky..: kivi, žáby, čápi o_O (si mohli nechat, že jo o_O)
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Druid....: Ruku na srdce, bavilo. Aspoň chvíli si to vyzkoušet, jednou zažít ten pocit....xDxDxD
     
  13. luciezezajeci

    luciezezajeci Pisálek fóra

    Tajemno odtajněno a opět žádný zázrak :cry:- holub, žába, kačky II, osel, kohout, ježek, ptakopysk. Labuť, vydra, jezevec v nedohlednu ACH JOOO :sleepy:. Stromy XXL potěší, ale novinky žádná.
     
  14. [petr]

    [petr] Pisálek fóra

    také budu mít hotovo ,ještě 4 nůžky :) z tajemnic šlo vše do lišty,tak snad se vydaří O a D:)
     
  15. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Hotovo a ide sa sviatkovať. Prajem všetkým veselú Veľkú noc.

    Blonda141 ak to náhodou čítaš, mám hotovo, ale nefunguje mi holúbok.
     
  16. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Všem Vám přeji Veselé velikonoce. Já ještě nemám hotovo, jedu nějak pomalu, ale to já vždycky :D Schází mi ještě 5500 lilií a 85 nůžek, tak to snad do zítra dám, pevně v to věřím-teda. Teď ještě sklidím a jedeme pouťovat. Venku je krásně tak jsem chvilku šťourala na svojí zahrádce, ale tam to nejde tak hladce jak tady a ještě z toho bolej záda xD
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Akci jsem dodělala ráno tak jsem dala všechno co jsem získala na plochu abych věděla co to vlastně bude.Vskutku největší radost mi udělal oranžový kurník xDxD.Ten vlvl.97 opravdu potřebuji.Žáby už 20 no nic moc.Jediné co mi udělalo radost doopravdy byla kustovnice XXL.Jinak akce byla na pohodu prostě fajn.
     
  18. Boty

    Boty Magnát fóra

    Moc zdravím a všem přeju krásné svátky....
    neplačte v posledních minutách hry to nám všechny nůžky spadnou najednou a ještě nám zbude...
    Oranžové slepice to je pro mě vrchol radosti, vždy s napětím čekám zda budou zase moje :)))) a on zase ježek a zase ježek a zase ježek slepice nakonec jako bonus no hurá, byla bych fakt zklamaná.. :) :))
     
  19. valenta4

    valenta4 Pisálek fóra

    Ahoj farmáři,tak jsem zkusil vysadit zeleninu a to konkrétně mrkev na zkoušku. Z prvních 202 pidipolí mne vypadl 1 ( slovy jeden ) drát a z druhé plochy na 202 pidipolí mne vypadl 1 ( slovy jeden ) hřebík. Tak tudy asi cesta nevede k nůžkám. Jenom zkouším,potřebuji poslední dvoje a jsem hotov.
     
  20. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Hlásím hotovo a jde se reálně žíííííít;):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.